Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Yatay Geçiş

Türkiye'den Bosna Hersek Üniversiteleri Yatay Geçiş

Balkanlar’ın en öne çıkan ülkelerinden biri olan Bosna Hersek Cumhuriyeti dost ve kardeş ülkemizdir. Ülke nüfusunun önemli kısmı Müslüman Boşnaklardan oluşmaktadır. Geleneklerimiz, hayata bakış açımız, inançlarımız, adetlerimiz neredeyse birbiri ile aynıdır. Boşnak insanları Türk insanlarını çok sever.

Türk insanları da aynı şekilde Boşnak Halkı ile son derece yakındır ve sever. Eski Yugoslavya’nın dağılmasından sonra, ülke bağımsız olmuş ve bugünlü parmakla gösterilen konuma gelmiştir. Avrupa Birliği bünyesinde yer alan ülkelerden biri olduğundan, ülkenin kalkınma sürecinde bunun da etkisi olduğunu belirtelim. Eğitim de ülkenin öne çıkan olumlu özelliklerinden biridir. Okuma yazma oranı yüksektir ve üniversitelerin durumu da son derece iyidir.

Üniversitelerde, gençlerimiz de eğitim alabilirler ve üniversite başvurularında bir sınav şartı söz konusu değildir. Sınavsız olarak siz de ülkenin önemli yüksek eğitim kurumlarında öğrenci olabilirsiniz. Eğitim almak için mutlaka birinci sınıftan başlamanıza gerek yok. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri yatay geçiş olanakları da sizleri bekliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Yatay geçiş olanaklarından yararlanmak için hemen danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ülkemizde eğitiminiz devam ederken, siz de bir Avrupa Ülkesi’nde yatay geçiş ile, Avrupa Üniversitesi’nde öğrenci olabilirsiniz. Bu şekilde, mavi diploma alma imkanınız da olacak ve diplomanızla uluslararası kariyer de  yapabileceksiniz.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Mimarlık Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek üniversiteleri yatay geçiş tercihleri arasında, şüphesiz ki en fazla ilgi görenlerin başında, mimarlık eğitimleri gelmektedir. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Mimarlık bölümü yatay geçiş başvurularınızı yapmak için tek ve yetkili adresin, en bilinçli danışmanlıklarımızla, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olduğunu belirtelim. Hazırlık sınıfında, birinci ya da ikinci sınıfta eğitiminiz devam ederken, mimarlık bölümü eğitiminize Bosna Hersek Üniversiteleri’nde devam edebilirsiniz. Yatay geçiş başvurularınızı mayıs ayında yapmanız mümkündür. Sene kaybınız olmadan eğitiminizi yapabileceğinizi belirtelim. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi uygulanacak ve aldığınız dersleriniz muaf olacak. Bazı dersleri tekrar görmeniz gerekebilir bu durum size bildirilecek. Mavi diploma ile mezun olacaksınız.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp Fakültesi Bölümü Yatay Geçiş:

Tıp fakültesinde eğitim alan gençlerimiz, ülkemizde seçkin fakültelerimizde  eğitim almakta olabilirsiniz. Daha geçerli bir diploma için ise mavi diploma ile mezun olabileceğiniz Bosna Hersek Üniversiteleri’ni tercih edebilirsiniz. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp fakültesi bölümü yatay geçiş olanaklarını değerlendirmeniz mümkün. Öğrenci danışmanlarımız size bu konuda destek olacaklar. Genellikle son bölümlerde yatay geçişin pratik anlamda bir önemi olmaz çünkü, AKTS Avrupa kredi transfer sistemi uyarınca ortak derslerinizden muaf tutulma imkanınız olacaktır fakat eksiklik olması durumunda, bazı dersleri almanız gerekir. Bu nedenle, özellikle hazırlık sınıfından, birinci ya da ikinci sınıftan sonra yatay geçiş başvurusu yapmanız çok daha yerinde olacaktır. Sene kaybınız da olmayacaktır.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Eczacılık Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri eczacılık bölümü yatay geçiş başvurularınızı yapmak için öğrenci danışmanlarımız size eksiksiz olarak destek verecekler. Ülkemizde eczacılık fakültesinde eğitiminize devam etmeniz, yurtdışında bu eğitimi yapmanız için umutlarınız bittiği anlamına kesinlikle gelmemekte. Yatay geçiş imkanı ile mezun olduğunuzda mavi diploma alacağınız bir eğitimi alabilirsiniz. Kardeş ülkede, ekonomik yaşam olanaklarının avantajı ile, sıcak insanların arasında okuyacaksınız. Üstelik, sene kaybınız olmayacak ve AKTS Avrupa kredi transfer sistemi uygulamalarından da yararlanacaksınız. Dersleriniz arasında farklar varsa, ek dersleri almanız için programınız ayarlanacaktır. Aldığınız derslerden ise muaf tutulacaksınız. Son derece medeni bir ortamda, modern derslikler ve laboratuarlarda eğitiminizi mükemmel şekilde alacaksınız.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Diş Hekimliği Bölümü Yatay Geçiş:

