• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

RADOM KAZİMİERS PULASKİ TEKNOLOJİ VE BEŞERİ BİLİMLER - Eurostar Yurtdışı Eğitim

 

1950 yılında Teknik Mühendislik şekilde kurulmuştur. Avrupa Birliği Kredi Transfer Sistemi ECTS (European Credit Transfer System) kapsamında eğitim verici Radom Teknoloji üniversitesi, uluslararası denkliği bulunan seçkin bir diploma vaat etmektedir. uygar bilimler meselesi için Polonya üniversiteleri içinde özel bir konuma sahiptir. Teknolojik altyapısını başarılı kaynak aktarım politikaları ile uygar çağa müsait bir duruma getirmeyi başaran Radom Teknoloji üniversitesi, uluslararası değerlendirmelerde çok sayıda defa kendi konusunda Polonyada eğitim veren en çok okullar içinde gösterilmiştir. Avrupa Birliği Framework, Leonardo Da Vinci, LLP Sokrates/Erasmus bu gibi uluslararası eğitim ve bilimsel araştırma organizasyonlarının daimi katılımcısı olan Radom Teknoloji üniversitesi, Polonyadaki üniversitelerle de işbirliği halindedir. Avrupa Birliği Araştırma Fonu vasıtası ile desteklenen uluslararası araştırma projelerini de eşzamanlı olarak yürüten üniversite, öğrencilerine de çok sayıda bilimsel araştırmada yer alma imkanı sağlamaktadır.

Polonyada eğitim hayatına başladığı günden buyana eğitim kalitesini arttırmak için gösterdiği özeni uygulama sahasındaki donanımının güncellenmesine de gösteren Radom Teknoloji üniversitesi, 27 ayrıcalıklı bilim sahasında yükseköğretim programları sunmaktadır. 100’den fazla branşta uluslararası geçerliliği olan diploma ve sertifika programları ile eğitim verici üniversite, öğrencilerine yurtdışında eğitim ve staj imkanı da sağlıyor.

Mekanik teknolojiler, ulaşım ve lojistik bu gibi bölgelerde Avrupalı ilim çevreleriyle beraber çalışmalarda yer saha Radom Teknoloji üniversitesi ayrıca elektronik sistemler, güzel sanatlar ve iktisat benzeri alanlarda da oldukça çok çalışmaya imza atmaktadır. Geniş bir eğitim yelpazesine sahip olan Radom Teknoloji üniversitesi, Polonyada üniversiteeğitiminin lokomotif kurumlarından biridir. öğrencilerine sırf eğitim konusunda değil sosyokültürel olanaklar açısından da Avrupa standartlarında imkanlar veren üniversite, spora da büyük ciddiyet vermektedir. Bilgisayar teknolojilerini yakından takip eden ve öğrencilerine de en son teknoloji ürünü bilgisayarla çalışma olanağı sunan üniversite yerleşkesinde kesintisiz yüksek hızlı internet bağlantısı kullanılmaktadır. Polonyada üniversite tercihlerinin giderek daha da üst sıralarında yer alan Radom Teknoloji üniversitesi, uluslararası bilimsel araştırma projelerindeki aktif rolü ve Avrupa standartlarındaki eğitim programlarıyla yurtdışında eğitim için tercih edilebilecek en kaliteli seçeneklerden biridir.

Avrupa’nın en çok okullarından biridir. Akreditasyonu bulunan bir üniversitedir.

Yurtdışında çok sayıda okulla işbirliği halindedir. öğrencilerin tam donanımlı, yüksek kalitede eğitim almalarını sağlayacak, onların sosyalleşmelerini sağlayacak alanlar, laboratuarlar mevcuttur.

Sende Avrupa’da bir okulda okumak istiyorsan Polonya tam sana göre…

Yalnızca kararlı ol ve geleceğine doğru adımlarını at..
Fakülteler:

İktisat Fakültesi

Malzeme Bilimi Bölümü

Teknoloji ve Tasarım

Makina Fakültesi

Bilgisayar Bilimleri

Matematik

Sanatları Fakültesi

Ulaştırma ve Elektrik Mühendisliği

Filoloji ve Edebiyat Fakültesi

Pedagoji

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Kültür

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!