Yurtdışında Lisans Tamamlama

Yurtdışında Lisans Tamamlama

Yurtdışında Lisans Tamamlama nasıl olur? Lisans tamamlama nedir? Yurtdışında tamamlama ücretleri nedir? , Yurtdışında Lisans Tamamlama bursları var mıdır? gibi sorular sıkça sorulan sorulardır. “Bir üIkenin geIeceği, o üIke insanlarının göreceği eğitime bağIıdır.” Albert Einstein’ın sözünde dile getirdiği gibi iyi bir gelecek iyi bir eğitim ile mümkündür. Gençlerin hayallerine yönelik meslek dallarında iyi bir eğitim alabilmeleri iyi bir üniversitede yada eğitim kurumunda okumaları ile mümkündür. Şartlar elvermediği için amacına ulaşamayan birçok kişi bulunuyor. Fakat hedeflerine ulaşabilmek için şartlar istedikleri gibi olmasada öğrencilerin pek çoğu çabalıyor. Sınavları kendilerine problem olarak gören öğrenciler genellikle yurtdışına eğitim görmeyi ve lisans tamamlama programlarına katılmayı tercih ediyor. Hedeflere ulaşmada ilk basamaklardan biri olan yurtdışı eğitim lisans tamamlama yada geçiş programlarına katılmak hayallerinizi ertelemenizin önüne geçiyor. Avrupa’daki belli devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler dgs sınavsız lisans tamamlama bölümleri bulunabilir. Dolayısıyla dgs siz yurtdışında sınavsız lisans tamamlama mümkündür.

Gençlerin umutlarını yeşerten imkanlardan birisi de yurtdışında sınavsız eğitim fırsatı sunulmasıdır. Sınav sistemi nedeniyle hayallerini erteleyen yada istediği bölüme veda etmek zorunda kalan öğrenciler artık yurt dışındaki fırsatlar sayesinde mesleki arzularına kavuşuyor. Türkiye’de sınavsız lisans tamamlamak isteyen öğrenciler için yurtdışında sınavsız kabul imkanı sunan üniversitelere talep oldukça fazla. Kontenjan sınırlı olan lisans bölümlerinden dilediğinize sınavsız olarak yerleşebiliyorsunuz. Yılın belirli zamanlarında ön kayıt için başvuru yapılabiliyor. Çok kısa zaman dilimi içerisinde kontenjan dolduğu için başvurularınızı hemen yapmanız gerekli. Kayıt sürecinde en doğru şekilde öğrencilerin yönlenebilmesi için hizmet sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile başvuru sürecinde herhangi bir zorluk ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Tüm prosedürleri en doğru ve en hızlı şekilde atlatabilmenize yardımcı olan firma sayesinde güvenilir olarak yurtdışındaki eğitim hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Ön lisans programları ile mezun olan kişiler dikey geçiş sınavı ya da üniversite sınavına yeniden hazırlanmaktansa yurtdışındaki ilgili üniversitelerde sınavsız lisans tamamlamaya yönelebilirler. Önlisans programlarından mezun öğrenciler için yurtdışı lisans tamamlamada sınavsız geçiş imkanı veren üniversiteleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Peki, öğrenciler en çok hangi bölümlerden lisans tamamlama işlemini istiyorlar. Çoğunlukla 2 yıllık adalet myo önlisans mezunları hukuk fakültelerine girerek sınavsız lisans tamamlamak isterler. Bunun yanı sıra sosyal hizmetler, insan kaynakları yönetimi, sağlık yönetimi, sağlık ve ilahiyat alanında lisans tamamlama talepleri olmaktadır.