Diş hekimliği eğitiminize ülkemizde devam etmekteyseniz, yatay geçiş ile Bosna Hersek Üniversiteleri’nde yatay geçiş uygulamalarından siz de yararlanabilirsiniz ve Bologna esaslarına uygun bir Avrupa Üniversitesi’nden mezun olma şansını elde edebilirsiniz. Bu şekilde, mavi diploma alabilir, hekimliğinizi dünyanın dört bir yanında yapabilirsiniz. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri diş hekimliği bölümü yatay geçiş başvurularınız incelenecek ve AKTS  Avrupa kredi transfer sistemi esaslarına uygun olarak eğitime alınacaksınız. Muaf olduğunuz dersler olacak ve bunları tekrar görmeniz söz konusu olmayacaktır. Sene kaybınız da olmadan, ek derslerinizi alarak eğitim senenizden devam edeceksiniz. Bosna Hersek kaliteli üniversiteleri ile sizleri bekliyor ve bu şansı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Yatay Geçiş uygulamaları, ülkemizde giriş sınavlarında bölümlerine yerleşen ve eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin de Avrupa üniversiteleri arasında yer alan Bosna Hersek üniversitelerinde öğrenci olmalarını sağlamaktadır. Belirleyici ve geleceği olan fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde eğitimlerini sürdüren öğrencilerimizin de yolları son derece açık. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri fizik tedavi ve rehabilitasyon yatay geçiş başvurularınızı yaparak, siz de uluslararası olarak kariyer kapısını açacak eğitiminizi alarak mavi diplomanızı alabilirsiniz. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi kapsamında tüm durumunuz incelenecek. Sene kaybı olmadan eğitim alacaksınız. Modern teknikler ve eğitim olanakları sizleri bekliyor.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Hemşirelik  Bölümü Yatay Geçiş:

Sağlık eğitimi almayı hedefleyen ve ülkemizde hemşirelik bölümünde eğitim alan gençlerimiz, önerimize kulak verin ve Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri hemşirelik Bölümü Yatay Geçiş imkanlarından siz de yararlanın. Hem Avrupa Ülkeleri’nde hem de dünya ülkelerinde mavi diplomanız ile mesleğinizi yapmak istemez misiniz? Hazırlık sınıfını, birinci ya da ikinci sınıfı tamamlayan gençlerimiz, önerimize kulak verin ve kalan senelerinizi Bosna Hersek Üniversiteleri’nde tamamlayın. Uygun harç ücretleri ve ekonomik yaşam giderleri ile bir AB ülkesinde eğitim almanın avantajlarını yaşayın. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi detayları ile uygulanacak, sene kaybınız da olmayacak. Kliniklerde pratik olarak da eğitiminizi mükemmel alacaksınız.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Hukuk  Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Yatay Geçiş başvurularını yapan gençlerimizin sayısı haklı olarak, giderek artıyor. Bu başvuruların arasında, hukuk fakültelerimizde eğitim alan gençlerimiz için Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri hukuk bölümü yatay geçiş  başvuruları da oldukça önemli yer tutuyor. Öğrenci danışmanlarımız ile görüşerek, kendiniz için en doğru Bosna Hersek hukuk fakültesini saptayacak, başvurularınızı da sağlıklı olarak yapabileceksiniz. Bologna esaslarına uygun olan okullar, hem YÖK tanınma kriterlerine sahiptir hem de uluslararası anlamda tanınan eğitim kurumlarıdır. YÖK diploma denkliği avantajları da öğrencilerimiz için önemlidir. Mavi diploma alacağınız hukuk fakültelerinde, uluslararası geçerliği olan diplomaları alacaksınız. Bu şans kaçmaz.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri  Psikoloji Bölümü Yatay Geçiş:

