• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Ukrayna Rusça Kursu - Eurostar Yurtdışı Eğitim

ODESSA RUSÇA KURSU EğiTiM PROGRAMI

Genel Rusca Egitimi
Dünya sıralamasında 500 Top okulun içine giren ODESSA language School.Sertifikaları tüm UKRAYNA ve diğer BDT ülkelerinde şartsız koşulsuz kabul edilen marka okullarında okumak isteyenlere..Aktif sosyal hayatına önem verici ve metropol şehrin olanaklarına düşkün olanların secimi elbette Odessa olacaktır. Odessa eskiden ülkenin büyük ticaret merkeziydi.

bugünlerde de ülkenin is dünyasının nabzı burada atıyor. Ukrayna kültürü ve tarihini yakından izlemek ve Rusca yi öğrenmek arzu edenler için Odessa ülkü bir yerdir.

her insanın kazanan veya en azından kazananlardan birisi olmayı arzuladığı, hiç uyumayan ve her şeyin mümkün olduğu bir şehir. hem alışılmış hem de egzotik bir şehirdir. Belki de hususi büyüsü buradan gelir.

Yogun Rusca Egitimi

yoğun Rusca eğitimi, eğitim yapısı itibarı ile genel Rusca eğitim programı ile aynıdır. Eğitimin haftada toplam 30 ders olması itibarı ile her gün 2 ekstra ders görülür. Daha az zamanda daha hızlı Rusca öğrenmek ihtiyacında olanların tercih ettiği bir eğitim programıdır.

Sabah 4 ders ve öğleden sonraki 2 dersin ardından sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır ve öğrenciler lisan eğitimini çok şekilde alırken tıpkı sürede bulunduğu ülkede hoşça zaman geçirebilir.

ıs Ruscası Egitimi

meslek Ruscasi eğitim programı, türlü meslek sektörlerinde etkin şekilde Rusca iletişim kurabilmek için, dili meslek yaşamında kullanması isteyen öğrenciler ve işadamları için düzenlenen bir eğitim programıdır. Yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, gerçekçi iş ortamlarında çalışmalar, teknik sözcük öğrenme, e-posta, kısa not ve name yazma, müzakere, mülakat, telefon görüşmeleri yoluyla Ruscayi meslek hayatında kullanmayı öğrenebileceğiniz Rusca eğitim kursudur.

Mini grup Rusca Egitimi

Mini küme Rusca eğitim programı Ruscayi öğrenmek için sınırlı zamanı olan ve motivasyonu son derece iyi kişiler için ideal bir eğitim programı olmakta. Bu eğitim program konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken daha öncelikle bildiklerinizi ilerletmenizi sağlayacak bir eğitim dizaynına sahiptir.

çoğunlukta sınıfların 6 kişiyi geçmediği bir eğitim programı olması da kısıtlı zamanda daha fazla bireysel ilgi görmenizi sağlayarak Rusca yi daha çabuk şekilde kavramanızda faaliyet gösterir.

ODESSA lisan KURSU konusu için

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli , hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2010 yılından beri yüzlerce öğrencinin memleket dışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim , deneyimli ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik tayyare biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman azami fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik olup bitenleri yakından takip eden Eurostar  Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa sürede, bu piyasanın önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Eurostar  Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, talebe memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

sebep lisan OKULU ODESSA ?

bütün yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerini tamamen kaliteli ve düz olarak olarak yapıyoruz. ülke seçimi, mektep ve konaklama seçimleri, okul kaydı ve konaklama organizasyonları, havaalanı transferleri ve vize danışmanlığını sizin adınıza biz tam olarak eksiksiz yapıyoruz.

Konularında profesyonel ve yurtdışı deneyimi olan eğitim danışmanları ile beraber çalışmak ilk kriterimiz. tüm eğitim danışmanlarımız, çalıştığımız okulları kuruluş içi eğitim süreçlerinde ziyaret etmiş, okulları bizzat görerek en çok eğitimlerden geçmişlerdir. Bu sayede de, sizlerin hedef ve kriterlerinize müsait olan mektep ve eğitim programını sizlerle beraber daha sorunsuzca belirleyebilmekteyiz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığının her ülkeye öğrenci göndermek olmadığını, aksine bunu yapabilen az sayıdaki yurtdışı eğitim kurumları benzeri, deneyimli bulunduğu ülkelere talebe gönderilmesi gerektiğini bilmekteyiz.

okul kabul belgesi temini, konaklama organizasyonu, hava piyasası transferleri bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve okullarımızla olan hususi antlaşmalarımız yardımı ile aldığımız indirimleri doğrudan şekilde öğrencilerimize sunmaktayız.

mektep VE EğiTiM PROGRAMı TERCiHi

Ukrayna’da Rusça lisan Eğitimi konusundaki hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kriterlerinize, bütçenize, eğitim ve Rusça seviyenize göre en müsait okullar, eğitim programları ve yaşam stilinize en uygun konaklamalar, Ukrayna ‘da yaşamış yahut bulunmuş Eurostar  yurt dışı Eğitim danışmanları vasıtası ile sunulmaktadır.