 

Yurtdışında Sınavsız Lisans Tamamlama Bölümleri

İşte dgs sınavsız lisans tamamlama yurtdışı bölümleri 2023;


Adalet Bölümü Mezunlarına Yurt dışında Lisans Tamamlama

2 yıllık adalet bölümü mezunları ülkemizde geçiş sınavına girerek hukuk bölümünde eğitimlerine devam edebiliyor. Fakat geçiş sınavından yeterli puan alamayan yada sınava girmeyen öğrenciler birçok engel ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile engellere takılmadan lisans tamamlama imkanı bulan gençler sınava girmek zorunda kalmıyorlar. Ayrıca yüksek taban puanları almalarına da gerek yok. Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan, Belarus, Azerbaycan, Kosova Ukrayna ve Moldova’da farklı birçok ülkede bulunan üniversitelerde yurtdışında sınavsız dikey geçiş imkanı ile Hukuk bölümünde lisans tamamlama yapılabiliyor. Herhangi bir sınav takvimi ile vakit kaybetmek zorunda kalmayan gençler hukuk alanında eğitimlerine sınavsız olarak devam edebiliyor. Akts (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) geçerli olan üniversitelere kayıt olmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapmak yeterli olacaktır. Adalet bölümü 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunları eğitim süresince almış oldukları ortak dersleri tekrar almak zorunda kalmıyorlar. Hukuk alanında dikey geçiş fırsatından yararlanabilmek için 25 yaşını aşmamış olmanız gereklidir. Ayrıca sağlık raporu çıkartmanız aranan koşullar arasındadır. Hiçbir sınav şartı olmadan direkt olarak 3. sınıftan eğitime başlanabiliyor. Dolayısıyla adalet bölümünden hukuk bölümüne geçiş mümkündür diyebiliriz. Dgs siz hukuk lisans tamamlama mümkündür.

Hukuk lisans tamamlama dikey geçiş işlemleri için herhangi bir sınava artık girmeniz gerekmiyor. Eurostar profesyonel danışmanlık kurumunun aracılığı ile istenilen üniversiteye başvuru yaparak eğitim hayatına devam edebilmeniz mümkündür. Alacakları eğitime kolayca odaklanan öğrenciler yurtdışında keyifli ve huzurlu bir ortamda kaliteli bir öğrencilik hayatı geçirmektedirler. Herhangi bir şekilde sınav problemi ile zaman kaybetmedikleri için istedikleri bölüm dalında derslerine çok daha iyi şekilde odaklanabilmektedirler. Yurtdışında eğitim ücretleri çok uygun olduğu için ailelerine maddi anlamda yük olmuyorlar. Ayrıca hem okuyup hem de çalışabilme imkanı elde edebiliyorlar. Ayrıca seçtikleri meslek dalında yurtdışında da çalışabiliyorlar. Yurt dışında lisans tamamlama imkanı sayesinde artık  geçiş yapmak oldukça kolay hale gelmektedir. Siz de istediğiniz bölümde akts sistemi ile eğitim görebilmek için yurtdışında lisans tamamlama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kosova Üniversitesi Hukuk Lisans Tamamlama 1.000€
Ukrayna Üniversitesi Hukuk Lisans Tamamlama 1.000$

 


İnşaat Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

2 yıllık inşaat teknisyenliği yada teknikerliği bölümünden mezun olan öğrenciler yurtdışında lisans tamamlama geçiş yaparak inşaat mühendisliği bölümünde eğitimlerini tamamlayabilirler. Yurtdışı imkanlarından yararlanmak ve en iyi şartlarda lisans eğitiminize devam etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Üniversite seçiminizi yaparak başvuru için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Tüm hizmetleri kusursuz olarak öğrencilerin ayağına getiren firma sayesinde başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akademik kariyerinize iyi bir üniversitede devam etmek ve tam donanımlı olarak en iyi ortamda eğitim görmek istiyorsanız inşaat teknikerliği lisans tamamlama programından siz de yararlanabilirsiniz. Stres yaşamadan dgsye girmeden eşit koşullarda lisans tamamlama fırsatından yararlanabilirsiniz. Dgs siz lisans tamamlama mümkündür.

İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama 3.500$

 


Mimari Restorasyon Bölümü Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Mimari restorasyon bölümünü yurtdışı merkezli olarak tamamlamak isteyen öğrenciler lisans tamamlama programından yararlanabilirler. Ekonomik maliyetlerle  geçiş imkanı sunulan farklı yurtdışı üniversitelerinde mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak lisans tamamlayabilirsiniz. Eğitim görmek için geçiş sınavına giriş yapmaya gerek yok. Dikey geçiş için taban puanlarına gereksinim duymayan sistem ile mimarlık lisans tamamlama yapmak oldukça kolay olacaktır. Modern eğitim veren kurumlarda en iyi profesör ve doçentlerden eğitim görebilirsiniz. Konu ile alakalı olarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapabilirsiniz. Kayıt için gerekli işlemleri öğrenebilirsiniz. İletişim telefonunu arayarak yada ofislerini ziyaret ederek üniversite kayıt işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Mimarlık Lisans Tamamlama 3.500$

 


Makine Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Makine teknikerliği mezunlarına özel imkanlar sunan yurtdışı üniversitelerinde lisans tamamlama yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Sağladığı imkanlar sayesinde öğrencilerin gönlünü fetheden kaliteli eğitim kurumlarında makinemühendisliği eğitimi alarak geleceğin mühendisleri arasında yerinizi alabilirsiniz. Makine mühendisliği alanında hayallerinize erişmenizi sağlayacak yurtdışında lisans tamamlama imkanı sayesinde kaliteli eğitim alarak kariyerinizde yükselme elde edebilirsiniz. 3. sınıftan makine mühendisliği eğitimine devam edebilirsiniz. geçiş sınavı sizi korkutmasın. Maddi anlamda kolaylık sağlayan yurtdışı üniversitelerinde donanımlı ve prestijli akademsiyenler görev yapmaktadır.

Makine Mühendisliği Lisans Tamamlama 3.700$

 


Elektrik Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Önlisans mezunları yurtdışında lisans tamamlama eğitimini oldukça fazla tercih ediyor. Elektrik teknikerliği ve teknisyenliği mezunlarına eğitim tamamlama imkanı sunan yurtdışı üniversitelerinde lisans eğitimi alabilmek dikey yaparak mümkün. Fakat bunun için geçiş sınavına girmeniz gerekmiyor. Ayrıca sınavdan yeterli puanı almak gibi bir derdiniz de yok. Mesleğinizde yükselebilmeniz için tek yapmanız gereken dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmak ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek. Uygun fiyatlarla eğitim imkanı sunan üniversitelerden alacağınız diplomanın geçerliği ülkemizde de olacaktır.

Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama 3.700$

 


Seracılık Bölümü Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Ziraat mühendisliği unvanını elde edebilmek için ihtiyacınız olana DGS sınavına girme durumu da olmak zorunda değil. DGS sınavı derdine son diyerek bir an önce kayıt işleminizi başlatabilir, uzaktan eğitim dönem öğrencilerinden biri olabilirsiniz. Kosova, Belarus, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan gibi seçenek çeşitliliği ile kapınızı çalacak olan yurtdışı ülke fırsatları sizi kararsız bırakabilir.

Ziraat Mühendisliği Lisans Tamamlama 2.650$


Tapu ve Kadastro Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Türkiye şartları göz önüne alındığı zaman DGS sınavına girmeden dikey geçiş yapabilme olanağını yakalayamayabilirsiniz. Puanlar ve sınavlar kaygısıyla baş ederken strese gireceğinize yurtdışı olanakları ile sizleri tanıştıracak olan EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlığı birim ziyaretinde bulunmanız yeterli olacaktır. 2 yıllık bir eğitim ile gelebileceğiniz nokta ile 4 yıllık mezun olduktan sonra gelebileceğiniz nokta karşılaştırmasını gayet de güzel yaparak hayatınıza şekil verme sürecinizi ona göre değerlendirebilirsiniz.

