• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Szczecin Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Polonya’nın ve Avrupanın en çok okullarından birinde eğitim hayatına merhaba demek ister misin? Kaliteli ve tam donanımlı bir eğitim senin kariyerine bir adım daha yaklaşman demektir.

Önce okul konusunda kısaca bilgi almaya ne dersin…

1984 yılında kurulmuştur. Newsweek benzeri global yayınlar sebebi ile maksimum üniversiteler arasında gösterilmiştir. Szczecin üniversitesi, Polonyada eğitim sağlayan en prestijli yükseköğretim kurumlarından biridir. Szczecin üniversitesi, uluslararası geçerliliği olan saygın diploması ile vizyon sahibi uzmanlar yetiştirmektedir. Polonya üniversiteleri ve yabancı eğitim kurumlarıyla yaptığı işbirliği anlaşmaları ile uluslararası araştırma planlarında yer sektör Szczecin üniversitesi, öğrencilerine çağdaş dönemin gelişmelerini takip eden güncel lisans ve lisansüstü programları sunmaktadır.

Polonyadaki üniversiteler ile ortaklaşa yürüttüğü ev Avrupa Birliği Araştırma Fonu yönünden desteklenen çalışmalarıyla uluslararası ilim çevrelerinin yakından takip ettiği isimlerin başında yer saha Szczecin üniversitesi¸ saygın akademisyenleriyle Polonyada üniversite eğitiminin başı çeken kurumu durumuna gelmiştir.

35 bine yaklaşan öğrencisine 44 farklı ilim sahasında lisans ve lisansüstü seviyede uzmanlaşma imkanı verici Szczecin üniversitesi, 60’a yakın branşta da sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Felsefe ve teoloji eğitimi ile yurtdışında üniversite eğitimi için Avrupalı öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alan Szczecin üniversitesi, matematik ve fizik bunun gibi bilim dallarında da Polonya’nın en kıymetli kurumlarından biridir. Pedagoji, hukuk, yönetim bilimleri, iktisat, lisan bilimi, tarih bunun gibi alanlarda da öğrencilerine Avrupa standartlarında eğitim vermektedir.

Çağdaş spor tesisleri, bilgisayar merkezleri, kafeler, talebe kulüpleri, sosyal etkinlik merkezleri ve daha oldukça çok imkanın bulunduğu Szczecin üniversitesi her yıl düzenlenen öğrenci festivallerine de ev sahipliği yapmaktadır.
Fakülteler:

Edebiyat Fakültesi

Matematik ve Fizik Fakültesi

Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

Biyoloji Bölümü

Hukuk ve İdari Bilimler Fakültesi

Hizmetleri Yönetimi ve Ekonomi Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Filoloji Fakültesi

Yer Bilimleri Bölümü

Beden Eğitimi ve Sağlığın Teşviki ve Geliştirilmesi Fakültesi

Yönetim Bilimleri Fakültesi

Walcz İktisat

Gorzow Wielkopolski Sosyo-Ekonomi

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!