Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi

Havacılık, uzay, uçaklar ilgilinizi çekiyorsa gelecekte meslek dalı olarak havacılıkla ilgili lisans bölümlerinden birinde uzmanlaşmak istiyorsanız Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık üniversitesi eğitim olanaklarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Yurtdışındaki eğitim süreciniz bu eğitim kurumu sayesinde oldukça kaliteli geçecektir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Harkov Ulusal Uzay ve HavacılıkKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim süreci için en iyi şekilde çalışmalarınızı yürütme haiz olabileceğiniz şekilde sizlere lüzumlu bilgileri vereceğimiz için bu doğrultuda izleyeceğimiz yol haritaları ile beraber en kısa süre içinde gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktayız. Dahilinde iyi bir teknik eğitim almak isterseniz öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

  Eğitim Geleceğinizi Işıklandırıyor!

  Özellikle bu alanda yapacağınız çalışmalar ile ilgili olarak başarılı bir lisans eğitiminden geçmek isterseniz daima çalışmalarınız ile ilgili olarak araştırma, uygulama ve projelendirme çalışmalarının yanı sıra yabancı dile vermelisiniz. Ayrıca Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca yahut İngilizce dillerinden birini tercih edeceksiniz. Hatta İngilizce’yi tercih ettiğinizi göz önünde bulunduracak olursak bu alanda alacağınız eğitim ile birlikte çok iyi derecede aksana haiz bir şekilde yabancı dil bilginiz olacak ve alacağınız eğitimin dili tam anlamı ile İngilizce olacaktır. Dolayısı ile eğitim hayatınız süresince yapacağınız çalışmaların tüm bunlarında İngilizce’yi kullanacaksınız.

  Kiev Tasarım Üniversitesi

  Bologna

  Özellikle Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilindeki eğitimlerde bologna eğitim sistemi kullanılmaktadır. Bologna eğitim sistemi bütün dünya’da hakim bir halde kullanılmaya çalışılıyor. Bunun temel sebebi ise bu eğitim sistemi dahilinde bütün öğretmen ve öğrencilerin bir birlerine karşı olan diyaloglarını çok daha güçlü bir hale getirmek ve bunun yanı sıra aralarındaki bağları çok daha iyi bir şekilde korumaktır. Bologna eğitim sisteminde öğrencileri yalnız pasif bir alıcı ya da öğretmenleri ise sadece bir verici olarak görmenin önüne geçilmesi temel olarak amaçlanmıştır. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalara şöyle bir bakacak olursak;

  Öğretmenin öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları dahilinde öğrencilerin bilgiye ulaşmak için en iyi şekilde araştırmalar yapmasını veya ulaştıkları bilgilerin kontrolünü sağlaması için projelendirme ve uygulama çalışmalarında bulunmasını hatta bunun yanı sıra elde ettikleri bilgilerin doğruluğunu test etmeyi başaran öğrenciler için lüzumlu olan bir sunum çalışmasını göz önünde bulunduracak olursak öğrencimiz bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile beraber; Araştırma çalışmalarını yaparak mevzu ile ilgili olarak aktif bir şekilde bilgiye ulaşmış olacaktır. Araştırma çalışmalarını Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde veya Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi bünyesinde barındırılan bilgisayar laboratuvarlarında yapma olanağına haiz olacaktır.

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık ile Projelerinizi Geleceğe Aktarmak İster Misin?

  Dolayısı ile projelendirme ve uygulama çalışmaları ile birlikte araştırmış oldukları mevzunun doğruluğunu kontrol etme imkanına sahip olabilecekleri bir çalışma sürecine başlamaktadırlar. Hatta bu eğitim sistemi dahilinde çok daha iyi bir halde bilgiye erişme ve bilgiyi kullanabilme başarısını öğrencilere aktarmak temel hedefler içinde görülmektedir.

  Araştırma, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra işin içine birde sunum çalışması girmektedir böylelikle öğrenci yapmış olduğu çalışmayı kaliteli bir şekilde sunarak mevzuya karşı tam hakimiyetini dostlarına ve öğretim görevlisi olan öğretmenine gösterebilmektedir. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde gerek öğrencinin payı gerek ise öğretim görevlisi olan öğretmenin hisseı çok önemli bir yeri kaplamaktadır. Ayrıca bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde öğrenci ve öğretmenler arasındaki diyaloglar çok daha güçlü kılınmaktadır. Özellikle bunun temel sebebi ise öğrencinin yapacağı araştırma çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmaları esnasında sürekli olarak öğretim görevlisi olan öğretmen ile beraber bildirişim halinde olmasından meydana gelmektedir. Hatta bu süreç dahilinde yapılmakta olan çalışmalar ile beraber konuya hakim bir öğrenci derslikı meydana gelmekte ve çok daha rahat bir öğrenme meydana gelebilmektedir.


  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi Bölümleri

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile birlikte kaliteli bir eğitim sürecinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki öğrencilerin araştırmacı bir kişilik kazandığı bu sistem dahilinde ekip çalışmasına yatkın bir çalışma sergilenmektedir. Bu eğitim sistemi ile birlikte öğrencilerin yalnız pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin bir tek bir verici olarak görülmesinden ziyade yapılacak olan çalışmalar ile birlikte öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır.