Harita Mühendisliği (Jeodezi) Lisans Tamamlama 2.850$

 


Laborantlık MYO Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Eurostar danışmanlık sizlere yurtdışında Laborantlık Meslek Yüksekokulu dikey geçiş-lisans tamamlama imkanı sağlıyor. 2 yıllık önlisans mezunu olduktan sonra dikey geçiş olanağını değerlendirip 4 yıllık mezunu olabilecek unvan ve bilgiye sahip olma şansını yakalamayı herkes ister. Türkiye şartlarında dikey geçiş olanağını değerlendirebilmek için DGS sınav engeliyle karşı karşıya kalınabildiği olabilmektedir. Bu engeli yurtdışı olanağını değerlendirerek hayatınızdan kaldırabilirsiniz. Geçiş sürecinde sınav puanı ya da taban puan derdi gibi ince ayrıntıları bir kenara bırakmak için yurtdışı fırsatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Veteriner Sağlık, Laborant, Arıcılık, Antrenörlük, Seyislik, Atçılık MYO mezunları için geçiş yapılabilecek bölümler arasında biyoloji, veteriner, hayvansal üretim, zooteknik ve moleküler biyoloji ve genetik yer almaktadır.

Veterinerlik Lisans Tamamlama 2.850$


Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezunlarına  Lisans Tamamlama

Bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümünden mezun olduktan sonra yurtdışında birçok üniversitenin sunduğu bilgisayar teknolojisi ve programlama mezunlarına sınavsız dikey geçiş imkânını değerlendiren kişiler bu kararlarının meyvelerini ilerleyen zamanlar da mutlaka toplayacaklardır.

Yurtdışında eğitim almak için bir sınava girme zorunluluğu olmaması ve kayıt işlemlerinin ülkemiz de bir üniversiteye kayıt olmaktan çok daha kolay olması sebebi ile bu seçenek her geçen sene çok daha fazla öğrenci tarafından değerlendirilmektedir.

Kosova Bilgisayar Bilimleri Lisans Tamamlama 1.200€


İşletme, Ekonomi, Finans vb. MYO Mezunlarına İktisat Lisans Tamamlama

Kosova Bilgisayar Bilimleri Lisans Tamamlama 1.200€


Yurtdışında Meslek Yüksek Okulu Mezunlarına Dikey Geçiş

Önlisans mezunu olan ve eğitimlerine devam edemeyen öğrencilerin sayısı çok yüksek. Lisans mezunu olmak isteyen bu öğrenciler, oldukça kısıtlı bir kontenjan sunan dgs şartını sağlamak ya da ikinci üniversite okumaktansa yurtdışında sınavsız lisans tamamlama imkanı sunan üniversitelere yöneliyor. Siz de eğitim olanaklarından yararlanarak lisans diploması sahibi olabilirsiniz. Üstelik eğitim ücretleri de çok uygun. Lisans tamamama imkanı için dikey  sınavına girmenize gerek kalmadan eğitiminize devam edebiliyorsunuz. Eğitiminizi ileri seviyeye götürmenizin zamanının geldiğini düşünüyorsanız siz de dikey geçiş imkanından yararlanarak sınavsız olarak eğitim gördüğünüz meslek dalında yükselme şansı elde edebilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına uğrayarak aranan şartlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eğitim seviyenizi üst noktalara çıkarabilmek istiyorsanız lisans tamamlama programlarından yararlanabilir ve kaliteli üniversitelerde uygun maliyetlere eğitim görebilirsiniz.

 


Akts Transfer Sistemi

Farklı birçok avantajı beraberinde sunan yurtdışında okuma imkanı ile öğrencilere daha iyi bir gelecek imkanı sunuluyor. Ayrıca zaman kaybı olmadan istenilen bölüm ve üniversiteye yerleşebilme imkanı öğrencilere sunuluyor. Akts – Avrupa Kredi Transfer Sistemi (Ects – European Credit Transfer System) ile hiçbir sınava girmenize gerek kalmadan lisans eğitiminize devam edebiliyorsunuz. Elbette, bunun için öncelikle transkriptinizin, başvurulan üniversite tarafından incelenmesi gerekmekte. Kaliteli eğitimi ile dikkat çeken üniversitelerde Akts Avrupa Kredi Transfer sistemi geçerli. Meslek yüksek okulu okuyan öğrenciler 2 yıl boyunca aldıkları ortak derslerden muaf sayılıyorlar. Bu sayede 3. sınıftan eğitime başlayan gençler zaman kaybı yaşamadan modern bir ortamda üniversite eğitiminin kapılarını aralıyor. Eğitim hayatını keyifli hale getiren üniversitelerde lisans eğitimine uygun maliyetlerle devam eden öğrencilerin sayısı her geçen gün daha da artıyor.


