Yurtdışında Doktora Eğitimi

Yurtdışında doktora sunan üniversiteler ve en uygun ülkeler hangileri merak ediyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Yeni birçok deneyim kazanmanıza vesile olacak yurtdışında doktora eğitimi için kayıt yaptırmak uzman firma aracılığı ile çok kolay olacak. Ayrıca tüm işlemlerinizde büyük destek sağlayacaktır.

Yurtdışında Doktora

Yurtdışında doktora eğitimi 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Kariyer planlarınıza doktora yaparak seçtiğiniz ülkede devam edebilirsiniz. Mesleki eğitiminizi tamamladınız yüksek lisans eğitiminizi de aldınız fakat kendinizi geliştirmeye devam etmek istiyorsunuz kariyeriniz için yola nasıl devam etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız doktora eğitimi almayı tercih edebilir ve yurtdışındaki üniversiteler arasında seçim yapabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize sizi ulaştıracak bir basamak olan doktora eğitimi her yaştan kişiler için cazip olmaktadır.

Lisansüstü eğitimine tezli yüksek lisans sonrası 12 yarıyıl süren yurtdışında doktora yapmak kabul edilen yeterlilik sınavı yükseköğretim kurumunun tez izleme doktora başvurusu ile elde edilebilmektedir.

Azerbaycan'da Üniversite

Azerbaycan’da Doktora

Azerbaycan bizim kardeş ülkelerimizden biridir. İki devlet tek millet olarak…

Azerbaycan’da Doktora

Bosna'da Üniversite

Bosna Hersek’te Doktora

Bosna Hersek Balkanların en güzel ülkesidir. Kültürü ile yaşam standartları…

Bosna Hersek’te Doktora

Kosova'da Üniversite

Kosova’da Doktora

Priştine özellikle Türk nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir şehir olmanın yanı…

Kosova’da Doktora

Ukrayna'da Üniversite

Ukrayna’da Doktora

Ülkemizde ne yazık ki üniversite sınavlarında yeterli puanı alamadığı için…

Ukrayna’da Doktora

Bulgaristan'da Üniversite

Bulgaristan’da Doktora

Bulgaristan, resmi olarak Bulgaristan Cumhuriyeti, ülkemizin batı komşularından…

Bulgaristan’da Doktora

Moldova'da Üniversite

Moldova’da Doktora

Moldova, ülkemize yakın bir konumda, Doğu Avrupa coğrafyasında, Ukrayna ile…

Moldova’da Doktora

Romanya'da Üniversite

Romanya’da Doktora

Yurt dışı eğitim olanakları için gözde ve deneyimli firmamız Eurostar Yurt…

Romanya’da Doktora

Gürcistan'da Üniversite

Gürcistan’da Doktora

Türkiye ‘de Karadeniz bölgesine sınırı olan Gürcistan’ın coğrafi konum ve…

Gürcistan’da Doktora

Çek Cumhuriyeti'nde Üniversites

Çek Cumhuriyeti’nde Doktora

Okuma yazma oranının %99 oranında olduğu çek Cumhuriyeti Orta Avrupa’nın en…

Çek Cumhuriyeti’nde Doktora

Sırbistan'da Üniversite

Sırbistan’da Doktora

Balkanlarda yer piyasa eski Yugoslavya’ya bağlı bir bölgeydi. Yaklaşık 420…

Sırbistan’da Doktora

Slovenya'da Üniversite

Slovenya’da Doktora

Yurt dışı eğitim olanakları için gözde ve deneyimli firmamız Eurostar Yurt…

Slovenya’da Doktora

Hırvatistan'da Üniversite

Hırvatistan’da Doktora

Yurt dışı eğitim olanakları için gözde ve deneyimli firmamız Eurostar Yurt…

Hırvatistan’da Doktora

Yurtdışında Doktora YÖK Diploma Denkliği

Yurtdışında Doktora Yök Diploma Denkliği Varmı?

