• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizlerde kaliteli bir halde eğitim almak istermisiniz üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de hiçbir şekilde gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme olanağına haiz olabileceksiniz. Bu alanda yapılacak çalışmaları yani belirtecek olursak öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve elinizde bir lise mezuniyet belgesina haiz iseniz direkt 0212 244 66 00 numralı telefon hattını arayarak alanında senelerın vermiş olduğu data, birikim ve tecrübeye dayalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisi ile beraber bu çalışmaları yürütme imkanına sahip olacaksınız.

Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer edinen ekip arkadaşlarımız günümüze dek yapmış olduğu İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizlerin tercih ettiği bölümlere kayıt başvuruları için her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamış ve tam başarı elde etmiştır ve bunun yanı sıra İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde eğitim almak için öncelikli olarak Ukrayna’da eğitim vizesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu alanda da yapımakta olan çalışmalar ile birlikte İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde eğitim görmek için Ukrayna vizesi başvurularında her hangi bir şekilde olumsuzluk ile karşılaşmayarak mevzu ile ilgili olarak tam başarı elde etmiştir. Sizlerde bu alanda kendini kanıtlamış bir hizmet anlayışına haiz bir halde Ukrayna’nın kökeni 1600’lü yıllara dayanmakta olan en prestijli üniversitelerinden biri olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak gerekli detayları öğrenme imkanına haiz olabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilidne Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dilleri altında eğitim verilmektedir. Sizlerde bu dillerden minimum bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir bilgiye sahipseniz İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde tercih ettiğiniz üniversitenin ilgili kısmına doğrudan yerleştirilmektesiniz fakat bu bölümlerden bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir bilgiye haiz değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci beklemektedir. Bu dillerden tercih edeceğiniz dil ile ilgili olarak kapsamlı bir halde data sahibi olacağınız bu bir yıl içerisinde alanında uzman kişiler tarafınca kaliteli bir eğitim anlayışı ile birlikte çalışamlarınızı sürdürmeniz sağlanacaktır. Yapacağınız bu çalışmalar ile beraber lisans eğitimi almak için ects adı verilmekte olan kredi sistemi ile beraber yılda iki kez öğretim görevlisi öğretmenlerin kullanmakta oldukları kanaat notlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi Lviv Üniversitesi dahilinde yer edinen fakültelere bakacak olursak ;

Biyoloji Fakültesi
Kimya Fakültesi
Kültür Fakültesi
ekonomi Fakültesi
Elektrik Fakültesi
Çeviri Fakültesi
Coğrafya Fakültesi
yerbilim Fakültesi
Tarih Fakültesi
Filoloji Fakültesi
Hukuk Fakültesi
olmak üzere Doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisidir. 1661 senesinde kurulmuş olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi yukarıda belirttiğimiz fakülteler altında bir çok bölümde eğitim vermektedir. Ukrayna da eğitim araştırma ve endüstri için eğitim uzmanı yetiştiren saygın bir üniversite olarak bilinmekte olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilnde bir çok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversite olarak bilinmektedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle işbirliği içinde çalışmakta olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde sizde kaliteli bir halde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarasını arayarak mevzu ile ilgili detaylı bir halde bilgiye haiz olabilirsiniz. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber yukarıda yazmış olduğumuz fakültelerden birinde tercih ettiğiniz kısmın eğitimini alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Eğitim

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi 1661 senesinde Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olmakla beraber Ukrayna’da kaliteli bir eğitim anlayışı ile beraber gerek yurt içinden gelen öğrencilerine gerek ise Ukrayna dışından gelen öğrencilerine İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile birlikte kaliteli bir şekilde lisans eğiti verilmektedir. Ukrayna da eğitim araştırma ve endüstri için eğitim uzmanı yetiştiren elit bir üniversitedir. Birçok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversitedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle ortaklık içinde çalışmaktadır. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dili tercih edilmektedir. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için genel olarak İngilizce eğitim verilmekte olan üniversitemizde eğer bu üç dilden biri ile ilgili olarak iyi derecede akıcı bir aksana sahip bir halde lisans eğitimi sürecine girmektesiniz. Alacağınız bu eğitimler dahilinde geleceğinize yönelik iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Günümüzde bir iş veren gözünden o mantık ile yakalaşacak olursak;

Bir iş veren daima işe alacağı personelik tam donanımlı bir yapıya haiz olmasını istemektedir bu alanda işi öğretmekten ziyade mevzuya hakim kişiler ile çalışmak iş verenin iş gücünü arttıracaktır. Bu alandaki işe alacağı personel ne kadar iyi derecede bilgiye sahip olursa, ne kadar iyi derecede yabancı dile sahip olursa, ekip çalışmalarına ne aşama yatkın olursa mevzu ile ilgili olarak iş verenin işi çok daha rahat olacaktır…