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sisteminde kaliteli bir lisans süreci sizleri bekliyor olacaktır.Universite bünyesinde yer edinen bölümlere şöyle bir bakacak olursak;

  • Uçak Mühendisliği (İngilizce) Bölümü
  • Makine Kontrolleri ve Sistemleri Bölümü
  • Uçak Motorları Bölümü
  • Enerji Santralleri Bölümü
  • Uçak ve Helikopter üretim Bölümü
  • Uçak Motor Üretimi Bölümü
  • Tasarım ve Üretim Bölümü
  • Havacılık ve Uzay Isı Mühendisliği
  • Uzay aracı Motorları ve Güç Santralli Bölümü
  • Roket ve Uzay Kompleksleri Bölümü
  • Roket Uzay aracı Motorları Bölümü
  • Bilgi sistemleri ve Kontrol Teknikleri Bölümü
  • Bilgi tasarım Teknolojileri Bölümü
  • Yazılım sistemleri Bölümü
  • Robotik sistemler ve Kompleksleri Bölümü
  • Radyo Elektronik cihazlar, sistemler, Kompleksleri Bölümü
  • Elektronik cihazların İmalatı Bölümü
  • Telekomünikasyon Teknolojileri Bölümü
  • Uzay Bilgisayar Sistemleri Bölümü
  • Güç ve Konvansiyonel kaynakları Bölümü
  • Bilgisayar Ağları ve Sistemleri Bölümü
  • Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Bölümü
  • Metroloji ve Ölçme Tekniği Bölümü
  • Biyoteknik tıp cihazları ve Sistemleri Bölümü
  • Kalite Standartları ve Belgelendirme Bölümü
  • Bilgi Ölçme Sistemleri Bölümü
  • Finansman Bölümü
  • Kurumsal Ekonomi Bölümü
  • Organizasyon Yönetimi Bölümü
  • Bilgisayarlı Matematik Bölümü
  • Gaz Türbinli Elektrik santralleri ve Kompresör İstasyonları Bölümü
  • Psikoloji Bölümü

  Harkov Ulusal Uzay  ve Havacılık Üniversitesi Başvuru ve Kayıt

  Özellikle sizlerde Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefondan alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber çalışmalarını sürdürmekte olan Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofislerine ulaşabilirsiniz. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile beraber aramızda yapacağımız sözleşme dahilinde en iyi şekilde, en kısa süre içinde gerek Ukrayna’da eğitim için vize işlemlerinde gerek ise Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesinde tercih edeceğiniz bölüm için kayıt işlemlerinde en kısa sürede en iyi sonuçlar ile sizlere vereceğimiz yol haritasında işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda bologna eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu sistem dahilinde iyi bir eğitim görmek için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok hatta bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yok doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek ya da 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşarak konu ile ilgili gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

  Eğitim Dili

  Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olarak öğrencilerimizin karşısına çıkmaktadır. Özellikle  öğrencimiz bu üç dil ile ilgili olarak en az bir tanesini ileri düzeyde bir aksana sahip şekilde kullanma becerisine sahip ise Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde doğrudan lisans eğitimi sürecine başlamaktadır. Ayrıca eğer bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak yeterli bilgiye sahip değil ise öğrencimiz bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sınıfına alınmaktadır. Özellikle bu bir yıl içinde gerekli bilgilere sahip olacak düzeyde iyi bir eğitim alarak bologna eğitim sistemi dahilinde ects kredi sistemi ile beraber öğretim görevlisi olan öğretmenlerin yılda iki kez kullanmakta oldukları kanaat notu ile beraber öğrencilerimiz bir üst sınıfa geçişleri sağlanmaktadır. Sizde dolayısı ile böyle bir eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  1930 yılında kurulmuştur. Özellikle Türklerle ekonomik ve kültürel manada ortak kültürel etkileşime sahip ülkelerden bir tanesi olan Ayrıca Ukrayna’da eğitim hayatınıza başlayacak ve dönemin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız… Hatta eğitim kalitesi aslını SSCB nin oluşturduğu Ukrayna’da eğitime çok aşırı ciddiyet verilir. Bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Dolayısı ile öğrencilerin spor-kültür dalında sosyalleşmelerini sağlayan olanaklar sunuluyor. Hatta ve hatta jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…


  Harkov Havacılık Üniversitesi Fiyatları Ücretleri

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Havayolu Taşıma 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ HavayoluBakım 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Muhasebe Ve Denetim 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Motor ve Uçak Santraller 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Havacılık Elektroniği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Program Mühendisliği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Telekominikasyon 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Radyo Teknikleri 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Uçak Ve Füze 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası İktisat 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Psikoloji 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Pazarlama 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Filoloji 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Yönetim 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Program Mühendisliği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  HARKOW HAVACILIK ÜNİVERSİTESİ Metoroloji,Bilgi Ve Ölçüm Teknol. 1500 $ 2500 $ 2000 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


  Galeri

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1