Mezuniyet derecelerini doktora seviyesine taşımak isteyen kişiler için özellikle yurtdışı üniversiteleri seçildiği takdirde ülkemize dönüldüğü zaman mutlaka denklik işlemleri de yapılmalıdır.

Uzaktan Eğitim Doktora

Uzaktan Eğitim Doktora Hakkında Detaylı Bilgi #2019

Doktora programı tüm dünyada geçerli olan en yüksek akademik derecedir. Eğitimi aldığınız mesleğin doktoru olarak anılacağınız bilgi ve donanıma sahip olduğunuz eğitimdir.

Uzaktan Eğitim Doktora Programı Olan Üniversiteler

Yurtdışında Doktora Eğitimi Veren Üniversiteler Listesi

Uzaktan eğitim seçeneklerini değerlendirerek, yurtdışında, kaliteli üniversitelerde öğrenci olabilirsiniz. Hem de son derece avantajlı eğitim seçenekleri ile.

Uzaktan Eğitim Doktora Ücretleri

Yurtdışında Doktora Eğitim Ücretleri #2019

Günümüzde kariyer hedeflerinizi ilerletmek ve şekillendirmek için doktora eğitimlerinizin almaya özen göstermeniz çok önemlidir.

Uzaktan Doktora Eğitimi İle Alınan Diploma ve DR. Ünvanı Türkiye'de ve Yurtdışında Geçerli midir?

Yurtdışında Doktora Eğitimi Sonrasında Dr Ünvanı Türkiyede Geçerlimidir?

İnternet altyapısı gelişmiş olan ülkelerde bulunan öğrencilerin uzaktan eğitim konusunda son derece şanslı olduklarını belirtelim.

Yurtdışındaki Üniversitelerimiz

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

yurtdışında doktoraEurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Neden Doktora?

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Yurtdışında iyi bir üniversitede tercih edilen bölümde lisans eğitimine başlamak oldukça kolay. Geniş bölüm yelpazesi sunulan üniversitelere sınavsız olarak yerleşmek ve eğitiminize hemen başlamak sizin elinizde.

Yabancı Dil Öğrenimi

Kaliteli yurtdışı üniversitelerinde lisans eğitiminiz sırasında yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.Farklı bir dilde bölüm tercihi yapmanız hem yeni bir dil öğrenmenizi sağlayacak hem de uluslararası çevre edinmenizi kolaylaştıracaktır.

Ekonomik Eğitim Maliyetleri ile Yurtdışında Eğitim

Türkiye’deki eğitim maliyetleri ile en iyi ve yüksek standartlarda eğitim veren üniversitelerde eğitim görme imkanından faydalanabilirsiniz. Geniş imkanları olan üniversitelerde okuyabilmek için yüksek bütçeler ödemeniz gerekmiyor.

Dilediğiniz Bölümde Okuma ve Prestijli Diploma İmkanı

Dilediğiniz lisans bölümünde okumak için sınava girmeniz şartı yok. Yök denkliği tanınan bir üniversiteden mezun olarak prestijli bir diploma sahibi olabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Yurtdışında Doktora Eğitimi

Eğitimin önemi oldukça büyük. Sadece üniversite eğitimi almanız artık yetersiz sayılabiliyor. Bu nedenle uzmanlaşmak ve yükselmek için öncelikli olarak yüksek lisans daha sonrasında da doktora eğitimi almayı tercih edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yakınlaşmak isterseniz yurtdışında doktora eğitimi almayı tercih edebilirsiniz. Eğitim aldığınız meslek dalında araştırma yapmak istediğiniz mesleği belirleyerek yurtdışında doktora eğitimi programlarına katılabilir bu konuda uzman Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Akademik hedeflerine ulaşmak isteyen ve entelektüel birikimini arttırmak isteyen kişiler iş hayatında daha iyi bir yere sahip olabilmek için yurtdışında doktora eğitimi almayı tercih etmektedir. Doktora programını yurtdışında yaparak elde edeceğiniz kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Eğitim süresi 2 yıl ile 4 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Araştırma ve tez yazma aşamalarından oluşan süreci yurtdışında geçirmeniz üst standartlarda kaliteli eğitim almanızı sağlayacaktır.

