Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Bilim ve yeniliğin merkezi Lugansk Devlet Tıp üniversitesi kendinizi üst düzeye taşımanıza yardımcı olacak en iyi tıp eğitimini almanızı sağlıyor. Hem pratik hem de uygulamalı olarak el becerilerinizi geliştirerek uzman doktor olabileceğiniz kurumda cazip fiyatlara tıp eğitimi almanız mümkün olacaktır. Alanında en iyisi olan sağlık görevlilerini yetiştiren kuruma Eurostar aracılığı ile kayıt olabilirisiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lugansk Devlet

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Lugansk Devlet Tıp ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

  Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sisteminde sizde isteyebilirsiniz. Üniversite imtihanı stresini yaşamanıza gerek kalmadan hatta üniversite sınavına dahi girmenize gerek kalmıyor. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde tıp eğitimi alabilirsiniz.

  Bu alan ne olursa olsun yok olmayacak bir çalışmayı beraberinde getirdiği gibi yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açıktır. Karşı açık bir tutum sergilemeniz gerektiğini de bununla beraber getirmektedir. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutulmak için önceliklidir. Elinizde bir lise ya da lise dengi okula ilişik diploma bulunması gerekiyor. Bu mezuniyet belgesi ile birlikte 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu data, birikim ve deneyim ile birlikte kaliteli bir halde çalışmalarını ortaya sunan Euro star yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisi ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  Lugansk Devlet Tıp Üniversitesinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dilleri ile birlikte eğitim verilmektedir. Eğer sizde Ukrayna’da iyi bir tıp eğitimi almak isteyebilirsiniz. Özellikle öncelikli olarak bu dillerden birini iyi derecede biliyor olmalısınız. Eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden biri ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz sizi doğrudan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans alanında eğitim bekliyor olacaktır.

  Fakat bu üç dil ile ilgili olarak kapsamlı bir bilgiye sahip değilseniz direkt bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır. Bu eğitim süreci dahilinde yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak yapacağınız işlemler genelde İngilizce olmak üzere, tercih ettiğiniz dil ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi edinmek olacaktır. Bu alanda yapılması ihtiyaç duyulan işlemler şöyle sıralanmaktadır. Eğer lise ya da lise dengi bir okuldan mezunsanız elde ettiğiniz lise diplomasını alacaksınız.

  Tıp Üniversitesi Yurtdışında Hiç Bu Kadar Önemli Olmamıştı

  Özellikle bunun akabinde ise Ukrayna vizesi için sağlıklı olma şartı aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti sağlık bakanlığına bağlı olan bir sıhhat kurumunda heyet tasdikında aids bulunmadığınızı gösterir. Bir sıhhat raporu almanız gerekiyor. Alacağınız bu sıhhat raporunun tercüme edilmiş bir halde noter huzurunda onaylanması gerekiyor. Bunun yanı sıra kaymakamlık tarafınca da onaylama verilmesi gerekmektedir.

  Bu alanda gerekli olan işlemleri Ayrıca Euro star yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisine gelin. Alanında senelerın vermiş olduğu data birikim ve deneyim ile senelerdir bu işi yapıyor. Ekibimiz tarafından lüzumlu işlemler yapılmaktadır.

  Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir şekilde tıp eğitimi alacaksınız. Özellikle Tıp eğitiminin yanı sıra tercih ettiğiniz bölümün eczacılık olduğunu göz önünde bulunduracaksınız. Olursak alacağınız bologna eğitimi sisteminde gerek araştırma konularında gerekli olabilir. Projelendirme ve uygulama konularında gerek yapacağınız sunumlar önemlidir. Özellikle beraber insanlara karşı iyi mi hitap edeceğiniz mevzusunda ayrıntılı bir halde bilgilere sahip olunabilir. Yapacağınız araştırmalar ve alacağınız eğitim ile beraber çok daha kaliteli bir şekilde data birikiminizi yükseltmekte olacaksınız.

  Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi bilgiyi hazır bir şekilde almak önemlidir. Eylemsiz bir kişilik veya öğretmeni bir tek bilgi verebilmekte. Biri olarak görmekten ziyade bu alanda öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogları çok daha güçlü kılmayı hedeflemiştir. Bir alt yapıya sahip olan sistem tüm dünya üniversiteleri tarafınca uygulanmaktadır. Sizde bologna eğitimi ile beraber kaliteli bir tıp eğitimi almak isteyin. Üniversite imtihanı stresini yaşamadan ya da üniversite imtihanına girmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili olan lüzumlu detayları alanında uzman ekibimizden öğrenme olanağına haiz olabilirsiniz.


  Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi Eğitim

  Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isteyin. Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. 1956 senesinde kapılarını tahsile açmış olan Ukrayna bakanlar kurulunun eğitim emri ile birlikte açılmıştır. Üniversitesi olan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitim almak isterseniz direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesini kullanarak gerek Ukrayna’da vize işlemlerinde tam başarı elde etmiş olan ekip arkadaşlarımız gerek ise bu alanda çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yürüterek Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümlere kayıt işlemleri ile ilgili olarak devamlı olarak çalışmalarına devam eden personelimizi bu alanda sizlere lüzumlu olan yardımı en iyi şekilde sağlayacaktır..

  UkraynadaUzaktan Eğitim Programları

  Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde bolgona eğitim sistemi ile birlikte bir eğitim verilmektedir. Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan bu eğitimlerde öğrencielrimizin yalnız eylemsiz bir alıcı olarak görülmesinden yahut öğretmenlerin bir tek bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmen ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Bu alanda yapılan çalışamlar ile ilgili olarak kaliteli bir şekilde eğitim hizmetlerini sürdürmekte olan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde Rusça, Ukraynaca veya İngilizce dilleri altında eğitim verilmektedir.

  Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görecek olan öğrencilerimiz yukarıda yazmış olduğumuz bu üç dil ile ilgili olarak minimum bir tanesin ileri düzeyde akıcı bir aksana haiz bir halde mevzuşabiliyor ise öğrencimize bu alanda gerekli işlemler uygulanarak doğrudan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde lisans eğitimi sürecine başlaması sağlanmaktadır. Lisans eğitimi sürecine başlayacak olan öğrencimiz ise bu alanda yürüteceği çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim seviyesine haiz bir halde alacağı lisans eğitimini tamamlayacaktır.

  EuroStar ile Geleceğinize Işık Tutun

  Devlet kuruluşu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi çok iyi imkanlara haizdir. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi mevzusunda öncelikli olarak üniversiteyi bir tanıyacak olabilirsiniz. Şunları yazabilir teorik sınıflar için 5 bina ve dünya standartlarına denk biçimde donatılmış olan Lugansk tıp kurumlarının klinik esasındaki geniş bir ağ mevcuttur.

  İçindeki ders çalışma laboratuvar tesislerinin 33.598 metre kare olduğu, Devlet kuruluşu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi tarafından sahip olunuyor. Alan 70.466 metre karelik bir alan içerisinde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dil seçenekleri ile birlikte kaliteli bir halde eğitim ve öğretim çalışmalarını sürdürmektedir. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde sizde isterseniz kaliteli bir şekilde eğitim görme imkanına haiz olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte lisans eğitimini tamamladığınızda direkt yurdumuza geri dönerek mevzu ile ilgili olarak çalışma olanağına haiz olabilirsiniz.Bu raporun sıhhat bakanlığına bağlı bir sıhhat kurumu tarafından verilmesi gerekiyor. Hem de heyet tasdikında aids olmadığınızı gösteren bir rapora sahip olmalısınız. Bu işlemler arkasından raporunuzun tercümesi sağlanarak noter huzurunda onaylanmış olması gerekiyor. Bunun yanı sıra kaymakamlık tarafınca da onaylanmalıdır.

  Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olarak eğitim vermekte olan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde bu üç dilden biri ile ilgili kafi bir bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıllık bir hazırlık eğitimi süreci beklemektedir. Bu eğitim için 25 yaşında büyük olmamalısınız.

  EuroStar Her Daim Yanınızda!

  • Devlet kuruluşu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi en yüksek akreditasyon seviyesine göre onaylanmıştır. Üniversite etkinlikleri Ukrayna Anayasasına, Ukrayna mevzuatına, Başkan ve Ukrayna Bakanlar Kurulunu tarafından gerçekleştirilebilmekte.  Kanunlara, Ukrayna Sağlık Bölümü ve Ukrayna Eğitim Bölümü’nün Kararlarıyla ve Üniversite Kurallarıyla uyumludur…
  • Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır. Birçok uluslar arası uçuş Ukrayna’yadır. Uluslar arası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir.
  • Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur. Vaktinden önce bir vize almış olduğunuz varsayılarak, Ukrayna’ya tüm resmi toprak sınır geçişleri sınırsızdır. Büyük Ukrayna şehirleri arasında dolaşmanın en iyi yolu tren ya da uçaktır. Bunlar sık, ucuz ve uygundur. Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur. Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslar arası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1