• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Minsk Devlet Dil Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Belarus’un enfazla lisan okullarından biridir. Dünyada tanınmış dört okulu bulunur. Belarus fonetik okulu, yabancı lisan öğretimi bilimsel ve metolojik okulu, Fonsiyonel dilbilim Minsk okulu, Metnin organizasyonu bilimsel ve pedagojik okulu

12 araştırma programı bulunmakta. Filoloji, dilbilim ve yabancı lisan öğretimi, eğitim ve bilimsel sertifikasyon, pedagoji, öğrenme psikolojisi bunun gibi bölümler bulunmakta. Rusya, Litvanya, Letonya, Moldova, Ukrayna, Kazakistan, özbekistan, Gürcistan, Küba, Vietnam, Fas: BDT ve yabancı ülkeler için yüksek lisans mektep trenler uzmanları Belarus Cumhuriyeti vatandaşları ile beraber meslek birliği içerisindedir.

Bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir.

Öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini verici olanaklar sunulur. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı..

Belarus’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…
Bölümler:

İngilizce Fakültesi

Almanca Fakültesi

Fransızca Fakültesi

İspanyolca Fakültesi

Çeviri Bölümü

Kültürlerarası İletişim Fakültesi

Üniversite Bölümleri

Yabancılar için Rusça Dil Fakültesi

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!