Size sunulan programlarda maksimum dikkat ettiğimiz husus, eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz bütün masrafların size önceden bildirilmesidir. Bu sayede eğitiminiz boyunca sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kriterleriniz ve bütçenize müsait en ülkü malta dil okulu seçimi yapılmaktadır.

KARAR VE KAYıT

Ukrayna’da eğitim için mektep, Rusça eğitim programı tercihi yapıldıktan sonra kayıt aşamasına geçilir. Rusça lisan Okulları ndan birisini kayıt yaptırmanız için :

.Kayıt Formu nun doldurulması ve
.ön Kayıt ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Kayıt yaptırdığınız gün içinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılmaktadır, mektep kabul belgesi (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilmekte; bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

* (ön kayıt ücreti tam olarak ekstra bir ücret değildir ve toplam tutardan düşülmektedir)

UKRAYNA ViZE BAşVURUSU

Ukrayna vize başvuruları istanbul’da açılan Ukrayna Konsolosluğuna yapılır. Ukrayna vizesi için pasaportunuz, 2 tane fotoğraf ve Ukraynan da bulunduğunuz zaman içersinde masraflarınızı karşılayabileceğinizi ya da bir başkası sebebi ile karşılanabileceğini ispatlamanız gereklidir.

türkiye nin neresinde olursanız olun; Eurostar memleket dışı Eğitim Danışmanlığı başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirir ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim alır.

Vize başvurunuzu Eurostar  ülke dışı Eğitim gerçekleştirdiğinde Ukrayna Konsolosluğunda yüz yüze görüşme yapmanıza gerek kalmamaktadır.

EKONOMiK tayyare BiLETi

Ukrayna vize başvurunuz yapıldıktan ve vizeniz onaylandıktan sonra, gideceğiniz tarih ve süreye göre en müsait ve en ekonomik tayyare bileti araştırması yapılır; bilet fiyatları tercihinize sunuluyor. tayyare biletlerinin iadesi olmaması sebebiyle, biletiniz Ukrayna Vizeniz onaylandıktan sonra alınır. Ekonomik uçak bileti bulabilmek için erken kayıt yaptırmanız ve erken vize başvurusu yapmanız mühim bir faktördür. Eurostar  yurt dışı Eğitim size gideceğiniz döneme göre her zaman en müsait ve en ekonomik tayyare bileti sunmayı prensip haline getirmiştir.

evrak TESLiMi VE ORYANTASYON

Ukrayna vizeniz ve Ukrayna uçak biletiniz alındıktan sonra tüm işlemler son bulur ve size özel dosyanız hazırlanıyor. Bu dosya arasında Ukrayna’ya seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olan tüm evraklarınız bulunmaktadır.

Dosyanız size teslim edilirken; sizlere valiz hazırlığı, Ukrayna meselesinde, iklimi, yaşam koşulları, yurtdışı çıkış prosedürleri, check-in işlemleri, pasaport kontrolü ve Atatürk ve Ukrayna Havaalanındaki başka bütün ayrıntılar tek tek sizlere anlatılmaktadır.

ilk defa yurtdışına gidecek olanlar içinse bu bilgiler aşırı daha da detaylı şekilde anlatılmaktadır. ayrıca Ukrayna Havaalanının ve Atatürk Havalimanının krokileri de oryantasyon sırasında sizlere verilecektir. Eğitim danışmanlarınız daha evvela Ukrayna ’da bulunduğu için, Ukrayna ile alakalı aklınıza takılabilecek her çeşitli soruyu kendilerine sorabilirsiniz.

EğiTiM SüRESiNCE DESTEK

Ukrayna ’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar Eurostar  ülke dışı Eğitim büyük küçük her çeşitli sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları yahut mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Odessa da lisan eğitimi almak arzulayan öğrencilerimize;

Aylık 60 ders saati eğitim ücreti : 1 aylık paket 720 $

2 aylık paket 840 $

üç aylık paket 960 $