Mavi Diploma

Mavi diploma sahibi olarak Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerli bir diploma elde edebilirsiniz. Aldıkları eğitim ile geleceklerine en iyi şekilde hazırlanan gençler dünyanın farklı ülkelerinde kolayca iş bulabiliyorlar. Mavi diploma sahibi olmak pekçok ayrıcalığı elde etmek demektir. Son derece prestijli olan bu belge sayesinde hem kolayca iş bulabilir hem de bu diploma ile geleceğiniz için iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sınavsız olarak  geçiş yapabilir Akts kredi transfer sisteminin geçerliği olduğu kurumlarda iyi bir eğitim görerek lisans tamamlayabilirsiniz. Alacacağınız önemli diploma sayesinde Avrupa kriterlerine yönelik eğitim aldığınızı kanıtlayabileceksiniz. Saat 17.00 ye kadar Türkiye.gov sitesi üzerinden e devlet aracılığıyla hesabınıza girdiğinizde diplomanızı görebileceksiniz.


Denklik ve Tanınma

Denklik konusu yurtdışı üniversite eğitimini tercih eden gençlerin en merak ettiği konular arasında yer alır. Ayrıca tanınma durumu da önem taşır. Türkiye’de lisans tamamlama ve bu konuda tanınan diplomalara sahip olmak istiyorsanız siz de stres yaşamadan yurtdışı üniversitelerine kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Diplomalar ösym tarafından Yök  denkliği anınacağı için ülkemize döndüğünüzde denklik belgesine kolayca sahip olabilirsiniz. Eurostar yetkilileri ile görüşme yaparak yurtdışı lisans tamamlama denklik olup olmadığı konusunda merak ettiğiniz her türlü soruyu yetkililer yöneltebilirsiniz. İşlerini en iyi şekilde yerine getiren ekip sayesinde yanılgaya düşmeyecek ve yurtdışında üniversite eğitiminiz sırasında sıkıntı yaşamayacaksınız.


Dikey Geçiş Akts İmkanı

Akts İmkanı ile lisans tamamlama yapmak istiyorsanız siz de yurtdışı üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Meslek yüksek okullarının Acil durum ve afet yönetimi, ağız ve diş sağlığı bölümü, ameliyathane hizmetleri, anestezi, biyomedikal cihaz teknolojisi, diş protez teknolojisi, diyaliz, eczane hizmetleri, elektronörofizyoloji, evde hasta bakımı, ilk ve acil yardım, laborant ve veteriner sağlık, laboratuvar teknolojisi, nükleer tıp teknikleri, odyometri, optisyenlik gibi bölümlerinden mezun olan sağlık çalışanlarına sınavsız lisans tamamlama imkanı dikey geçişle mümkün olmaktadır. Ortopedik protez ve ortez, otopsi yardımcılığı pataloji laboratuvar teknikleri, perfüzyon teknikleri radyoterapi, sağlık kurumları işletmeciliği lisans tamamlama, tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik, tıbbi laboratuar teknikleri, tıbbi tanıtım ve pazarlama, tıbbi görüntüleme teknikler ve yaşlı bakımı, elektrik teknikerliği, makine teknikerliği mimari restorasyon, sağlık kurumları işletmeciliği bölümünden  inşaat teknikerliği adalet bölümü mezunlarına yurtdışında lisans tamamlama dikey  akts imkanı sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması sayesinde hayallerinize ulaşmanız çok kolay olacak. Sağlık kurumları işletmeciliği dikey geçiş mümkündür.


