• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Yurtdışında Lisans Tamamlama | Yurtdışında Dikey Geçiş

YURTDIŞINDA LİSANS TAMAMLAMA – DİKEY GEÇİŞ – AKTS İMKANI

“Bir üIkenin geIeceği, o üIke insanIarının göreceği eğitime bağIıdır.” AIbert Einstein’ın sözünde dile getirdiği gibi iyi bir gelecek iyi bir eğitim ile mümkündür. Gençlerin hayallerine yönelik meslek dallarında iyi bir eğitim alabilmeleri iyi bir üniversitede yada eğitim kurumunda okumaları ile mümkündür. Şartlar elvermediği için amacına ulaşamayan birçok kişi bulunuyor. Fakat hedeflerine ulaşabilmek için şartlar istedikleri gibi olmasada öğrencilerin pekçoğu çabalıyor. Sınavları kendilerine problem olarak gören öğrenciler genellikle yurtdışına eğitim görmeyi ve lisans tamamlama programlarına katılmayı tercih ediyor. Hedeflere ulaşmada ilk basamaklardan biri olan yurtdışı eğitim lisans tamamlama yada dikey geçiş programlarına katılmak hayallerinizi ertelemenizin önüne geçiyor.

Gençlerin umutlarını yeşerten imkanlardan birisi de yurtdışında sınavsız eğitim fırsatı sunulmasıdır. Sınav sistemi nedeniyle hayallerini erteleyen yada istediği bölüme veda etmek zorunda kalan öğrenciler artık yurt dışındaki fırsatlar sayesinde mesleki arzularına kavuşuyor. Türk öğrencilere sınavsız kabul imkanı sunan yurtdışındaki öğrencilere talep oldukça fazla. Kontenjan sınırlı olan lisans bölümlerinden dilediğinize sınavsız olarak yerleşebiliyorsunuz. Yılın belirli zamanlarında ön kayıt için başvuru yapılabiliyor. Çok kısa zaman dilimi içerisinde kontenjan dolduğu için başvurularınızı hemen yapmanız gerekli. Kayıt sürecinde en doğru şekilde öğrencilerin yönlenebilmesi için hizmet sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile başvuru sürecinde herhangi bir zorluk ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Tüm prosedürleri en doğru ve en hızlı şekilde atlatabilmenize yardımcı olan firma sayesinde güvenilir olarak yurtdışındaki eğitim hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Adalet Bölümü Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

2 yıllık adalet bölümü mezunları ülkemizde dikey geçiş sınavına girerek hukuk bölümünde eğitimlerine devam edebiliyor. Fakat dikey geçiş sınavından yeterli puan alamayan yada sınava girmeyen öğrenciler birçok engel ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile engellere takılmadan lisans tamamlama imkanı bulan gençler sınava girmek zorunda kalmıyorlar. Ayrıca yüksek taban puanları almalarına da gerek yok. Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan, Belarus, Azerbaycan, Kosova Ukrayna ve Moldova’da farklı birçok ülkede bulunan üniversitelerde dikey geçiş imkanı ile Hukuk bölümüne geçiş yapılabiliyor. Herhangi bir sınav ile vakit kaybetmek zorunda kalmayan gençler hukuk alanında eğitimlerine sınavsız olarak devam edebiliyor. Akts ( Avrupa Kredi Transfer Sistemi) geçerli olan üniversitelere kayıt olmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapmak yeterli olacaktır. Adalet bölümü 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunları eğitim süresince almış oldukları ortak dersleri tekrar almak zorunda kalmıyorlar. Hukuk alanında dikey geçiş fırsatından yararlanabilmek için 25 yaşını aşmamış olmanız gereklidir. Ayrıca sağlık raporu çıkartmanız aranan koşullar arasındadır. Hiçbir sınav şartı olmadan direkt olarak 3. sınıftan eğitime başlanabiliyor.

