Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Ukrayna’da lisans eğitimini cazip fiyatlar ve büyük avantajlar ile sunan. Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi yurtdışında eğitim görmeyi düşünenlerin ilk adresi oluyor. Taban puanı olmadan kayıt yaptırabileceğiniz üniversiteye kayıt olabilmek artık oldukça kolay ve hızlı.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

  1900 yılarında teknisyen eğitimi amacıyla oluşturulan eğitim kurumu giderek tecrübe kazanma yolunda ilerlemiştir. 1931- 1937 senelerinde ki eğitim kurumlarını çağrıştıran görünüme kavuşmuş haliyle birçok ferdin gönlünü fethedebilen bir kurum olmuştur. Odessa Ulusal Telekominükasyon Akademisi tercihini Ukrayna’da okumak isteyen bir çok genç gönül rahatlığıyla yapmaktadır. Derslik ortamlarından sosyal faaliyetlerine kadar gençlere aradıklarını veren üniversite oldukca geniş çevrede okumanızı sağlamaktadır. Kampüsünde geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirirken bölüm bazında en iyilerle aynı ortamda paylaşmak size fayda elde edecektir. Bölüm bazında gelişiminizi destekleyici Avrupa’nın en iyilerinden alacağınız aralıklı seminerlerle alanınızda görmeniz gereken tüm imkanlardan faydalanabileceksiniz. Teknolojik gelişmelerle farklı alanların ortaya çıkışında Ukrayna bu alan bazında ihtiyaca yanıt olma gayretinde bulunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin beğenilerinizi kazanabilme yarışına girebilecek kapasitede olan akademide geniş çaşama imkanlarıyla teknolojik anlamda üst düzey bireyler haline gelebileceksiniz.

  Eurostar işbirliğiyle Odessa Ulusal Telekominükasyon Akademisi lisans kariyerinize adım atmanız oldukça kısa zaman diliminde gerçekleşmeye başlayacaktır. Ukrayna’da öğrencilerin okumayı tercih etmeye devam ettikleri bir lisans bölümü olan telekomünikasyon alanda meydana gelen gelişmelere paralel sınıflarda değişimler yapılmaktadır. Uzman elemanlarımızın eksik bilgilerini tamamlayıcı seminerler almasına klavuz olabilmekteyiz. Akademik kadromuzun güçlü, köklü oluşuyla bir oldukça Avrupa ülkesinde yetişen bu bilimsel nitelikli alan mezunlarından çok daha bilgili olmanız adına çaba harcanmaktadır. Gelişimleri en yakından takip edebileceğiniz bilimsel nitelikli çalışmalara katılım göstermek için lisans sürecinizde başarıyı her zaman elinizde tutma gayretinde bulunmalısınız. Kayıt evrak hazırlığı gibi basit işlemlerinizi Eurostar danışman elemanınıza devrederek kendinizi alandaki gelişmelere adamalısınız.

  Gerçekleştirilen çalışmalar, buluşlar, en yeni aygıt kullanımları ya da teknik buluşları araştırma adına çağdaş laboratuvar koşullarını sunmaktayız. Tüm gelişmeleri takip eden bilimsel niteliği olan personellerimiz farklı dillerdeki Dünya insanoğluıyla kaynaşarak alan eğitim sürecinizde en iyi olabilmenize emek harcamaktadırlar. Her materyali kullanma becerisi kazanma, bazı konularda farklı düşünme yetilerine sahip olma benzer biçimde yaratıcılık gerektiren becerileri kazanabilme içgüdüsüne de sahipseniz şanslısınız tüm benliğinizle sizi iyi bir telekomünikasyon mezunu yaparak Avrupa’da hayal ettiğiniz noktalara yükseltebiliriz. Odessa Ulusal Telekominükasyon Akademisi mezuniyet gününüzde en iyi Avrupa ülkelerine iş başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Kendinizi yeteneklerinizle geliştirip Ukrayna’nın en iyi bilimsel nitelikli ekibiyle yoğurmaya hazır mısınız? Odessa Ulusal Telekominükasyon Akademisi bilimsel niteliği olan ekibi ve sosyal imkânlarıyla sizleri asla geride bırakmayacak şekilde yetiştirebilecektir. Birçok ülkenin sağlayamadığı imkânları elinizin altına koyan akademi memnun kalacağınız bilgilerle buradan ayrılmanızın temsilcileridirler. Eğer pozitif yönde bir gelişme sağlayamam endişesindeyseniz yanılıyorsunuz. Kendinize bir iyilik yapın, alanınızla barışık bir yaşam sürdürmeyi deneyin. Destekçiniz olacak danışmanlarınızın yakın takibini yapmak, bilimsel çalışmalarını izlemekle kazanabileceklerinizi düşünün. Her manada sınavsız bir üniversitede bulabileceğinize inanamayacağınız gelişimsel ilerlemeleri göz önüne alarak kendinizi iyi mertebelerde bulabilmeye hazır mısınız? Cevabı evet olan tüm herkesin Odessa Ulusal Telekominükasyon Akademisi kayıt için tercihini tamamlamalarını tavsiye ediyoruz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1