• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Harkov Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

HARKOV ÜNİVERSİTESİ

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri olan Ukrayna’da kaliteli ve ucuz lisans eğitiminin
ayrıcalığını Eurostar ile yaşayın.

Azerbaycan Devlet Diller Üniversitesi

Kaliteli bir eğitim almayı herkes ister elbet. Çağdaş bir yaşam sürmeyi, rahat bir gelecek düşlemeyi herkes kafasında canlandırır fakat rahat bir gelecek, çağdaş ve toplumsal bir yaşam sürmeyi yalnızca çalışanlamış olur, iyi bir eğitim görenler başarabilir. Sizde onlardan olabilirsiniz elbette. Bunun için yapmanız gereken bir ekip şeyler vardır. İyi bir gelecek için iyi bir eğitim şart. Netice itibari ile bilgisi olmayan daima olduğu yerde sayar. Standart bir personelin günlük yaşantısı ne derece değişkendir? Ya da haftalık veya aylık yaşantısı.. şu demek oluyor ki bakacak olursak bir iş yerinde çalışmakta olan vasıfsız bir personel sabah erkenden kalkar, işine gelir, iş elbiselerini giyer ve çalışmaya adım atar.. Kim bilir iş yerinde ki en ağır işler ona yüklenir, en kirli işler ona yüklenir fakat netice itibari ile ekmek parası kazanmaya çalışan bu personel elinden geldiğince yapmaya çaba göstermektedir. Gün biter ve yorgun argın bir halde evine rotatif..

Sizin hayalinizde böyle bir şey var mı peki ? Veya sizde bu şekilde bir çalışma yapmayı düşünüyor musunuz? Bence bunu iyi bir eğitim seviyesi ile daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Peki alanında iyi bir ferdin günlük yaşantısına bakacak olursak. Bu kişi örnek verecek olursak alanında bilgili bir elektrik teknikeri olsun. Bu kişide sabah erkenden uyanır, iş yerine gider, iş elbiselerini giyer fakat yapacağı iş bellidir. Eğer var ise fabrika içinde her hangi bir elektrik arızası, herhangi bir makinenin elektrik aksamında bir problem bunların giderilmesi için çalışmaktadır. Bir ekiptir. Yapılacak işler ekipçe halledilmektedir. Dolayısı ile işi vasıfsız bir elemana nazaran çok daha rahat bir halde ve seri bir halde ilerlemektedir. Dolayısı ile günü bitirir ve akşam olur rahat bir şekilde evine rotatif.. Normal olarak bu kişide günlük hayatında yorulmuş olacaktır. Fakat yaptığı ve yapacağı iş standart olduğundan dolayı vasıfsız bir elemana nazaran çok daha rahat bir çalışma ortamı, çok daha temiz bir çalışma ortamı, ustalarından hadi git sen şu işide hallet yerine ekip arkadaşları ile beraber hareket etmekte ve iş bölümü yapmaktadır.

Şimdi ikisini karşılaştıracak olursak tabiki alanında eğitim görmüş kişiler, eğitim görmemiş kişilere nazaran daha rahat bir çalışma hayatı sürdürmektedir. Hal bu şekilde olunca da bir çok kişi tarafınca eğitim kendisinde başarılı bir konumda olmasa bile kendisinden sonrasında gelenler için en azından çocukları için eğitime örutubet vermesini sağlamaktadır. Oku baban şeklinde eşek olma derler, doğru mudur.. Duymayanımız pek azdır muhtemelen temel fakatç eğitimin geldiği toplumlarda rahat bir gelecek olmasından kaynaklanmaktadır. Hele ki bu tahsile yurt haricinde yapacağınız bir üniversite eğitimi eklenir ise ve yabancı dilinizin su gibi akıcı bir kıvamda bir aksama haiz bulunduğunu da ekler isek bu alanda sizin çok iyi bir seviyeye sahip olduğunuzu ve bu alanda sizin devamlı tercih sebebi olacağınızı gerek bir başkasının işinde gerek ise kendi işinizde çok çok iyi bölgelere gelebileceğinizi rahat bir halde vurgulamamız olası olacaktır. Bu Alanya yapılmakta olan çalışmalar için Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi ofisimize başvurular yaparak yahut 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.. Size en iyi bir şekilde yardımcı olabileceğimizden şüpheniz olmasın. Senelerın vermiş olduğu tecrübe ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizde Harkov Üniversitesinde okumak istiyorsanız aranan tek şart lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanızdır. Bir başka güzel mevzu ise üniversite imtihanı derdiniz olmayacak..