Hukuk lisans tamamlama dikey geçiş işlemleri için herhangi bir sınava artık girmeniz gerekmiyor. Eurostar profesyonel danışmanlık kurumunun aracılığı ile istenilen üniversiteye başvuru yaparak eğitim hayatına devam edebilmeniz mümkündür. Alacakları eğitime kolayca odaklanan öğrenciler yurtdışında keyifli ve huzurlu bir ortamda kaliteli bir öğrencilik hayatı geçirmektedirler. Herhangi bir şekilde sınav problemi ile zaman kaybetmedikleri için istedikleri bölüm dalında derslerine çok daha iyi şekilde odaklanabilmektedirler. Yurtdışında eğitim ücretleri çok uygun olduğu için ailelerine maddi anlamda yük olmuyorlar. Ayrıca hem okuyup hem de çalışabilme imkanı elde edebiliyorlar. Ayrıca seçtikleri meslek dalında yurtdışında da çalışabiliyorlar. Yurtdışında lisans tamamlama imkanı sayesinde artık dikey geçiş yapmak oldukça kolay hale gelmektedir. Siz de istediğiniz bölümde akts sistemi ile eğitim görebilmek için yurtdışında lisans tamamlama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

İnşaat Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

2 yıllık inşaat teknisyenliği yada teknikerliği bölümünden mezun olan öğrenciler yurtdışında lisans tamamlama dikey geçiş yaparak inşaat mühendisliği bölümünde eğitimlerini tamamlayabilirler. Yurtdışı imkanlarından yararlanmak ve en iyi şartlarda lisans eğitiminize devam etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Üniversite seçiminizi yaparak başvuru için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Tüm hizmetleri kusursuz olarak öğrencilerin ayağına getiren firma sayesinde başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akademik kariyerinize iyi bir üniversitede devam etmek ve tam donanımlı olarak en iyi ortamda eğitim görmek istiyorsanız inşaat teknikerliği lisans tamamlama programından siz de yararlanabilirsiniz. Stres yaşamadan dgsye girmeden eşit koşullarda lisans tamamlama fırsatından yararlanabilirsiniz.

Mimari Restorasyon Bölmümü Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Mimari restorasyon bölümünü yurtdışı merkezli olarak tamamlamak isteyen öğrenciler lisans tamamlama programından yararlanabilirler. Ekonomik maliyetlerle dikey geçiş imkanı sunulan farklı yurtdışı üniversitelerinde mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak lisans tamamlayabilirsiniz. Eğitim görmek için dikey geçiş sınavına giriş yapmaya gerek yok. Dikey geçiş için taban puanlarına gereksinim duymayan sistem ile mimarlık lisans tamamlama yapmak oldukça kolay olacaktır. Modern eğitim veren kurumlarda en iyi profesör ve doçentlerden eğitim görebilirsiniz. Konu ile alakalı olarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapabilirsiniz. Kayıt için gerekli işlemleri öğrenebilirsiniz. İletişim telefonunu arayarak yada ofislerini ziyaret ederek üniversite kayıt işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Makine Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Makine teknikerliği mezunlarına özel imkanlar sunan yurtdışı üniversitelerinde lisans tamamlama yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Sağladığı imkanlar sayesinde öğrencilerin gönlünü fetheden kaliteli eğitim kurumlarında makinemühendisliği eğitimi alarak geleceğin mühendisleri arasında yerinizi alabilirsiniz. Makine mühendisliği alanında hayallerinize erişmenizi sağlayacak yurtdışında lisans tamamlama imkanı sayesinde kaliteli eğitim alarak kariyerinizde yükselme elde edebilirsiniz. 3. sınıftan makine mühendisliği eğitimine devam edebilirsiniz. Dikey geçiş sınavı sizi korkutmasın. Maddi anlamda kolaylık sağlayan yurtdışı üniversitelerinde donanımlı ve prestijli akademsiyenler görev yapmaktadır.