Size önemli kariyer kapılara aralayacak olan psikoloji eğitiminizi almak için ülkemizde fakülteye giriş sınavlarını kazandıysanız, önemli bir adım attınız anlamına gelmektedir. Elbette eğitiminizi tamamlayarak, mezun olabilir ve ülkemizde çalışmaya başlayabilirsiniz. Ufuklarınızı genişletme hedefiniz varsa, Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri psikoloji bölümü yatay geçiş seçeneğinin de sizi beklediğinin altını çizelim. Mavi diploma ile mezun olacağınız Bosna Hersek Üniversiteleri psikoloji fakültelerinde, bologna kriterlerine uygun eğitim alacaksınız. Mezun olduğunuz hem ülkemizle birlikte, dünya ülkelerinde kariyer seçeneklerini değerlendirebileceksiniz. Sene kaybınız olmayacak ve AKTS Avrupa kredi transfer sistemi uyarınca ortalamanız ve durumunuz incelenecek. Aldığınız dersleri tekrar okumanıza gerek kalmayacak.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Yatay Geçiş uygulamalarımız ile ülkemizde halen eğitimine devam eden öğrencilerimiz de bir sene kaybı olmadan, Avrupa Üniversiteleri’nde öğrenci olma şansını elde ediyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, size mavi diploma sunacak üniversitelerde eğitim almanız için emek vermekteyiz. Makine mühendisliği fakültelerinde eğitim alan öğrencilerimiz de Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri makine mühendisliği bölümü yatay geçiş başvurularını yapabilirler. Başvuruların mayıs ayında yapılması avantajlıdır ve bu sayede yeni eğitim dönemine başvurularınız yetişebilir. Bir sene kaybı olmadan, bologna esasları ile eğitim alacağınız kaliteli bir fakültede, modern eğitim olanaklarından yararlanarak, eğitim alma şansınız sizi beklemekte. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi ile değerlendirmeniz yapılacaktır.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri bilgisayar mühendisliği bölümü yatay geçiş  olanaklarından yararlanarak, size uluslararası çalışma imkanı sunan bu eğitiminizi, mavi diplomanızla pekiştirmeye ne dersiniz? Bosna Hersek Üniversiteleri, modern anlamda mükemmel altyapısı olan, AB eğitim fonları ile desteklenen, kaliteli akademik kadrosu bulunan son derece önemli bilgisayar mühendisliği fakültelerine sahiptir. Siz de yatay geçiş ile bu okullarda eğitim alabilirsiniz. Ekonomik yaşam ve eğitim giderleri de sizleri bekliyor. Sene kaybınızın olmaması ve AKTS Avrupa kredi transfer sisteminden yararlanacak olmanız da cabası. Doğru seçim ve başvurularınızı öğrenci danışmanlarımızla gerçekleştirebilirsiniz. Mezun olduktan sonra YÖK denklik olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Elektrik Mühendisliği Bölümü Yatay Geçiş:

Modern donanımları ve kaliteli eğitim altyapıları ile dikkat çeken Bosna Hersek Üniversiteleri, başarılı elektrik mühendisliği fakülteleri ile de öğrencilerimizi bekliyor. Hazırlık sınıflarını, birinci ya da ikinci sınıflarını, belki de üçüncü sınıflarını tamamlayan öğrencilerimiz, bir sene kaybı olmadan, okudukları derslerinde muaf olarak ve almadıkları dersleri de ek ders olarak alarak yatay geçiş öğrencisi olabilirler. Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri elektrik mühendisliği yatay geçiş olanakları gerçekten inanılmaz avantajlı. Her şeyden önce AKTS Avrupa Kredi transfer sistemi üzerinden değerlendirmeleriniz yapılacak ve sınıf, sene kaybı olmadan eğitiminize devam edebileceksiniz. Elektrik mühendisliği olarak mezun olduktan sonra, geçerli diplomanızla birçok ülkede çalışabileceksiniz. Europass, mavi diploma alacaksınız.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği  Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri inşaat mühendisliği bölümü yatay geçiş imkanları ile neden bir Avrupa Birliği Üniversitesi’nde öğrenci olma şansını siz de elde etmiyorsunuz? Bunu öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, en doğru şekilde yapabilirsiniz. İnşaat mühendisliği fakültelerinden birinde eğitimlerine başlayan öğrencilerimiz, ilk senelerinden yani varsa hazırlık sınıflarını tamamlamalarından başlayarak yatay geçiş başvurularını yapabilirler. Gerekli belgeleriniz ile başvurduğunuzda, AKTS Avrupa transfer kredi sistemi değerleriniz dikkate alınarak başvurularınız incelenecektir. Bir sene kaybınız olmayacak, eğitim senenize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Sizinle yakından ilgilenecek hocalarınızla, pratik anlamda da mesleki eğitiminizi alarak, mavi diplomanızı alacaksınız. Birçok uluslararası firmada çalışabileceksiniz.

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Yatay Geçiş:

Türkiye’den Bosna Hersek Üniversiteleri okul öncesi öğretmenliği yatay geçiş kararı almak ve bu başvuruyu yapmak, size bir AB üniversitesinde öğrenci olma, uluslararası özelliği olan diploma ile mezun olma şansı sunacaktır. Bosna Hersek Üniversiteleri, Bologna esaslarına uygun olan ve Europass, mavi diploma sunan üniversitelerdir. Öğrencilerimiz yatay geçiş başvurularını da sınavsız olarak yapabilirler. Sene kaybınızın olmaması da çok avantajlı olacaktır. Yatay geçiş ile kaldığınız senenizden ek derslerinizi alarak eğitiminize devam edebilirsiniz. Okul öncesi öğretmenliği eğitiminizle, sizinle yakından ilgilenecek, akademik anlamda kaliteli hocalarınızla, sağlam bir altyapı ile gerçekleşecek. AKTS Avrupa kredi transfer sistemi ile başvurunuz düzenlenecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

whatsapp1