Yurtdışında doktora programlarına başvuran kişilere çok fazla avantaj asğlanmaktadır. Bu avantajlardan başlıcası doktora programlarında yök denkliği sağlanıyor olmasıdır. Akademik kariyerlerinde en iyiyi hedefleyen kişiler yök denkliği sorunu ile karşılaşmadan yurtdışında doktora yaparak kendilerini geliştirmektedir. Büyük olanaklara sahip olarak uluslararası kurumlarda çalışmak isteyenler istedikleri ülkeyi belirleyerek doktora yapabilirler.

Yurtdışında alınan doktora ünvanının yök tarafından tanınması büyük şirketlere yerleşebilmenizi sağlamaktadır. Yök denklik sınavına girmenize gerek olmadan zorlu süreçleri kolayca atlatabilir Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması aracılığı ile doktora yapacağınız üniversiteyi seçebilirsiniz. İş ve akademi dünyasında iyi bir yere sahip olmanızı kolaylaştıracak doktora eğitiminizi yurtdışında alacağınız ülkeyi belirleyin ve hayallerinizi gerçekleştirin.

Doktora eğitimi alan kişiler araştırmaya ağırlık verir. Yoğun bir program izleyerek araştırmalar yapar ve sonunda tez hazırlarlar. Bu zorlu süreç sırasında Türkiye’de çalışabilme imkanı bulabilirsiniz. Part time olarak hem çalışabilir hem de eğitiminize devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz üniversitenin giriş koşullarını öğrenmeniz bu konuda şüphesiz önem taşımaktadır.

Yurtdışında doktora maliyetlerinin fiyatlarının yüksek olduğu düşünülse bile doktora eğitimin çok ucuz olduğu birçok Avrupa ülkesi bulunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile doktora eğitiminizi yurtdışında yapmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Üst düzey bir konuma ulaşabilmeniz için son tamamlayıcı halka görevini sağlayan yurtdışında doktora programları ile eğitiminizi güçlendirmeniz ve sınavsız doktora eğitimi almanız mümkündür. Aydınlık bir gelecek için tüm kariyer kapılarını siz zorlamadan açmak istiyorsanız yurtdışında sınav şartı olmadan doktora eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

Doktora eğitimi için bazı üniversiteler Toefl Puanı İelts Puanı Yds Puanına gereksinim duymakta fakat yurtdışındaki üniversitelerin birçoğunda bu sınavlardan alınan yüksek puanlara gereksinim duyulmamaktadır. Herhangi bir sınav puanı olmaksızın yurtdışında doktora eğitimi alabileceğiniz birçok üniversite bulunmaktadır.

Eğitim gördüğü alanda çalışmalar yaparak çeşitli sorunlara çözüm bulan doktora adaylarına yurtdışında büyük avantajlar sağlandığından dolayı Türk öğrenci sayısı sürekli artmaktadır. Ülkemizden doktora eğitimi için giden Türk öğrenciler iş bulma konusunda rakiplerinin önüne geçmektedir.

Cv’nizde daha iyi bir konumda görünmenizi sğalayacak doktora eğitimini yurtdışında yapmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey doktora eğitimi alacağınız üniversiteyi seçmenizdir. Bu konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamızın sağladığı uzman danışmanlık hizmetlerinden yararlanmalısınız. Gelecek planlarınızda sizin kariyerinize önemli avantajlar kazandıracak yurtdışında doktora imkanı ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rakibiniz olan diğer adayları yurtdışında doktora eğitimi alarak sollayabilirsiniz. İş bulma yolunda size büyük avantajlar sunacak olan doktora eğitimi almanın faydalarını yurtdışında eğitim alarak sağlayabilirsiniz. Bilim ve sanat alanında yenilikleri yakından takip eden yurtdışı üniversitelerinde doktora yapmak büyük avantaj sağlayacaktır.

