• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Odessa Tarım Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Ukrayna’nın en eski eğitim kurumlarından kabul edilen Odessa tarım Üniversitesi 1918 yılından bu yana sizlerin gelişiminize destek olabilmektedir. Tarım konusunda kendini iyi mertebelere ulaştırmak isteyen tüm her insanın gözde tercihleri listesindedir. Üniversite kampüsündeki fakülteleri, eğlence merkezleri, bilimsel çalışma alanlarıyla kaliteli eğitim anlayışıyla buluşabilmenize imkan tanımaktadır. 2001 yılında yeni adına kavuşan üniversitede bilim adına çalışmak isteyenlere hibe fırsatı da sunulabilmektedir. Yaklaşık 40.000 öğrencisiyle her sene biroldukça gencin hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşan Odessa ziraat Üniversitesi tarım uzmanı olmak isteyenlere Ukrayna seçeneğidir. Hazırlık eğitimini tamamlayarak farklı dilde bir eğitim ortamına çok daha kolay uyum sağlayabilen bir üniversitedir. İyi donanımlı bir üniversitede eğitim şansınızı değerlendirebilme fırsatınız varken bunu neden daha fazla erteleyesiniz ki? Eğitim aldığınız bölümde yüksek lisans, lisans ve üst mertebelere yetişebilme olanaklarını Ukrayna seçiminizle hissetmeye başlayabileceksiniz.

İyi donanımlı çağdaş imkanlarla dolu bir eğitim ortamı, çiftçilik yapabilme fırsatına imkan tanıdığı olan uygulama alanları Ukrayna’da sizleri bekliyor. Odessa ziraat Üniversitesi sizlere mühendislik tesisleri, yapım merkezleri, şarap imalat alanları, veterinerlik birimleriyle dolu alanlarda kendinizi geliştirebilmenizi sağlamaktadır. Çiftliklerde tarım yapabilme imkanıyla her sebze meyve üzerinde istediğiniz araştırmayı yapabilme fırsatını yakalayabilme olanakları da yakalayabileceksiniz. Öğrenci kliniği birimleriyle staj fırsatınızda bilimsel niteliği olan kadronun en güçlü birim elemanlarıyla kendinizi yetiştirme fırsatından faydalanabileceksiniz. Yabancı öğrencilere 10 aylık bir yetişim olanakı sunulurken dil mevzusundaki zincirleri kırabilme fırsatından faydalanabilmeniz sağlanabilmektedir. Rusça mevzuşmayı öğrenebilmenizi sağlayabilecek olan Odessa ziraat Üniversitesi pratiklik kazanabileceğiniz becerilerle donanımlaştırılabilme olanaklarını kazanabilmenizi sağlayacaktır.

Matematik, biyoloji, kimya, fizik şeklinde temel dersleri öğrenirken en çağdaş teknolojilerle bilimsel niteliği olan sürecin şekillendirilebilmesi sağlanabilmektedir. Kütüphanelerde süre geçirebileceğiniz gerçeği için geniş kitap arşivini kütüphanelere eklemiş bulunmaktayız. Okuma odasında vakit geçirirken alanınıza yönelik her türlü gelişmeyi sağlayabileceğiniz değişimlerin içinde bulabileceksiniz kendinizi. Kampüs içindeki tüm uygulama fırsatları, sosyal eğlenme alanlarıyla dolu merkezleri alan bazında kendinizi geliştirebileceksiniz. Sizi hayal ettiğiniz bölüm okuma ayrıcalığıyla beklerken Eurostar yurtdışı haber alma birimlerinden faydalanmanızı tavsiye edebiliriz. En memnun kalacağınız alan bazı çalışmaları Ukrayna’daki tarım konusundaki yetenekli akademik elemanlarla tamamlama fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Eurostar kayıt işinde ihtiyacınız olan evrak hazırlıkları, birim ziyaretleri, kontenjan dolmadan lisans öğrencisi olabilme şansınızı hızlandırabilecektir. Odessa tarım Üniversitesi öğrencisi olarak mezun olmuş kişi ya da kişilerle irtibat kurarak da elde edebileceğiniz bilgilendirmelerle gelecek kaygınızı yok edebileceksiniz. İş yaşantınızda Avrupa ülkelerinde yer alma düşüncenizi daha tecrübeli bir halde tamamlama olanağında bulunabileceksiniz. Ziraat mevzusunda deneyim kazanabilme fırsatından faydalanarak üniversitenin en deneyimlileri listesine yerleşebilme ayrıcalığından faydalanmaya ne dersiniz? Yanıtınız kesin bir evetse Eurostar elemanlarına vereceğiniz direktiflerle kayıt işleminizde yerleşememe kaygınıza son deme şansını yakalayabilirsiniz. Bir an önce Odessa ziraat Üniversitesi lisans öğrencisi olabilme heyecanını hissetmeye hazır mısınız?

Odessa Devlet Tarım Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Veterinerlik 1000 $ 2000 $
ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Ziraat Mühendisliği 1000 $ 1850 $
ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği 1000 $ 2500 $
ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği Lisans Tamam. 1000 $ 2500 $

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!