Yurtdışında Eğitimin Avantajları

Yurtdışında eğitim görmeyi tercih eden öğrencilerin birçoğu aynı zamanda eğitim gördükleri ülkede çalışmayı tercih ediyor. Yurtdışında eğitimin birçok avantajı buluyor. Hem en iyi hayat şartlarında eğitim görmek hem de çalışmak için yurtdışı üniversitelerini tercih eden öğrenciler pek çok fırsata aynı anda sahip oluyor. Üstelik yurtdışındaki ülkelerde eğitim görme maliyetleri çok düşük. İstenilen bölümlerde eğitim alan gençler yeni bir yaşam sürdükleri ülkeye çok kolay adapte olabiliyorlar. Hem de istenilen bölümde sınavsız lisans tamamlama okunabiliyor. Eğitim dili genellikle Türkçe ve İngilizce olduğu için dil okulu konusunda bir problem ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Sınav sistemi ile alım olmadığı için istenilen bölümde eğitim görmek oldukça kolay oluyor. Yaşam giderlerinin oldukça uygun olduğu ülkelerde cüzi rakamlara üniversite eğitimi almak mümkün oluyor. Ayrıca harç ücretleri de göze alındığında yurtdışında okumak çok daha ekonomik ve keyifli hale geliyor. Üstelik belli üniversitelerin, belli bölümlerindeki online olarak verilen eğitim ile Türkiye’de sınavsız lisans tamamlamak mümkün hale gelmektedir. Siz de Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile yurtdışında seçtiğiniz bir ülkede kolayca eğitim alabiliyorsunuz. Profesyonel hizmet sunan danışmanlık firmasının sizlere sunduğu eğitim fırsatlarından yararlanarak lisans tamamlama yapabilir ve eğitiminize devam edebilirsiniz.


Bağlantı Kurulan Ülkeler

Avrupa’da 12 ülkede, farklı üniversiteler ile iş birliği anlaşması bulunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesinde öğrenim görmek için yurtdışı üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Belarus, Kosova, Moldova, Çekya, Bosna Hersek, Gürcistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Ukrayna gibi ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenciler için sınavsız dikey geçiş lisans tamamlama-  geçiş imkanı sunan firma sayesinde yurtdışında eğitim almak artık çok kolay. Dgs sınavına girmenize gerek olmadan dikey imkanı sunan üniversitelerde kaliteli eğitim almanız mümkündür. Sınırlı kontenjanlarla öğrencilere dikey geçiş hakkı sunan üniversitelerde istediğiniz bölümde sınavsız olarak eğitim görebiliyorsunuz. Hiç sınava girmenize gerek olmadan doğrudan seçtiğiniz bölüme kayıt yaptırabiliyorsunuz. 3. sınıftan eğitim hayatına başlanılıyor. Böylece yıl kaybı da yaşanmamış oluyor.

Kaliteli üniversitelerde Akts sistemi geçerlidir. Ayrıca her ülkede işinizi yapmanızı sağlayacak mavi diploma sahibi olarak mesleğinizi seçtiğiniz ülkede icra edebilirsiniz. Dikey geçiş imkanı sayesinde 1. ve 2. sınıfta ortak alınan dersleri almanıza gerek kalmıyor. Birbirinden iyi başarı ortalamasına sahip dünya standartlarına uygun çok sayıda üniversitede istediğiniz bölüme kolayca yerleşebiliyorsunuz. Ayrıca mezun olunca mavi diploma sahibi oluyorsunuz. Yetkili firma ile görüşme yaparak gideceğiniz üniversite ve bölüm seçimini kolayca yapabilirsiniz. Uzak bir ülkede eğitim almak isteyen öğrenciler yurtdışında eğitim için büyük miktarlarda harcama yapmanıza gerek yok. Muhakkak profesyonel danışmanlar ile görüşme yaparak bölüm tercihinde bulunabilirsiniz. Hayatın sunduğu bu ayrıcalığı yaşamak için siz de bulunduğunuz yerden kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Keyif içinde geçecek bir üniversite dönemi için büyük masraflar yapmanıza geek yok. Eğitim göreceğiniz mesleğin seçimi tamamen size bırakılmış durumdadır. Hayallerinize giden yolda doğru ve güvenilir adımlar atmak için Eurostar’ı tercih edebilirsiniz. Eurostar resmi internet sitesi üzerinden e n doğru bilgileri alabilirsiniz.


