• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

1990 yılında kurulmuştur. devamlı gelişerek ve modern döneme uyarak eğitim anlayışını geliştirmiştir. Akreditasyonu olan bir okuldur. Bilimsel incelemelerde bulunan ve bu anlamda ilim çevrelerinin dikkatini çekmiştir.

Bölgesel Kalkınma Ajansı, üniversiteler milli Konseyi, ziraat Biyokülte Birliği bu gibi ciddi kuruluşlarla işbirliği içerindedir ve üyesidir.

24 saat kesintisiz yüksek hızlı internet bağlantısının olduğu bilgisayar kullanım alanları, kafeler ve restoranlar bu gibi çok sayıda farklı tesise sahip olan üniversite toplam 6 tane bilgisayar destekli araştırma laboratuvarına sahiptir. 12 seminer odası ve altı toplantı salonu ile öğrencilerine Polonyada eğitim aldıkları süre boyunca mesleki gelişim konferansları ve kursları sağlayan Lomza ziraat üniversitesi, mezunlarının kariyerine tecrübeli ve donanımlı uzmanlar olarak başlamasını sağlıyor.

Tarım bilimlerinde Polonya’nın en kaliteli isimlerinden birisi olan ve yürüttüğü bilimsel araştırmalarla Avrupalı bilim çevrelerinin dikkatle takip ettiği Lomza ziraat üniversitesi, yetkili eğitim ofisi olarak en güvenilir ve kaliteli hizmetlerin adresi Point Yurtdışı Eğitim farkıyla sizi bekliyor.

Avrupa’nın en iyi okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir.

Yurtdışında oldukça çok okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuarlar mevcuttur.

Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre…

Sırf kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..
Fakülteler:

İç güvenlik bölümü

İnşaat bölümü

Tarım

Ticaret ( emtia ) bölümü

Hemşirelik

Bilgisayar Mühendisliği ve Eğitim Teknolojileri