• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Bulgaristan’ın bu antik şehrinin en güzel üniversitesinde okumak ister misin?içindeki sanatçı ruhunu ortaya çıkarabilecek nitelikte olan Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi’nde eğitim hayatınızın keyfine varacaksınız. Dilerseniz evvela üniversitenizi sizinle kısaca tanıştırayım..

1964 yılında Profesör Diamandiev Assen sebebi ile Bulgaristan Devlet Konservatuarı olarak kurulan okul, 1972 yılında müstakil bir üniversite şekilde, bugünkü adını alarak Bulgaristan’ın antik ve turistik şehirlerinden bir tanesi olan Plovdiv şehrinde kurulmuştur. Avrupa Konservatuarlar birliği, müzik akademileri , müzik üniversiteleri derneği, kamu sanatları, Unesco uluslararası örgütü üyesidir. Avrupa’da ki öteki önemli sanat okullarıyla işbirliği içerisindedir.

Uluslararası diplomayla istediğiniz Avrupa ülkesinde mesleğinizde kariyer yapabilirsiniz. okul antik tiyatronun derhal önünde konumlandırılmıştır.Bir sene süreli Bulgarca Sertifikası ile öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti…Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama: 50-200€ aylık

Vize :100€ konsolosluk değiştirebilir.

Karayolu: 60-70 TL

Hazırlık: 3200€

Lisans:4000€

Bölümler:

Müzik Eğitimi Pedagojisi, Klasik Enstrümanlar Sanatı, Müzik Bilgisi, Medya ve Müzik Editörlüğü, Kompozisyon, Orkestra şefliği, Ton şefliği, Kareografi, Müzikal Folklor ve Resim Sanatı Fakültesi: Folklor Enstrümanları, Bulgaristan kamu Kraeografisi, Bale Pedagojisi, Bale Rejisörlüğü, Resim Sanatı Eğitimi Pedagojisi, Sahne Kareografisi, Müzikal Kareografi, Tiyatro Aktörlüğü, Sanat Yönetmenliği, Fotoğrafçılık.

Kayıt için lüzumlu evraklar: Diploma, transkript, sıhhat raporu ve laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, on tane fotoğraf.

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus örneği, uluslararası doğum belgesi, mektep kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Point Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanlarının vasıtası ile artık hayalinizin gerçeğe dönüşüyor.Kararını ver.. Kaydını yaptır..zaman kaybetmeden Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi’nin öğrencisi ol..

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!