• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Odessa Ekonomi Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Odessa iktisat üniversitesi dahilinde iyi bir iktisat eğitimi almak isterseniz bu alanda uzman kişiler yönünden verilir olan eğitimden yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim sizin için gelecekte iyi bir kariyer imkanı sağlamanıza sebep olacaktır.

İyi yaşam şartları ile beraber saygın bir benlik yada iyi bir çevre ve bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalarda alacağınız bologna eğitim sisteminden hep faydalanacaksınız.

Ukrayna’da pilot eğitimi verilen ilk üniversite olma özelliğini taşımakta olan ünviersitemi dahilinde alacağınız eğitimler ile birlikte yapacağınız çalışmalarda iş eğitim programlarına dahil olabileceksiniz bunun yanı dizi seminerler, ulusal ve uluslar arası katılımlar ile birlikte finanslar her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Sizlerde bir pilot eğitim kurumu olan üniversitemiz dahilinde uluslar arası programlara katılarak ileri teknoloji ve uygulama yönetme bunun gibi bölgelerde profesyonel uzmanlık sağlamakta.

Bu manada Odessa ekonomi üniversitesi dahilinde uluslar arası alanda büyük deneyimlere sahip bir şekilde Odessa ekonomi üniversitesi ekonomistlerin ciddiyet verdiği bir üniversite olduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

Bölümler:

Ekonomi ve üretim Yönetimi bölümü

Finansal ve iktisat kısmı

Muhasebe ve iktisat bölümü

Bankacılık ve ekonomi kısmı

Uluslar arası ekonomi kısmı

Ticaret kısmı

Meslek eğitim Merkezi(MBA) kısmı

Felsefe bölümü

Tarih bölümü

Politika Bilimi kısmı

Ekonomi insan kaynakları kısmı

Yasa kısmı

Ziraat ekonomisi bölümü

Alanında bir birinden kaliteli bölümlerin yer aldığı Odessa ekonomi üniversitesinde kendi konusunun uzmanı bireyler sebebi ile verilmekte. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden bir tanesi olan Odessa iktisat üniversitesinde Rusça ve ingilizce eğitim dilleri kullanıldığından ötürü bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. 1921 yılında kurulmuş olan Odessa iktisat üniversitesi, Avrupa üniversiteler Birliği üyesi şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve en iyi biçimde öğrencilerine eğitim hizmetleri vermektedir.

Ekonominin bütün ciddi sahalarında eğitim sunmakta olan Odessa iktisat üniversitesi bütün bunların yanı dizi yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde vermektedir.

Bu şekilde öğrencisini en fazla biçimde üniversite eğitimi temellerinden alarak en kaliteli bir biçimde yapılandırarak mezun eden Odessa ekonomi üniversitesi dahilinde iktisat adına şunu söyleyebiliz ki bu üniversitemiz Ukrayna’nın en mühim üniversitelerindendir.

Rusya, Polonya, Bulgaristan, italya, Almanya, Fransa, ingiltere ve Amerika’da yer piyasa türlü uluslararası eğitim komiteleri ile araştırma ve üretim organizasyonlarına katılmaktadır. üniversite’de 5 fakülte ve 14 bölüm bulunmaktadır.

Eğitim dili Rusça ve ingilizcedir. şayet bu iki dilden en az bir tanesine karşı tam hakimiyetiniz bulunmaz ise sizi bir sene sürecek bir hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Alacağınız bu bir yıllık hazırlık eğitimi çerçevesinde Rusça ve ya inglizce ( ülke dışından gelmekte olan öğrencilerimiz için ağırlıklı şekilde ingilizce) eğitimi verilmektedir ve bu alanda akıcı bir aksana sahip yabancı dil sahibi olmaktasınız. Bunun akabinde ise dört yıllık bir lisans eğitimi süreci başlayacak ve bu eğtimin ardından kendi isteğinize bağlı olmak üzere yüksek lisans eğitimi de alabilmektesiniz.

Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…