Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Ukrayna’da hem sınavsız hem de Rusça eğitim alarak Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde lisans okuyabilirsiniz. Geleceğinizi Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesinde en iyi mertebelere taşıyabilirsiniz. Rusça dilinde ilerleme ve farklı diller öğrenme imkanı da sizleri bekliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

  Siz de geleceğini aydınlatacak kaliteli eğitim imkanlarıyla sizlerden yardımını esirgemeyecek bir üniversiteye yerleşeme hayalinde misiniz? Yurtdışı tercihinizde seçiminizin Ukrayna olmasını diliyorsanız fazla süre kaybetmeyin. Tercihiniz için kaliteli imkanlarıyla göz dolduruculuğu hak eden bir üniversite olan Kiev farkından faydalanma düşüncesine girin. Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi adı altındaki üniversitelerden olan eğitimde en iyi kapasiteye yükselme gayretinde olan lisans birimine kayıt olun. Kayıt işlemlerinizi çabuk bir halde tamamlayabilecek olan Eurostar danışmanlarıyla kısa zamanda irtibata geçmeyi deneyebilirsiniz. Eurostar ayrıcalığıyla yaşamcığınızı iyi mertebelere yükseltebilme fırsatında Ukrayna ülkesinde okuyor olma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Iktisat veya işletme bölümlerinin standardını bilimsel nitelikli kdrosuyla veren üniversitede Ukraynaca ve Rusça eğitim dilinde ilerleyebilme olanağı da soruşturma şansında bulunabileceksiniz. Bir çok kısmıyle 4 senelik lisans yapma kariyerinize ışık tutacak olan üniversite seçiminizle gelecek garantisi elde edebileceksiniz.

  DGS veya YGS imtihan puanlarının aslabir önemi olmayan kayıt aşamasında bu üniversiteye lise diplomanızla gelmeniz kafi olabilecektir. Kiev iktisat ve İşletme Üniversitesi şimdiye kadar katlanmak zorunda kaldığınız tüm imtihan puanıyla uğraşma kaygınıza bir dur diyebilme olanağını verebilecektir. Saptanca sınırı engeline takılmadan kayıt işlemlerinizi tamamlayarak üniversite bünyesindeki yerinizi alabilirsiniz. Biroldukça gencin hayallerini gerçekleştirebilecek kadar eğitim kalitesi, iş olanağı, çağıl eğitim olanaklarıyla Kiev size gerçekçi bir bilimsel nitelikli ortam sunacaktır. Her yönüyle teoride başarılı öğrencilerin uygulama alanlarında da Avrupa’da olabilecek en başarılı iş sahalarında uygulama görebilmelerine müsaade edilebilmektedir. Kütüphanesi, sosyal olanakları, yetişim yerleri, öğretim yöntem teknikleriyle asla gaslınüzü arkada bırakmak istemeyeceğiniz kaliteyi size sunabilecektir.

  Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi biroldukça yerde bulamayacağınız standarttaki eğitim fırsatlarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz imkanları sunmaktadır. Öğrencilere avantaj sağlayıcı taraflarıyla kütüphanesinden bilimsel nitelikli sınıf alanlarına kadar sizlerin gelişiminize paralel imkanlar sizi beklemektedir. Kiev ekonomi ve İşletme Üniversitesi kaydınızı tamamlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm evrakları kısa sürede tamamlayan danışman elemanlar öğrencilik kariyerinize hız kazanmıştırracaklardır. Harç miktarlarıyla da Ukrayna’da okuma ayrıcalığının farkını kısa zamanda tatmaya başlayabileceksiniz. Yaşam kalitenizi her daim biraz daha üstlere tırmandırabilecek olanaklar zinciriyle bilimsel niteliği olan kadronun güçlülüğünden sonuna kadar faydalanacaksınız. Geleceğinizi şekillendirecek iş başvurusu işlemlerinizde dahi sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan üniversite ayrıcalığını yaşamaya var mısınız?

