• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Bydgoszcz Ziraat Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

1969 yılında kurulmuştur. Polonyada eğitim verici en kaliteli okullardan biridir. bilhassa biyoteknoloji sahasında araştırmalar yaptığı için Avrupa’da ciddi bir konuma gelmiştir. Yabancı öğrencilerin Polonyada üniversite tercihlerinin de en üst sıralarında yer almaktadır.

Biyoteknoloji ve ziraat dalında öğrencilerine sunduğu uluslararası düzeyde yükseköğretim programları ile Polonyada üniversite eğitiminin en önemli isimlerinden birisi olan Bydgoszcz ziraat üniversitesi¸ teorik ve uygulamalı eğitimiyle bulunduğu kadar yurtdışı üniversite eğitimi meselesinde da geniş muhteviyatlı seçeneklere sahiptir. LLP Erasmus kapsamında öğrencilerine 3 aydan 1 yıla kadar yurtdışı üniversite eğitimi seçeneği sunan üniversite, Avrupa Birliği üyesi ülkelerden ABD ve Avustralya’ya kadar dünyanın dört bir yanındaki 50’den fazla üniversiteyle eğitim birliği içindedir. tüm bu geniş imkanlaraPolonya üniversite fiyatlarına kıyasla avantajlı tahsil ücretleri de eklenince, Bydgoszcz ziraat üniversitesi yurtdışı eğitim için tercih edilebilecek en rasyonel seçenekler arasına girmektedir. öğrencilerine yurtdışında staj, kariyer danışmanlığı, proje gelişim, mesleki gelişim seminerleri bunun gibi çok sayıda ayrıcalıklı olanak verici Bydgoszcz tarım üniversitesi, sosyokültürel ve spor faaliyetleri için de gerçek anlamda uygar tesislere sahiptir. sene içinde talebe kulüpler tarafından organize edilen festival ve sosyal etkinleriyle renkli bir kampüs yaşamına sahip olan üniversite, öğrencilerin ders dışı zamanını değerlendirebileceği pek çok fazla ayrıcalıklı seçeneğe ev sahipliği etmektedir.

Avrupa’nın azami okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir.

Yurtdışında oldukça çok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuarlar mevcuttur.

Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre…

Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..

FAKÜLTE ve BÖLÜMLERİ

İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü

Hayvan Bilimleri Bölümü

Makina Fakültesi

Tarım ve Biyoteknoloji Fakültesi

Kimyasal Teknoloji ve Mühendislik Bölümü

Matematik Enstitüsü ve Fizik

Telekomünikasyon ve Elektrik Bölümü

Yönetim Bilimleri Fakültesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!