• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

ASTANA AVRASYA İNSANI ENSTITÜSÜ - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Beşeri Bilimler hususi Enstitüsü olarak Astana’da 1995 yılında kurulmuştur. Avrasya insani Enstitüsü iki kez (1998 ve 2004) başarılı bir şekilde 2007 yılında devlet akreditasyon geçti ve Kazakistan’ın önde gelen üniversitelerinden genel sıralamasında altıncı sırada yer almıştır.

Bilimin türlü dallarında ilgi – Buradan o Avrasya Enstitüsü alınan yükseköğretim saygın bir halk ve uzmanları takip eder. Enstitü başarılı eğitim lisans ve yüksek lisans çalışmaları yanı sıra ileri Araştırmalar, eğitimciler

Enstitüsü Akmola bölgesel şube şekilde kabul edildi. Pedagojik bilimler doktora derecesi için doktora tezi için aktif Tezi Konseyi oluşturulmuştur. Avrasya insani Enstitüsü uluslararası standartlara ve normlara uygun uygar bir lojistik üssü bulunmaktadır. Enstitü çağdaş ekipmanlar, sorunsuzca hostel, spor kompleksi, spor salonu, kütüphane ve iki tane okumasalonu, bir öğrenci kafe köyünde bir rekreasyon piyasası ile kendi eğitim binası bulunmaktadır.

Eğitim proses kontrolü 18 doktor ve profesörler, ilim 70 doçent ve adaylar, ABD, ingiltere, Almanya ve Rusya’da eğitim gören öğretmenler de dahil olmak üzere 143 yüksek nitelikli eğitmenler bulunmakta.

Bölümler
Enstitü
Ekonomi
Muhasebe ve Denetim
Finans
Bilgi Sistemleri
Fıkıh
Pedagoji ve Psikoloji
Pedagoji ve temel eğitim metodolojisi
Tarih
Hukuk ve İktisat Temelleri
Coğrafya
Kazak Dili ve Edebiyatı
Rus Dili ve Edebiyatı
Yabancı dil (iki yabancı dil)
Çeviribilim Bölümü.

Ortaasyanın önemli ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak herkesin hayali…

Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak…

Kariyer senin..

Gelecek senin…