Elektrik Teknikerliği Mezunlarına Yurtdışında Lisans Tamamlama

Önlisans mezunları yurtdışında lisans tamamlama eğitimini oldukça fazla tercih ediyor. Elektrik teknikerliği ve teknisyenliği mezunlarına eğitim tamamlama imkanı sunan yurtdışı üniversitelerinde lisans eğitimi alabilmek dikey geçiş yaparak mümkün. Fakat bunun için dikey geçiş sınavına girmeniz gerekmiyor. Ayrıca sınavdan yeterli puanı almak gibi bir derdiniz de yok. Mesleğinizde yükselebilmeniz için tek yapmanız gereken dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmak ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek. Uygun fiyatlarla eğitim imkanı sunan üniversitelerden alacağınız diplomanın geçerliği ülkemizde de olacaktır.

Yurtdışında Meslek Yüksek Okulu Mezunlarına Dikey Geçiş

Önlisans mezunu olan ve eğitimlerine devam edemeyen öğrencilerin sayısı çok yüksek. Öğrencilere kariyer imkanı sunan yurtdışı üniversiteleri lisans tamamlama eğitimlerine yer veriyor. Eğitim olanaklarından yararlanarak lisans diploması sahibi olabilirsiniz. Üstelik eğitim ücretleri de çok uygun. Lisans tamamama imkanı için dikey geçiş sınavına girmenize gerek kalmadan eğitiminize devam edebiliyorsunuz. Eğitminizi ileri seviyeye götürmenizin zamanının geldiğini düşünüyorsanız siz de dikey geçiş imkanından yararlanarak sınavsız olarak eğitim gördüğünüz meslek dalında yükselme şansı elde edebilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına uğrayarak arananşartlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eğitim seviyenizi üst noktalara çıkarabilmek istiyorsanız lisans tamamlama programlarından yararlanabilir ve kaliteli üniversitelerde uygun maliyetlere eğitim görebilirsiniz.

Akts Transfer Sistemi

Farklı birçok avantajı beraberinde sunan yurtdışında okuma imkanı ile öğrencilere daha iyi bir gelecek imkanı sunuluyor. Ayrıca zaman kaybı olmadan istenilen bölüm ve üniversiteye yerleşebilme imkanı öğrencilere sunuluyor. Hiçbir sınava girmenize gerek yok. Kaliteli eğitimi ile dikkat çeken üniversitelerde Akts Avrupa Kredi Transfer sistemi geçerli. Meslek yüksek okulu okuyan öğrenciler 2 yıl boyunca aldıkları ortak derslerden muaf sayılıyorlar. Bu sayede 3. sınıftan eğitime başlayan gençler zaman kaybı yaşamadan modern bir ortamda üniversite eğitiminin kapılarını aralıyor. Eğitim hayatını keyifli hale getiren üniversitelerde lisans eğitimine uygun maliyetlerle devam eden öğrencilerin sayısı her geçen gün daha da artıyor.

Mavi Diploma

Mavi diploma sahibi olarak Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerli bir diploma elde edebilirsiniz. Aldıkları eğitim ile geleceklerine en iyi şekilde hazırlanan gençler dünyanın farklı ülkelerinde kolayca iş bulabiliyorlar. Mavi diploma sahibi olmak pekçok ayrıcalığı elde etmek demektir. Son derece prestijli olan bu belge sayesinde hem kolayca iş bulabilir hem de bu diploma ile geleceğiniz için iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sınavsız olarak dikey geçiş yapabilir Akts kredi transfer sisteminin geçerliği olduğu kurumlarda iyi bir eğitim görerek lisans tamamlayabilirsiniz. Alacacağınız önemli diploma sayesinde Avrupa kriterlerine yönelik eğitim aldığınızı kanıtlayabileceksiniz.

