• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Odessa milli üniversitesi ile beraber kalileti bir lisans eğitimi alabilirsiniz. üstelik Odessa ulusal üniversitesinde eğitim görmek için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek bulunmamakta hatta üniversite sınavına da girmenize gerek bulunmaz.

Konusunda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile birlikte kaliteli bir biçimde eğitim vermekte olan ekip arkadaşlarımız gerek Odessa ulusal üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler dahilinde yapmış olduğu kayıt işlemleri esnasında her hangi bir problem ile karşılaşmadan kayıt işlemlerinde elde ettiği tam başarı oranında gerek ise Odessa milli üniversitesi dahilinde eğitim görebilmek için elde edilmesi gereken Ukrayna vizesi işlemlerinde müracaat dalında yaptığı çalışmalar ile tam başarılı bir şekilde hizmet anlayışı ile sizlere destekçi olmaktadır.

Odessa ulusal üniversitesinde kayıt işlemleri ile birlikte ülke dışında eğitim görmeye başladığınızı düşünür isek öncelikli şekilde çözüme ulaştırmanız gereken önemli bir nokta mevcut ki memleket dışında konaklama imkanına sahip olabileceğiniz bir yerdir.

Bu alanda konaklama işlemleriniz için dilerseniz Odessa milli üniversitesi dahilinde yer alan yurtlardan birisini tercih edebilirsiniz. Aylık belirli bir ücret karşılığında konaklama yapabileceğiniz öğrenci yurtlarında verilir olan yemek, çamaşır, sosyal aktiviteler benzeri imkanlardan yararlanabilirsiniz yada dilerseniz kendi baş denginiz olan arkadaşlarınız ile beraber Odessa milli üniversitesi çevresindeki kiralık evlerden birisini tutarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz. Yurtlara göre evler biraz daha yüksek fiyatlı gelebilir ama bu alanda ülke dışında eğitim görmek arzulayan bir öğrenci için yapacağı bu çalışmalar ile beraber aşırı daha çok bir biçimde sorumluluk almış olacaktır. Sonuçta evin kirası, elektrik faturası, su faturası, organik gaz faturası, internet faturası, ev giderleri, gıda masrafları, temizlik masrafları, eğitim masrafları derken bir hayli uğraş gerektirmekte fakat bu biçimde bir konaklama imkanına sahip olan talebe tam olarak yaşamın ne demek olduğunu anlamaktadır.

Ben öğrencilik yıllarımda bu biçimde konaklamıştım ve bunun bir çok aşırı artısını yaşantımda gördüm ve görmeye devam ediyorum. Bazı basit yolları bu süreç arasında öğrenebiliyorsunuz veya bazı gerekli evrakları bazı gerekli belgelerin ne işe yaradıklarını bu alanda bir çok fazla tecrübe sahibi olabiliyorsunuz. Tabi ev kiralamak ve ya yurtta kalmak dışında dilerseniz Odessa ulusal üniversitesi çevresinde yer alan evlerden birinde aile yanında bir oda kiralayarak bazı sorumluluklar ve şartlar ile birlikte konaklama imkanına bir sözleşme dahilinde sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte konaklam imkanına sahip olmak için küçük bir araştırma yapmanız yeterli olmaktadır.

Odessa milli üniversitesi dahilinde çalışmalarınızı sürdürmek için iyi bir eğitim sahibi olabilirsiniz.
Odessa ulusal üniversitesinde yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir eğitim alarak alanınızda kendinizi geliştirmek isterseniz öncelikli şekilde bu alanda araştırma ve geliştirme çalışamalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz ve bunun yanı dizi Odessa milli üniversitesi ile birlikte iyi bir şekilde lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. güney Ukrayna’da yargı eğitimi bilim ve kültürün merkezi olan Odessa ulusal yasa Akademisi önde gelen bir yüksek eğitim enstitüsüdür.

1847’den itibaren çeşitli isimler altında büyüyüp gelişen Avrupa üniversiteler Birliği(CRE)’ne üye olan okul 2000 yılında Ukrayna’da ki maksimum hukuk okulu seçilmiştir. Ukrayna Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü doğrultuda hukuk biliminde profesyonel yetiştirmek bütün eğitim enstitülerinin aktivitelerini Ukrayna’nın güneyinde düzenler.

Akademinin Tiraspol – Moldava ve Sofya – Bulgaristan’da şubeleri bulunmaktadır. bununla birlikte akademinin kendi yasa Koleji ve kamu idaresi yüksek lisans derecesi için özel bir departmanı vardır. Bunların beraberinde Ukrayna’nın Kherson Kirovohrad Mycolaiv Kryvyi Rih şehirlerinde bir çok çalışma merkezi olmaktadır.
Ukrayna vatandaşlarının yabancı ülke vatandaşlarının ve herhangi bir ülkenin vatandaşlığına sahip olmayanların başvuruları kabul edilir. Başvuran öğrenciler cinsiyet ırk millet mülkiyet meslek ideoloji din ikametgah ve başka koşullar ayrımı yapılmaksızın eşit haklara sahip olmanın tadına varır.

Geniş ve eşsiz muhteviyatlı kütüphanesi yurt içindeki 32 ve yurtdışındaki 14 kütüphane ile değiş-tokuş yapar. bünyesinde tiyatro ve dans grupları bulunan Kültür Merkezi türlü ödüller kazanmış ve uluslar arası festivallerde yer almıştır.
Hazırlık : 1 yıl
Lisans : 4 sene

Bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir.

Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunulmakta. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı..

Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

Bölümler:

İnsani ve ekonomik bilimler

Genel hukuk disiplinleri

İdari ve disiplin yasal

Ceza Hukuku

Sivil disiplinler