Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Ukrayna’da hem sınavsız hem de Rusça eğitim alarak Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde lisans okuyabilirsiniz. Geleceğinizi Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde en iyi mertebelere taşıyabilirsiniz. Rusça dilinde ilerleme ve farklı diller öğrenme imkanı da sizleri bekliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ekonomi ve İşletme

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Ekonomi ve İşletme İşletme Üniversitesi

  Özellikle Kiev Ekonomi ve İşletme de geleceğini aydınlatacak kaliteli eğitim imkanlarıyla sizlerden yardımını esirgemeyecektir. Bir üniversiteye yerleşeme hayalinde misiniz? Ayrıca Yurtdışı tercihinizde seçiminizin Ukrayna olmasını diliyorsanız fazla süre kaybetmeyin. Özellikle tercihiniz için kaliteli imkanlarıyla göz dolduruculuğu hak eden bir üniversite. Dolayısı ile Kiev farkından faydalanma düşüncesine girin. Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi adı altındaki üniversitelerden olan eğitimde en iyi kapasiteye yükselin. Gayretinde olan lisans birimine kayıt olun. Kayıt işlemlerinizi çabuk bir halde tamamlayabilecek olan Eurostar danışmanlarıyla kısa zamanda irtibata geçmeyi denemeye ne dersiniz?  Eurostar ayrıcalığıyla yaşamcığınızı iyi mertebelere yükseltebilme fırsatında Ukrayna ülkesinde okuyor olma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Iktisat veya işletme bölümlerinin standardını bilimsel nitelikli kdrosuyla veriyor. Ayrıca üniversitede Ukraynaca ve Rusça eğitim dilinde ilerleyebilme olanağı da soruşturma şansında bulunabileceksiniz. Özellikle bir çok kısmıyle 4 senelik lisans yapma kariyerinize ışık tutacaktır. Üniversite seçiminizle gelecek garantisi elde edebileceksiniz.

  Başvuru Şartları ve Kayıt 

  Kiev Ekonomi ve İşletme DGS veya YGS imtihan puanlarının aslabir önemi olmayan kayıt durumu var. Aşamasında bu üniversiteye lise diplomanızla gelmeniz kafi olabilecektir. Özellikle saptanca sınırı engeline takılmadan kayıt işlemlerinizi tamamlayarak üniversite bünyesindeki yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca Kiev iktisat ve İşletme Üniversitesi şimdiye kadar katlanmak zorunda kaldığınız tüm imtihan puanıyla uğraşma kaygınıza bir dur diyebilme olanağını verecektir.  Özellikle eğitim olanaklarıyla Kiev size gerçekçi bir bilimsel nitelikli ortam sunacaktır. Ayrıca Kütüphanesi, sosyal olanakları, yetişim yerleri, öğretim yöntem teknikleriyle asla gaslınüzü arkada bırakmak istemeyeceğiniz kaliteyi size sunabilecektir.

  Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi biroldukça yerde bulamayacağınız standarttaki eğitim fırsatı var. Dolu dolu yaşayabileceğiniz imkanları sunmaktadır. Özellikle öğrencilere avantaj sağlayıcı taraflarıyla kütüphanesinden bilimsel nitelikli sınıf alanlarına kadar sizlerin gelişiminize göre gider. Paralel imkanlar sizi beklemektedir. Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi kaydınızı tamamlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm evrakları kısa sürede tamamlanır. Özellikle danışman elemanlar öğrencilik kariyerinize hız kazanmıştırracaklardır. Ayrıca harç miktarlarıyla da Ukrayna’da okuma ayrıcalığının farkını kısa zamanda tatmaya başlayabileceksiniz. Özellikle geleceğinizi şekillendirecesiniz. Ayrıca iş başvurusu işlemlerinizde dahi sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan üniversite ayrıcalığını yaşamaya var mısınız?

  Dolayısı ile Kiev Ekonomi ve İşletme, gelişmesinde en köklü akademik kadrosuyla devamlı takipçidir. Takip edilen üniversitede yer alırken alanınızın önemli isimleri olabilirsiniz. Asla unutamayacağınız kalitedeki seçimlerinizle baş başa kalabileceksiniz. Üniversite bölümlerimizi gelecek kaygınızı bir kenara atarak yaşamınızda görme olanağına kavuşabilirsiniz. 