Denklik ve Tanınma

Denklik konusu yurtdışı üniversite eğitimini tercih eden gençlerin en merak ettiği konular arasında yer alır. Ayrıca tanınma durumu da önem taşır. Türkiye’de tanınan diplomalara sahip olmak istiyorsanız siz de stres yaşamadan yurtdışı üniversitelerine kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Diplomalar Yök tarafından tanınacağı için ülkemize döndüğünüzde denklik belgesine kolayca sahip olabilirsiniz. Eurostar yetkilileri ile görüşme yaparak denklik olup olmadığı konusunda merak ettiğiniz her türlü soruyu yetkililer yöneltebilirsiniz. İşlerini en iyi şekilde yerine getiren ekip sayesinde yanılgaya düşmeyecek ve yurtdışında üniversite eğitiminiz sırasında sıkıntı yaşamayacaksınız.

Dikey Geçiş Akts İmkanı

Akts İmkanı ile lisans tamamlama yapmak istiyorsanız siz de yurtdışı üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Meslek yüksek okullarının Acil durum ve afet yönetimi, ağız ve diş sağlığı bölümü, ameliyathane hizmetleri, anestezi, biyomedikal cihaz teknolojisi, diş protez teknolojisi, diyaliz, eczane hizmetleri, elektronörofizyoloji, evde hasta bakımı, ilk ve acil yardım, laborant ve veteriner sağlık, laboratuvar teknolojisi, nükleer tıp teknikleri, odyometri, optisyenlik gibi bölümlerinden mezun olanlar dikey geçiş yaparak lisans eğitimlerine devam edebilirler. Ortopedik protez ve ortez, otopsi yardımcılığı pataloji laboratuvar teknikleri, perfüzyon teknikleri radyoterapi, sağlık kurumları işletmeciliği, tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik, tıbbi laboratuar teknikleri, tıbbi tanıtım ve pazarlama, tıbbi görüntüleme teknikler ve yaşlı bakımı, elektrik teknikerliği, makine teknikerliği mimari restorasyon, inşaat teknikerliği adalet bölümü mezunlarına yurtdışında lisans tamamlama dikey geçiş akts imkanı sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması sayesinde hayallerinize ulaşmanız çok kolay olacak.

Yurtdışında Eğitimin Avantajları

Yurtdışında eğitim görmeyi tercih eden öğrencilerin birçoğu aynı zamanda eğitim gördükleri ülkede çalışmayı tercih ediyor. Yurtdışında eğitimin birçok avantajı buluyor. Hem en iyi hayat şartlarında eğitim görmek hem de çalışmak için yurtdışı üniversitelerini tercih eden öğrenciler pekçok fırsata aynı anda sahip oluyor. Üstelik yurtdışındaki ülkelerde eğitim görme maliyetleri çok düşük. İstenilen bölümlerde eğitim alan gençler yeni bir yaşam sürdükleri ülkeye çok kolay adapte olabiliyorlar. Hem de istenilen bölümde sınavsız olarak okunabiliyor. Eğitim dili genellikle Türkçe ve İngilizce olduğu için dil konusunda bir problem ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Sınav sistemi ile alım olmadığı için istenilen bölümde eğitim görmek oldukça kolay oluyor. Yaşam giderlerinin oldukça uygun olduğu ülkelerde cuzi rakamlara üniversite eğitimi almak mümkün oluyor. Ayrıca harc ücretleri de göze alındığında yurtdışında okumak çok daha ekonomik ve keyifli hale geliyor. Siz de Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile yurtdışında seçtiğiniz bir ülkede kolayca eğitim alabiliyorsunuz. Profesyonel hizmet sunan danışmanlık firmasının sizlere sunduğu eğitim fırsatlarından yararlanarak lisans tamamlama yapabilir ve eğitiminize devam edebilirsiniz.

