Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Kariyer adımlarına başlayabilmek için iyi bir üniversite seçmeniz gerektiğine inanıyorsanız Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi bu konuda sizin için en iyi seçim olacaktır. Sınav puanına ihtiyaç duyulmadan kayıt yaptırma ve eğitim görme imkanı bulabileceğiniz kaliteli kurumda istediğiniz bölümü seçerek kendinizi her yönden yetiştirebilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Mechnikov üniversitesi Ukrayna’nın çağdaş teknik açıdan yenilenmeye devam eden ciddi okullarından biridir. Eğitim sistemi Bologna sistemidir ve Avrupa Birliği kriterlerine uygundur. Büyük bir alan üstünde kurulmuş olup 8 merkez binası bulunmakta. Okulun 8 yurdu, 4 yemekhanesi, büfeler, kafeler, sağlık klinikleri, sıhhat kompleksi, spor kompleksi ve tenis kortları bulunmakta. Eğitim ve yaşam şartları uygundur. Türkiye’deki özel üniversitelerle kıyaslandığında hemen hemen tıpkı masrafa tekabül etmektedir. Dünyanın bir çok aşırı ülkesinden yabancı talebe gelmektedir. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusçadır. Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

Avrupa’da tanınmış bir üniversitede lisans sürecine başlamaya hazır mısınız? Uluslararası anlamda kendini kanıtlamış başarılarıyla anılan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Yiyecek salonları, merkezi öğretim binaları, büfeleri, sıhhat ocakları, sağlık kompleksleri, stadları, spor salonları, kortları şeklinde ortam zenginlikleriyle Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi hayır diyemeyeceğiniz bir üniversitedir. Sağladığı imkânlar ile seçtiğiniz bölümde alacağınız eğitim ekibi bakımından da olabildiğine güçlüdür. Avrupa’da tanınmış bilimsel nitelikli birim elemanlarıyla birçok çalışmada yer almaktadır. çağıl sınıf imkânları, sahip olduğu materyal zenginliğiyle araştırmaları olması gerekenden daha çok kaliteli bir şekilde tamamlayan üniversite gözde Avrupa Üniversitelerindendir. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz toplumsal aktivitelerden faydalanırken canınızı hiç sıkmayacak uluslararası kaynaşma ortamıyla da baş başa kalabileceksiniz.

Merkezi öğretim binası bakımından 8 tane binaya sahiptir. Biroldukça kişinin tercih sebebi olan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi eğitimin ucuzluğu, sunulan imkânların Avrupa standartlarında en iyi oluşuyla göz doldurmaktadır. Lise diplomanızı alarak başvuru gerçekleştirebileceğiniz Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi öğrencilik yaşantısı bakımından oldukça cüzi fiyat alternatifleriyle sizleri karşılamaktadır. Öğrencilerin bütçesini aşmadan temel ihtiyaçlarını giderebiliyor oluşları da oldukça avantaj sağlayabilen durumlar arasındadır. Biroldukça ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği icra eden iş kapılarını aralarken farklı ülke imkânlarını da sunabilecektir. Eğitim ortamında tanışıp kaynaştığınız insanoğlu vesilesiyle bile iş başvurularınızı pozitif yönde sonuçlandırma durumlarınız olası olabilecektir. Imtihan stresiyle uğraşmadan kabulünüzü gerçekleştirecek olan genç beyin olarak sizleri en iyi şekilde yetiştirebilecektir. Tecrübeli akademik ekibi, eğitici seminerleri, uygulamada tanınmış isimlerle bir araya gelebilme olanakları alan bazında gelişmenizde destekçi olabilecektir.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden yardım isteyerek alan bazında kendinizi çok iyi noktalara getirebilme olanağından yaralanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Eurostar siz değerli ziyaretçilerimizin talebiniz doğrultusunda Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi kayıt işlemlerinizi oldukça hızlı bir halde gerçekleştirebilecektir. Avrupa’nın etkili üniversitelerinden birinde yer alarak lisans sürecimi diplomamı geçerli kabul ettirebileceğim bir ortamda almalıyım diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu hususta Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi sizler için doğru adres olabilecektir. Üniversitenin kıymetini arttıran ortam koşullarını öğrenmek için Eurostar danışmanınıza aklınıza takılan her konuyu sorabilirsiniz. Seçeceğiniz bölümden yurt imkanlarına, kayıt işlemlerinizden eğitim sürecinde faydalanabileceğiniz sosyo kültürel alanlara kadar her data Eurostar danışmanınızca size aktarılabilecektir. Siz de beklediğiniz kaliteli eğitim imkânlarını olması gerektiği şekilde Avrupa’nın küçümsenilmeyen akademik birimlerinde en bilgili kişilerden almak için kayıt sürecinizi hızlandırmaya bakabilirsiniz. Dil bakımından farklı dilleri konuşanların yer aldığı uluslararası safha edinme fırsatı da bu üniversitenin size kazandıracağı fazladan avantajlardandır. Beklediğiniz o kaliteli eğitim imkanlarına kavuşma yolunda yolunuza çıkacak bir imtihan puanı derdi de olmayacak. O zaman size avantajlarla dolu bir bilimsel nitelikli eğitim hayatı sunan bu üniversitede yer alabilme fırsatını daha fazla ertelememelisiniz. Kayıt işlemleriniz ardından bölüm mezunu olduğunuz günün hayalini kurmaya başlayabileceksiniz.


Fakülteler

 • Tarih Fakültesi
 • Biyoloji Fakültesi
 • Ekonomi ve Hukuk Fakültesi
 • Jeoloji ve Coğrafya Fakültesi
 • Fizik Fakültesi
 • Romans ve Alman Filoloji Fakültesi
 • Fizik Fakültesi
 • Filoloji Fakültesi
 • Filozofi Fakültesi
 • Kimya Fakültesi
 • Matematik Ekonomi ve Mekanik Fakültesi
 • Sosyal Bilimler Fakültesi
 • Diploma Sonrası Eğitim Fakültesi

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNABÖLÜMHAZIRLIKLİSANS ( İNG )LİSANS ( RUS )
ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV.Vokal Ve Koro1350 $1500 $
ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV.Piyano & Teorisi1350 $1501 $
ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV.Orkestra1350 $1502 $

Sokak Görünümü


Üniversitenin Konumu


Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.İvano Franskivisk’de Üniversite

Lugansk’da Üniversite

whatsapp1