Harkov Üniversitesi

Yurtdışı eğitim deneyimini Ukrayna’da yaşamak isterseniz sınava girme zorunluğunuz olmayacak. Harkov üniversitesi sınava girmek zorunda olmanıza gerek olmadan istediğiniz bölümde okumanıza ve yurtdışı deneyimi yaşamanıza fırsat tanıyor. Ukrayna’da eğitim konusunda merak ettiğiniz tüm soruların cevabını büyük bir titizlikle Eurostar danışmanları yanıtlayacaklardır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Üniversitesi Eğitim

  Harkov Üniversitesi Ukrayna’nın kalitesi ile kendini kanıtlamış yüzlerce yıllık informasyon ve birikimin yansıması ile öğrenciler yetiştirmeye devam eden uluslar arası ün kazanmış kıymetli bilim adamları ve uzman kişilerce eğitim verilmekte olan bir üniversite sıfatı ile unesco tarafınca da tescillenmiş bir eğitim kurumu olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov Üniversitesi dünyanın çeşitli ülkelerinden din, dil, ırk ayrımı yapmadan bir çok öğrenciyi bünyesinde barındırmakta ve eşit düzeyde bir eğitim vermektedir. Egitim sistemi olarak Bologna eğitim sisteminin kullanılmakta olduğunu bildiğimiz Harkov Üniversitesinde verilen kaliteli eğitimin temel kaynağı ise öğrencinin mevzuya olan tam hakimiyetini sağlamaktan geçmektedir. Harkov Üniversitesi bünyesinde eğitim görmek isterseniz ne benzer biçimde ayrıcalıklardan yararlanacaksınız öncelikle bunun bilincine varalım; Harkov Üniversitesinde eğitim görerek yabancı dil bilginizi ileri seviyeye getirebileceksiniz. Hiç bir şekilde yabancı dil bilginiz yoksa ilk yıl sizi oldukça zorlu fakat bir o kadarda güzel bir süreç bekliyor olacak. Çünkü yabancı dili herkesin aynı dili konuştuğu bir ortamda öğreneceksiniz. Ağırlıklı olarak ingilizce eğitim verilmekte olan Harkov Üniversitesinde hazırlık eğitim yılını bitirdiktan sonra yurdunuza döndüğünüzde yabancı dil konusunda tercih edilen fert olacaksınız.


  Harkov Üniversitesi Hakkında

  Harkov Üniversitesinde alacağınız eğitim Bologna eğitim sistemi alt yapısından kaynaklı olduğundna dolayı yapacağınız çalışmaların tamamı akılda kalıcı niteliklere haiz olacağından dolayı ilerleyen süreçlerde herhangi bir vaziyet olmasına karşılık aklınızda kalıcılık oranı yüksek bir performans sergileyeceksiniz. Bunun sebebi ise bu eğitim sisteminden kaynaklanmaktadır. Öğrenciyi alıcı konumundan kurtarıyor, öğretmeni ise bir tek verici olmaktan kurtarmakta olan bir sistemdir. Bunun en güzel tarafı ise öğrencinin tercih edeceği mevzuyu araştırmalarını yaparak belirli bir sunum haline getirmesi ve mevzu ile ilgili uygulamalar yapması gerek yazı olarak gerek ise görsel olarak sunumlar hazırlayarak yüzlerce bireyin önünde konuya hakim bir şekilde bunu anlatabiliyor olması öğrencini devamlı lehine olmaktadır. Öğrenci bu sayede ciddi anlamda bir özgüven kazanmakta ve bu şekilde yaşamcığının kalan kısımlarında başarılı bir yaşam sürmektedir. Öğrenci bu çalışmalarını mezun olduktan sonrada yaşamına adapte edebiliyor ise kaliteli bir yaşam onu bekliyor anlama gelir.


  Harkov Üniversitesi Bölüm

  Yaşam süresince bir gelir elde ederek hayatını sürdürmekte olacak olan insanoğlu için öncelikli olarak iyi bir eğitim şart. İyi bir eğitim verilen Harkov Üniversitesinde ise bilgiyi almaya elverişli iyi bir öğrenci olmak şart. Fakat Harkov Üniversitesinde öğrenci olmak için tek şart lise veya lise dengi sayılmakta olan bir okuldan mezun olmuş olmanızdan geçmektedir. Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olarak Harkov Üniversitesinde okumaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız ihtiyaç duyulan şey Eurostar Yurtdışı eğitim merkezi ofisimize başvurarak lise yada lise dengi diplomanız ile gelmekten geçmektedir. Sizde Harkov Üniversitesinde güzel bir eğitim görmek isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda senelerın vermiş olduğu üstün tecrübeye sahip olan personelimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Yaşam deliğinizın ilerleyen süreçlerinde rahat bir iş yaşamı, rahat bir gelecek sürmek her insanın temel amacıdır. Bir çok insan var ki azca iş yaparak bol gelir elde etmek ister. Fakat bunun için iyi bir eğitim almak şarttır. İyi bir eğitim alan kişiler iyi mi rahat bir performans sergileyeceklerini iyi bilen kişilerdir. Sizde bu kişilerden olmak isterseniz iyi bir eğitim ve iyi bir yabancı dil hatta başarabiliyorsanız ya da mümkün ise iyi bir ikinci yabancı dil bilmeye en azından öğrenmeye çaba göstermelisiniz.


  Harkov Karazin Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Tıp 1350 $ 4200 $ 3250 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 1350 $ 3350 $ 2000 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Hukuk 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Psikoloji 1350 $ 3500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Ekonomi 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Otelcilik 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Bilimleri 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Rus-İng-Alm-Fran Dili ve Edebiyatı 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Genetik 1350 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Siber Güvenlk 2500 $
  HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Hukuk 2500 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1