Harkov Üniversitesi Eğitim

Harkov Üniversitesi Ukrayna’nın kalitesi ile kendini kanıtlamış yüzlerce yıllık informasyon ve birikimin yansıması ile öğrenciler yetiştirmeye devam eden uluslar arası ün kazanmış kıymetli bilim adamları ve uzman kişilerce eğitim verilmekte olan bir üniversite sıfatı ile unesco tarafınca da tescillenmiş bir eğitim kurumu olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov Üniversitesi dünyanın çeşitli ülkelerinden din, dil, ırk ayrımı yapmadan bir çok öğrenciyi bünyesinde barındırmakta ve eşit düzeyde bir eğitim vermektedir. Egitim sistemi olarak Bologna eğitim sisteminin kullanılmakta olduğunu bildiğimiz Harkov Üniversitesinde verilen kaliteli eğitimin temel kaynağı ise öğrencinin mevzuya olan tam hakimiyetini sağlamaktan geçmektedir. Harkov Üniversitesi bünyesinde eğitim görmek isterseniz ne benzer biçimde ayrıcalıklardan yararlanacaksınız öncelikle bunun bilincine varalım; Harkov Üniversitesinde eğitim görerek yabancı dil bilginizi ileri seviyeye getirebileceksiniz. Hiç bir şekilde yabancı dil bilginiz yoksa ilk yıl sizi oldukça zorlu fakat bir o kadarda güzel bir süreç bekliyor olacak. Çünkü yabancı dili herkesin aynı dili konuştuğu bir ortamda öğreneceksiniz. Ağırlıklı olarak ingilizce eğitim verilmekte olan Harkov Üniversitesinde hazırlık eğitim yılını bitirdiktan sonra yurdunuza döndüğünüzde yabancı dil konusunda tercih edilen fert olacaksınız.

Harkov Üniversitesi Hakkında

Harkov Üniversitesinde alacağınız eğitim Bologna eğitim sistemi alt yapısından kaynaklı olduğundna dolayı yapacağınız çalışmaların tamamı akılda kalıcı niteliklere haiz olacağından dolayı ilerleyen süreçlerde herhangi bir vaziyet olmasına karşılık aklınızda kalıcılık oranı yüksek bir performans sergileyeceksiniz. Bunun sebebi ise bu eğitim sisteminden kaynaklanmaktadır. Öğrenciyi alıcı konumundan kurtarıyor, öğretmeni ise bir tek verici olmaktan kurtarmakta olan bir sistemdir. Bunun en güzel tarafı ise öğrencinin tercih edeceği mevzuyu araştırmalarını yaparak belirli bir sunum haline getirmesi ve mevzu ile ilgili uygulamalar yapması gerek yazı olarak gerek ise görsel olarak sunumlar hazırlayarak yüzlerce bireyin önünde konuya hakim bir şekilde bunu anlatabiliyor olması öğrencini devamlı lehine olmaktadır. Öğrenci bu sayede ciddi anlamda bir özgüven kazanmakta ve bu şekilde yaşamcığının kalan kısımlarında başarılı bir yaşam sürmektedir. Öğrenci bu çalışmalarını mezun olduktan sonrada yaşamına adapte edebiliyor ise kaliteli bir yaşam onu bekliyor anlama gelir.

Harkov Üniversitesi Bölüm

Yaşam süresince bir gelir elde ederek hayatını sürdürmekte olacak olan insanoğlu için öncelikli olarak iyi bir eğitim şart. İyi bir eğitim verilen Harkov Üniversitesinde ise bilgiyi almaya elverişli iyi bir öğrenci olmak şart. Fakat Harkov Üniversitesinde öğrenci olmak için tek şart lise veya lise dengi sayılmakta olan bir okuldan mezun olmuş olmanızdan geçmektedir. Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olarak Harkov Üniversitesinde okumaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız ihtiyaç duyulan şey Euro star Yurt dışı eğitim merkezi ofisimize başvurarak lise yada lise dengi diplomanız ile gelmekten geçmektedir. Sizde Harkov Üniversitesinde güzel bir eğitim görmek isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda senelerın vermiş olduğu üstün tecrübeye sahip olan personelimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Yaşam deliğinizın ilerleyen süreçlerinde rahat bir iş yaşamı, rahat bir gelecek sürmek her insanın temel amacıdır. Bir çok insan var ki azca iş yaparak bol gelir elde etmek ister. Fakat bunun için iyi bir eğitim almak şarttır. İyi bir eğitim alan kişiler iyi mi rahat bir performans sergileyeceklerini iyi bilen kişilerdir. Sizde bu kişilerden olmak isterseniz iyi bir eğitim ve iyi bir yabancı dil hatta başarabiliyorsanız ya da mümkün ise iyi bir ikinci yabancı dil bilmeye en azından öğrenmeye çaba göstermelisiniz.

Harkov Karazin Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Tıp 1350 $ 4200 $ 3250 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 1350 $ 3350 $ 2000 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Hukuk 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Psikoloji 1350 $ 3500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Ekonomi 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Otelcilik 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Bilimleri 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Rus-İng-Alm-Fran Dili ve Edebiyatı 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Genetik 1350 $ 2500 $ 2000 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Siber Güvenlk 2500 $
HARKOV KARAZİN ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Hukuk 2500 $

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

UKRAYNA’DA ÜNİVERSİTE AKREDİTASYONLARIMIZ


Ukrayna

Odessa

Kiev

Sumy

Harkov

Lviv

Dnepropetrovsk

Donetsk

Ternopil

Zaporece – Zaporijya

Vinnitsa

İvano Franskivisk

Lugansk

Ukrayna’da Eğitim

Ukraynaca Üniversite Okumak

Ukraynaca Üniversite Okumak

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!