• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

SIVIL HAVACILIK YÜKSEK LİSANS AKADEMİSİ - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Ortaasya’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Sivil Havacılık Yüksek Akademisi ülkede mühendis, teknisyen, pilot yetiştirmek için açılmış ve günümüze kadar ilerleme kaydetmiştir. Kaliteli ve prestijli, çağdaş bir eğitim sistemine sahiptir.

Tacikistan, Kırgızistan, çin, Kazak ve Rusya bunun gibi ülkelere profesyonel hazırlamaktadır. Havacılığın beraberinde, makine mühendisliği, otomotiv, bilimsel, teknik ve ticari yapılan, bankalar, silahlı kuvvetler, petrol ve gaz şirketleri, güvenlik hizmetleri bunun gibi bölümlerde bulunmakta.

Okulda, bilyimsel bilgi merkezi, enstitü, fen bilimleri anabilim daıl, bilim ve teknoloji, 147000 bin kitap ve elektronik kütüphaneler bulunmaktadır.

Akademik Eğitimden sonra devlet diploması ve akademik derecesi “Bachelor” ödüllendirmeyle yükseköğretim mezunlarının konusunda yürütülmektedir. bununla birlikte Havacılık okulu, havacılık işletmeleri, ulaştırma, haberleşme, petrol ve gaz tesisleri, teknik servis, endüstri amaçlı ve ticari yapılar için mesleki eğitim kursları gibi olanaklar sunmaktadır.

Bölümler:

Makine Mühendisliği

Havacılık haberleşme

Mühendislik

Elektrik ve Teknik

Tesis onarımı

Kardeş ülke Kazakistan’da kendi evindeymiş gibi eğitim almak istemez misin?

Ortaasyanın önemli ülkelerinden biri olan Kazakistan’da eğitim almak herkesin hayali…

Tek yapman gereken karar vermek ve hedefine doğru adımlarını cesurca atmak…

Kariyer senin..

Gelecek senin…

Karar senin…

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!