• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Bosna Hersek’te Üniversite - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Orta Avrupa’nın en modern kampüslerinin bulunduğu Bosna Hersek’de eğitim sistemi daha aşırı araştırma ve geliştirme üzerine kurulmuştur. basit uygulamalı eğitime titizlikle önem sağlayan sistem bu anlamda uluslararası alanda da Türk öğrenciler başta olmak üzere yabancı öğrencilerinde rağbet ettiği bir yurt konumuna kısa sürede gelmiştir.

Uluslararası Travnik üniversitesi’nde Mimarlık, yasa, inşaat Mühendisliği, Psikoloji, Eczacılık, Fizik Tedavi, Diş Hekimliği bu gibi teknik ve sağlık bölümlerinde eğitim imkanı sunmaktadır.

Bosna Hersek Devlet üniversitelerinde Eğitim Boşnakça olarak verilir. Vize derdi yaşamayacağınız Bosna Hersek’de öğrenciler için barınma imkanları mevcuttur. üniversite ve Vakıf yurtları bununla beraber 1 1, 2 1, üç 1 evlerde kalabilirsiniz. Evlerin kira ücretleri epey bir makul olup Türk öğrencilere bu konu hakkında kolaylıklar sağlanmaktadır. ülkenin ekonomisi Türk ekonomisiyle yakın oluğu için de maddi açıdan zorluk yaşamayacağınız bir ülkedir Bosna Hersek. ilk 3 ay arasında oturum izninizi rahatlıkla alabilecek, eğitim-sosyal-kültürel hayatınızı rahatlıkla yaşayabileceksiniz.

Gerek Türkiye’de gerekse Avrupa ülkelerinde kariyer fırsatı yakalamak istiyorsanız Bosna Hersek’de bulunan Uluslararası Travnik üniversitesi, Tuzla üniversitesi, Mostar üniversitesi, Zenica üniversitesi, Saraybosna üniversitesi , Saraybosna Teknoloji üniversitesi ve Amerikan üniversitesi bu gibi güzide üniversitelerinde eğitim hayatına merhaba diyebileceksiniz.

Eğitim kalitesinin Avrupa standartlarında oluğu bir ülkede kariyer adımlarınızı atarken, ideallerinizdeki geleceğe rahatlıkla kısa sürede kavuşabileceksiniz.

Karar sizin…

İşte Benim üniversitem Detaylar için Tıklayınız …