  Kiev Ekonomi Durum

  Özellikle Kiev Ekonomi ve İşletme uzmanlık sektörü işletme ve iktisat olan MAUP da, dileyen öğrenciler vardır. Sosyoloji, psikoloji, yasa, matematik, uluslararası birliktelikler mevcuttur. Ayrıca öteki bölgelerde da lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilirler. Eğitim kalitesi şekilde aşırı yüksek bir kaliteye sahiptir. Olan MAUP üniversitesi, Kiev deki öğrenciler tarafından da çok fazla iyi şekilde tanınıp, tavsiye edilmekte. Öğrenciler Rusça yada Ukraynaca hazırlık alabiliyor. Arzulayan öğrenciler, hazırlık eğitimini MAUP da tamamladıktan sonra, Ukrayna’daki diğer üniversitelere de başvuru yapabiliyorlar. Üniversite yetkilileri, hazırlık eğitimini tamamlayan öğrencileri kıymeti vardır. Üniversiteden çok memnun oldukları için çoğunlukta eğitimlerine MAUP da devam etmeyi tercih ettiklerini belirtiyorlar. Özellikle daha üniversite ana kapısından girişte, MAUP üniversitesinin iyi ve bakımlı bir üniversite bulunduğu göze çarpan olmaktadır. Özellikle odukça güzel ve çağdaş bir yapıya sahip olan MAUP üniversitesi, eski roma sütunlarını andıran büyük girişlere sahip yepyeni binalardan oluşuyor.

  Binaların içleri de dışarısı bu gibi çok aşırı bakımlı ve yeni görünümlü. 400.000 den çok kitabın bulunduğu geniş bir kütüphane, internet ve bilgisayar merkezine sahip olan MAUP da öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için her çeşitli yatırım yapılmış durumda. MAUP da boş zamanlarını değerlendirmek arzulayan öğrenciler için geniş sportif ve sanatsal faaliyet imkânları vardır.


  Eğitim Şartları

  • Hazırlık Eğitimi: 1 sene
  • Lisans Eğitimi: 4 sene
  • Yüksek Lisans Eğitimi: 1,5 sene
  • Master: 2 yıl ( lisan yeterliliği olmayan öğrenciler için bir sene hazırlık eğitimi zorunludur)
   Doktora: 3 – 6 yıl

  Ülke binaları kampüs içinde bulunmakta ve odalarda ikişer yada 3 er şahıs olarak kalınmaktadır. 4 ve ya 2 odanın tıpkı wc ve banyoyu kullandığı bir memleket planları olmaktadır, mutfaklar ise her katta mevcuttur. Yurtlarda kesintisiz 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma bulunur bununla birlikte odalara internet bağlantısı alınıyor.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı

  Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Ücretleri

  Kız, erkek karma olan yurtlar 24 saat özel güvenlik sebebi ile korunmaktadır. Türk öğrencilerin kalacakları memleket binasında gün boyu hizmet veren internet kafe ve sıcak yemek çıkartan lokanta da yer almaktadır
  yurt ücretleri Aylık 70-90 $ içinde bulunmaktadır. ödeme aylık seklinde yapılıyor.
  2009 – 2010 öğretim yılında hizmete giren ve hazırlık öğrencilerini ağırlayacak olan yeni ülke binasında 2 kişilik ve üç kişilik odalar bulunmakta. 2009 Ekim nedeniyle tadilatı yeni biten yurdun tüm eşya ve mobilyaları yeni alınmıştır. Odalarda internet ve uydu televizyon bağlantısı yakın zamanda hizmete girecektir.

  Ukrayna’nın kış şartlarına uyumlu, plastik çift cam pencereler ve merkezi ısıtma yardımıyla öğrenciler sıcak ve konforlu bir ortamda barınabilmektedir. ayrıca katlarda yer saha müşterek mutfak, duş ve tuvaletlerde de 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta. Mutfaklar için aspiratörlü elektrik ocakları, öğrencilerin yemek hazırlamaları için yerleştirilmiş geniş masalar ve bulaşıkları yıkamak için lavabolar mevcuttur. Mutfak, wc ve duşlar yurdun temizlik elemanları sebebi ile düzenli bir şekilde temizlenmektedir.

  Yurt sabah saat 7’den gece saat 11’e kadar talebe giriş çıkışına izin verir. ülke binası ile kursa eklenmiş olan öğrencilerin ders göreceği yabancı öğrenciler dekanlığı arası 50 mt. kadardır.


  Bölümleri

  • İşletme
  • Ekonomi
  • Uluslararası ticaret
  • Pazarlama
  • Edebiyat
  • Felsefe
  • Mütercim-tercümanlık
  • Turizm işletmeciliği
  Kiev Ekonomi ve İşletme
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1