Eurostar ile Hayallerinizi Ertelemeyin

Uzun yıllardır deneyimli ekibi ile öğrencilere kaliteli ve profesyonel anlamda hizmet veren Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile hayallerinize kolayca kavuşabilirsiniz. Güvenilir hizmet sunan firma tüm öğrencilerin ve ailelerin gönlünü kazanmaktadır. Binlerce öğrenciyi üniversite hayaline uygun maliyetlerle ve sınavsız eğitim imkanı ile kavuşturan yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Öncü firma öğrencileri hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. Üniversitelere başvuru yapma ve kayıt işlemlerini yerin getirme konusunda hizmet vererek gençlere profesyonel olarak destek sunuyor. Ayrıca yurtdışında karşılaşılan her türlü soruna uzman ekip anında çözüm getiriyor.

Farklı birçok ülke ile bağlantısı bulunan firma sayesinde geleceğe güvenle adım atmak sizin elinizde. İyi bir gelecek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile görüşme yapabilirsiniz. Eğitim süresi boyunca desteğini her daim öğrencilerden esirgemeyen kurum iş bulma ve dil eğitimi gibi hizmetler de vererek profesyonel yardım sağlamaktadır. Alacağınız kaliteli ve prestijli eğitim sayesinde iki yıllık ön lisans diplomanızı 4 yıllık lisans diplomasına dönüştürebilirsiniz. Öğrencilerden gelen taleplere göre hareket eden firma ihtiyaçlara yönelik tüm hizmetleri sunmaktadır. Önlisans diploması ile kalmak istemeyenler dikey geçiş-lisans tamamlama imkanından yararlanarak geleceğini en iyi şekilde şekillendirebilirler. Özlem duyduğunuz üniversite hayatı parmaklarınızın ucunda yatıyor.

Hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret ederek isteklerinize yönelik olarak size sunulan üniversiteler ve bölümlerde okuma imkanı elde eldin.

 

 

Sık Sorulan Sorulan – S.S.S./F.A.Q.

Lisans Tamamlama nedir?

Lisans tamamlama, MYO (Meslek Yüksek Okulu) gibi 2 yıllık eğitim veren önlisans bölümlerinden mezun olan öğrencilerin, eğitimlerini, 4 yıl veya daha uzun süreli lisans bölümlerine geçiş yaparak ilgili lisans bölümlerine tamamlamasıdır. Türkiye’de önlisans mezunlarının dikey geçiş ile lisans tamamlama yapabilmesi için DGS’ye (dikey geçiş sınavına) girmesi ve oldukça sınırlı olan kontenjanda yer alması gerekmektedir.

DGSsiz lisans tamamlama mümkün müdür?

Türkiye’de lisans tamamlama yapmak istiyorsanız, devlet üniversitesi veya özel üniversite farketmeksizin DGS’ye girmeniz gerekmekte. DGSsiz lisans tamamlama, yurtdışında sınavsız olarak yapılabilmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret ederek size sunulan üniversiteler ve bölümlerde okuma imkanı elde edebilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile lisans tamamlama yapılabilir mi?

Uzaktan eğitim (açık öğretim) lisans tamamlama; bazı bölümler için, yurtdışında belli üniversitelerde, online eğitim ile mümkündür. Ancak bölümler ve ülkeler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Eurostar ile iletişime geçmelisiniz.

Lisans tamamlama kayıtları ne zaman? Başvurular ne zaman başlıyor?

Öncelikle Eurostarın uzman eğitim danışmanları iletişime geçip size uygun bölümler ve üniversitelerle ilgili ayrıntılı bilgi almanız gerekmekte. Lisans tamamlama için başvurunuzu yaptıktan sonra üniversiteden kabul alınır ve  üniversiteye kayıt işlemleriniz gerçekleştirilir. Başvuru için gerekli evrak listesine ise Eurostar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

 

 

Puanla
[OY: 8 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1