Eurostar yurtdışında doktora eğitimi almak isteyen öğrencilere fırsatlar kapılarını aralamaya devam ediyor. Yurtdışında yer yıl seçtikleri bölümde doktora yaparak mezun olan öğrencilerin sayısı daha da artış göstermektedir. Yurtdışı üniversitelerinde doktora yapan öğrenciler kaliteli yaşam şartlarında tezlerini hazırladıkları ve araştırmalarını yaptıkları için çeşitli olanaklardan faydalanmaktadırlar.

Yurtdışında burs alarak doktora okumanız size büyük fayda sağlar. Doktora maliyetleri bazen büyük bütçelere çıkabilmektedir. Burs alarak seçtiğiniz üniversitede doktora eğitimi görmeniz ücretsiz doktora okumanız size avantaj sağlayacaktır.

Doktora eğitimi alan kişiler zorlu bir süreçten geçmektedirler. Ülkemize geri döndüklerinde çalışma anlamında büyük avantajlar elde ederler. Kendilerini bilime adayan kişiler araştırmalar yaparak sorulara çözüm geliştirirler.

Akademik kariyer mi düşlüyorsunuz? Siz de doktora okuma şartları hakkında araştırma yapıyorsanız öncelikle üniversite tercihinizi yapmalı daha sonra da PHD Supervisorunuzu bulmalısınız. Yurtdışında doktora maliyetleri, araştırma projenizin ne olacağı burs olanakları önceden araştırılmalıdır.

Yurtdışında doktora eğitimi içina ales şart değildir. Bu nedenle herhangi puan almanıza gerek olmamaktadır. Yurtdışında doktora eğitimini tercih edenlerden IELTS ve TOEFL sınavlarına girmesi ve başarılı olması gereksinimi şartı aranabilir.

Yurtdışı üniversiteleri doktora çalışması yapan öğrencilerin ilgi ve becerilerine önem vermektedir. Türkiye’ye yatay geçiş yapmak isteyen kişiler ülkemizde doktora için üniversite seçimi yaparak gerekli başvuru koşullarını öğrenmeleri gerekmektedir. Gerekli koşulların sağlanması halinde yatay geçiiş yapılır.

Hayatınızı değiştirmek için bir adım atmak istiyorsunuz. Yurtdışında doktora eğitimi almak ve iş hayatınıza yönelmeniz mümkün olacaktır. Başvuru yapmaya karar verdiyseniz gerekli adımları firmamıza gelerek öğrenebilirsiniz. Başvuracağınız üniversite için gerekli danışmanı bulabilirsiniz.

Doktora eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerin yüksek lisans ve lisans diplomalarına sahip olması gereklidir. Gerekli tüm belgeleri hazırladıktan sonra doktora eğitimi alacağınız üniversiteyi seçmeli ve başvuru formunu doldurmalısınız. Kaliteli eğitim imkanı sunan yurtdışı üniversitelerinde doktora eğitimi alan kişiler akademisyenlik yapabilirler.

Geleceğinizi planlarken ilk adımı atmak istiyorsanız yurtdışında doktora okumayı tercih edebilirsiniz. Sanılanın aksine daha cazip ücretlerle yurtdışında doktoranızı tamamlayabilir ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Başvuru formunu danışmanlık firmamıza gelerek doldurabilir ve düşük maliyetlerle doktora programlarına katılabilirsiniz.

Yurtdışında Türkçe destekli doktora eğitim programları imkanı sunan üniversiteler bulunmaktadır. Bu üniversitelerdeki doktora eğitim fırsatlarını kaçırmak istemiyor ve geleceğinizi en iyi şekilde planlamak istiyorsanız siz de hangi üniversitelerde Türkçe destekli doktora imkanı sunulduğunu öğrenmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 1]
whatsapp1