Bağlantı Kurulan Ülkeler

Farklı üniversiteler ile iş birliği anlaşması bulunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesinde öğrenim görmek için yurtdışı üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Belarus, Kosova, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Bosna Hersek, Gürcistan, Makedonya, Bulgaristan, Azerbaycan, Ukrayna gibi ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenciler için sınavsız lisans tamamlama- dikey geçiş imkanı sunan firma sayesinde yurtdışında eğitim almak artık çok kolay. Dgs sınavına girmenize gerek olmadan dikey geçiş imkanı sunan üniversitelerde kaliteli eğitim almanız mümkündür. Sınırlı kontenjanlarla öğrencilere dikey geçiş hakkı sunan üniversitelerde istediğiniz bölümde sınavsız olarak eğitim görebiliyorsunuz. Hiç sınava girmenize gerek olmadan doğrudan seçtiğiniz bölüme kayıt yaptırabiliyorsunuz. 3. sınıftan eğitim hayatına başlanılıyor. Böylece yıl kaybı da yaşanmamış oluyor.

Kaliteli üniversitelerde Akts sistemi geçerlidir. Ayrıca her ülkede işinizi yapmanızı sağlayacak mavi diploma sahibi olarak mesleğinizi seçtiğiniz ülkede icra edebilirsiniz. Dikey geçiş imkanı sayesinde 1. ve 2. sınıfta ortak alınan dersleri almanıza gerek kalmıyor. Birbirinden iyi başarı ortalamasına sahip dünya standartlarına uygun çok sayıda üniversitede istediğiniz bölüme kolayca yerleşebiliyorsunuz. Ayrıca mezun olunca mavi diploma sahibi oluyorsunuz. Yetkili firma ile görüşme yaparak gideceğiniz üniversite ve bölüm seçimini kolayca yapabilirsiniz. Uzak bir ülkede eğitim almak isteyen öğrenciler yurtdışında eğitim için büyük miktarlarda harcama yapmanıza gerek yok. Muhakkak profesyonel danışmanlar ile görüşme yaparak bölüm tercihinde bulunabilirsiniz. Hayatın sunduğu bu ayrıcalığı yaşamak için siz de bulunduğunuz yerden kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Keyif içinde geçecek bir üniversite dönemi için büyük masraflar yapmanıza geek yok. Eğitim göreceğiniz mesleğin seçimi tamamen size bırakılmış durumdadır. Hayallerinize giden yolda doğru ve güvenilir adımlar atmak için Eurostar’ı tercih edebilirsiniz.

Eurostar ile Hayallerinizi Ertelemeyin

Uzun yıllardır deneyimli ekibi ile öğrencilere kaliteli ve profesyonel anlamda hizmet veren Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile hayallerinize kolayca kavuşabilirsiniz. Güvenilir hizmet sunan firma tüm öğrencilerin ve ailelerin gönlünü kazanmaktadır. Binlerce öğrenciyi üniversite hayaline uygun maliyetlerle ve sınavsız eğitim imkanı ile kavuşturan yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Öncü firma öğrencileri hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. Üniversitelere başvuru yapma ve kayıt işlemlerini yerin getirme konusunda hizmet vererek gençlere profesyonel olarak destek sunuyor. Ayrıca yurtdışında karşılaşılan her türlü soruna uzman ekip anında çözüm getiriyor.

Farklı birçok ülke ile bağlantısı bulunan firma sayesinde geleceğe güvenle adım atmak sizin elinizde. İyi bir gelecek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile görüşme yapabilirsiniz. Eğitim süresi boyunca desteğini her daim öğrencilerden esirgemeyen kurum iş bulma ve dil eğitimi gibi hizmetler de vererek profesyonel yardım sağlamaktadır. Alacağınız kaliteli ve prestijli eğitim sayesinde iki yıllık ön lisans diplomanızı 4 yıllık lisans diplomasına dönüştürebilirsiniz. Öğrencilerden gelen taleplere göre hareket eden firma ihtiyaçlara yönelik tüm hizmetleri sunmaktadır. Önlisans diploması ile kalmak istemeyenler dikey geçiş-lisans tamamlama imkanından yararlanarak geleceğini en iyi şekilde şekillendirebilirler. Özlem duyduğunuz üniversite hayatı parmaklarınızın ucunda yatıyor.

Hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini ziyaret ederek isteklerinize yönelik olarak size sunulan üniversiteler ve bölümlerde okuma imkanı elde eldin.