• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

KATOWİCE EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ - Eurostar Yurtdışı Eğitim

1928 yılında eğitim yüksek okulu olarak kurulmuştur. 1950 yılında bugünkü adını almıştır. Tıp eğitimiyle Avrupa’nın en çok akademileri arasındadır. Katowice Silesian Tıp üniversitesi, uygar tıbbi gelişmeler doğrultusunda güncellenen yükseköğretim programlarıyla bulunduğu kadar teknolojiyi yakından takip eden teknik altyapılı hastanesiyle de öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

2052 muallim, 32268 den çok öğrencisi, 13 fakülte, 23 enstitü, 86 bölüm ve 15 öğretim birimi mevcuttur.

Uluslararası talebe ve akademisyen değişim programları haricinde çok sayıda bilimsel araştırma organizasyonunun da aktif bir üyesi olan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, uluslararası denkliği bulunan diplomasıyla parlak bir kariyer vaat etmektedir. Yabancı öğrencilerle beraber toplam altı.500’şöhret üstünde kayıtlı öğrencisi bulunan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, öğrencilerine hafta sonu ve uzaktan eğitim bu gibi farklı eğitim seçenekleri de sunmaktadır.

ABD’deki oldukça çok saygın tıp üniversitesi ve hastane ile 1995 yılında girdiği işbirliği anlaşmaları yardımı ile ingilizce eğitim programlarını uluslararası standartlara taşıyan Katowice Silesian Tıp üniversitesi¸ çağımızda yurtdışı üniversite eğitimi için enfazla tercih edilen Polonya üniversiteleri içinde yer almaktadır. ABD’de kariyer yapma imkanı sunan ingilizce eğitim programlarıyla ve yurtdışında staj alternatifleri ile öğrencilerine geniş muhteviyatlı fırsatlar sunan Katowice Silesian Tıp üniversitesi, Polonyada eğitim verici öteki yükseköğretim kurumlarında da görev alma imkanı sağlamaktadır.

Avrupa standartlarındaki imkanlarıyla öğrencilerin modern tıp uygulamaları üzerinde uzmanlaşarak mezun olmasını sağlamakta. deneyimli hekimlerle beraber türlü konsültasyonlara ve operasyonlara dahil olan öğrenciler, gerçek manada deneyim kazanmış uzman hekimler olarak mezun olmakta ve uluslararası kariyer fırsatlarını değerlendirmek için yeterli donanıma sahip olmaktadır.

Avrupa’nın ve Polonya’nın en fazla tıp üniversitelerinden birinde eğitim almak ve kariyer yapmak herkezin ideali…

Sende bu ideale daha da yakın olmak istiyorsan süre geçmeden karar vermelisin…
Fakülteler ve Bölümler:

İktisat Fakültesi

Ekonomi
İş ve Kamu Yönetimi
Uzaysal
Lojistik
Uluslararası Ekonomik İlişkiler
Girişimcilik ve Finans
Maliye ve Sigorta Fakültesi

Finans ve Muhasebe
Sağlık Finans ve Yönetim
Bilgisayar Bilimi ve İletişim Fakültesi

Bilişim ve Ekonometri
Bilişim
Gazetecilik ve Sosyal İletişim
Yönetim Fakültesi

Ekonomi analisti
Turist Ekonomi
(İngilizce. İngilizce) Uluslararası İş
Lojistik
Finansal Yönetim
Uluslararası Ekonomik İlişkiler
Yönetim

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!