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Bölüm

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bologna eğitim sistemi bütün dünya üniversitelerinin uygulamaya çalıştığı bir sistem olmak ile birlikte İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yıllardan beri uygulanıyor ve bu alanda kaliteli çalışmalar meydana geldiğini üniversite dahilinde eğitim görmüş olan kişilerin yaptığı çalışmalardan gözlemleyebiliyoruz. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde yer edinen bolgona eğitim sistemine nazaran öğretmenleri sadece bir verici olarak görmek veya öğrencileri bir tek pasif bir alıcı olarak görmekten ziyade öğrenci ile öğretmenin arasındaki ilişkileri çok daha güçlü bir hale getirmeyi temel fakatç olarak görmekte olan bu sistem dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi almak için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu data, birikim ve deneyim ile beraber hizmet vermekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi dahilinde mevzu ile ilgili olarak detaylı bir halde bilgiye ulaşabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde uygulanan bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile birlikte öğrencilerin kendi ekip dostlarını oluşturmaları ile beraber bu alanda iyi bir çalışma yürütmek üzere tercih ettikleri mevzu ile ilgili yapacakları araştırmalar, projelendirme ve uygulama çalışmaları ile birlikte mevzuya tam olarak hakimiyetin sağlanması beraberin öğrencilerin yapacakları sunum ile beraber yılda iki kez kullanılmakta olan ects diye adlandırılmakta olan kredi sistemi ile birlikte öğretmenlerin vereceği kanaat notları dahilinde öğrenciler başarılı bulunması durumunda aldıkları lisans eğitiminin bir üst sınıfına geçmektedir. Bu alanda öğrenciler araştırmalarını gerek İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi bünyesindeki bilgisayar laboratuvarlarında yapabilmektedir. Sizde İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile birlikte eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak mevzu ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim hizmetleri müracaat ofisini arayarak alnında uzmanlaşmış ekip dostlarımızdan yardım alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi başvuru İşlemleri

Her yıl Şubat ayı itibari ile kayıt almaktayız. Bilimsel nitelikli hazırlık dil eğitimi eylül’ün ilk haftası başlamaktadır. Üniversitelerin yabancı öğrenci kontenjanları sınırlı olduğundan, başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız, EuroStar Yurtdışı Eğitim’in başlatacağı işlem prosedürlerinin sonuçları zamana bağlantılı ve üniversitelere nazaran değişiklıklar olmaktadırr.

EuroStar Güvencesinde Hazırlık Eğitimine Başlıyacaksınız;

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite tasdik belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onaylamaı ile gercekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir. Belgelerin hazırlanmasında kesinlikle danıştıktan sonra hazırlayı teslim edin.

Ukrayna’da Rusça Dil Okulu Ukraynada Rusça Dil Eğitimi Uygun Rusça Dil Kursu

Ukrayna’nın en prestijli Üniversitelerinde rusça dil kursu sağlamaktayız. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak açmış olduğumuz rusça kursları ile sistematik ve teknik donanımlı olan Ukrayna üniversitelerinde Rusça dil eğitimi üniversite Profösörleri tarafınca verilmektedir. Rusçası olan öğrenci seviyesine nazaran hazırlanmış grup yada özel kurs sağlanmaktadır.

EuroStarile Yurtdışında Eğitim Almanın Faydaları

EuroStarUkrayna’ya öğrenci gönderen kiev Odessa Kırım da ofisleri bulunmaktadır. Odessa Denizcilik Akademisi, Kiev Havacılık Üniversitesi, Kiev Üniversitesi, Kiev Üniversitesi, Kiev ekonomi Üniversitesi, Kırım Sevastopol Üniversitesi, Kırım Tıp Üniversitesi, Donetsk üniversitesi, Lviv Tıp Üniversitesi kayıt kabul ofisi olarak Ukraynanın öteki üniversitelerinede öğrenci yerleşimi ve hizmeti sunan Türkiye’nin akademik danışmanlık alanında yurtdışı eğitime farklı bir anlayışla ve deneyimle üniversite hazırlık için en güvenli kuruluşlarından olanEuroStaröğrencilerine uygun, iyi seçenekleri sunmayı ve kişiye özel doğru yönlendirme yapmayı çok önemsiyoruz…

Yurtdışı Üniversiteler Arası Yatay Geçiş ve Dikey Geçiş;

Ülkelerarası yatay geçiş ve dikey geçiş için herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın aralarında akredite anlaşması bulunan üniversitelerarası yatay geçiş. Belarus, Kazakistan Azerbaycan, Bulgaristan, Ukrayna, Makedonya ‘da bulunan bazı üniversitelerimize sınavsız geçirme olarak Dikey Geçiş veya Yatay Geçiş yapabilirsiniz. Yatay geçiş ve dikey geçiş işlemlerinizde ve başvurularınızda EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezinin doğrultusunda ilerleyin…