  Gelişen, gelişmesinde en köklü akademik kadrosuyla devamlı yakından takip edilen üniversitede yer alırken alanınızın önemli isimleri olabilirsiniz. Gösterdiğiniz çaba, kazanmış olduğunuz başarılar bilimsel nitelikli kariyerinizden iş sahalarına kadar her yerde sizlerin lehinize gelişme kaydettirebilecektir. Asla unutamayacağınız kalitedeki seçimlerinizle baş başa kalabileceğiniz üniversite bölümlerimizi gelecek kaygınızı bir kenara atarak yaşamınızda görme olanağına kavuşabilirsiniz. Toplumsal, iş sahalarında güvenilirlik, dil öğrenme kabiliyeti kazanabilme fırsatıyla Kiev sizlerden gelecek adımlar için sabırsızlanıyor. Siz de Kiev iktisat ve İşletme Üniversitesi kaydınızla bu gerçekleri elde tutma imkanı yakalamak için sabırsızlanıyor musunuz?

  Uzmanlık sektörü işletme ve iktisat olan MAUP da, dileyen öğrenciler sosyoloji, psikoloji, yasa, matematik, uluslararası birliktelikler vb. öteki bölgelerde da lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilirler. Eğitim kalitesi şekilde aşırı yüksek bir kaliteye sahip olan MAUP üniversitesi, Kiev deki öğrenciler tarafından da çok fazla iyi şekilde tanınıp, tavsiye edilmekte. Öğrenciler Rusça yada Ukraynaca hazırlık alabiliyor. arzulayan öğrenciler, hazırlık eğitimini MAUP da tamamladıktan sonra, Ukrayna’daki diğer üniversitelere de başvuru yapabiliyorlar. üniversite yetkilileri, hazırlık eğitimini tamamlayan öğrencilerin, üniversiteden çok memnun oldukları için çoğunlukta eğitimlerine MAUP da devam etmeyi tercih ettiklerini belirtiyorlar. Daha üniversite ana kapısından girişte, MAUP üniversitesinin iyi ve bakımlı bir üniversite bulunduğu göze çarpan olmaktadır. oldukça güzel ve çağdaş bir yapıya sahip olan MAUP üniversitesi, eski roma sütunlarını andıran büyük girişlere sahip yepyeni binalardan oluşuyor.

  Binaların içleri de dışarısı bu gibi çok aşırı bakımlı ve yeni görünümlü. 400.000 den çok kitabın bulunduğu geniş bir kütüphane, internet ve bilgisayar merkezine sahip olan MAUP da öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için her çeşitli yatırım yapılmış durumdadır. MAUP da boş zamanlarını değerlendirmek arzulayan öğrenciler için geniş sportif ve sanatsal faaliyet imkânları bulunur.


  Eğitim Şartları

  • Hazırlık Eğitimi: 1 sene
  • Lisans Eğitimi: 4 sene
  • Yüksek Lisans Eğitimi: 1,5 sene
  • Master: 2 yıl ( lisan yeterliliği olmayan öğrenciler için bir sene hazırlık eğitimi zorunludur)
   Doktora: 3 – 6 yıl

  Ülke binaları kampüs içinde bulunmakta ve odalarda ikişer yada 3 er şahıs olarak kalınmaktadır. 4 ve ya 2 odanın tıpkı wc ve banyoyu kullandığı bir memleket planları olmaktadır, mutfaklar ise her katta mevcuttur. Yurtlarda kesintisiz 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma bulunur bununla birlikte odalara internet bağlantısı alınabilir.

  Kız, erkek karma olan yurtlar 24 saat özel güvenlik sebebi ile korunmaktadır. Türk öğrencilerin kalacakları memleket binasında gün boyu hizmet veren internet kafe ve sıcak yemek çıkartan lokanta da yer almaktadır
  yurt ücretleri Aylık 70-90 $ içinde bulunmaktadır. ödeme aylık seklinde yapılıyor.
  2009 – 2010 öğretim yılında hizmete giren ve hazırlık öğrencilerini ağırlayacak olan yeni ülke binasında 2 kişilik ve üç kişilik odalar bulunmakta. 2009 Ekim nedeniyle tadilatı yeni biten yurdun tüm eşya ve mobilyaları yeni alınmıştır. Odalarda internet ve uydu televizyon bağlantısı yakın zamanda hizmete girecektir.

  Öğrencilerin konforu için her odaya üniversite tarafından buzdolabı ve televizyon standart şekilde temin edilir. Ukrayna’nın kış şartlarına uyumlu, plastik çift cam pencereler ve merkezi ısıtma yardımıyla öğrenciler sıcak ve konforlu bir ortamda barınabilmektedir. ayrıca katlarda yer saha müşterek mutfak, duş ve tuvaletlerde de 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta. Mutfaklar oldukça geniş ve Bütün öğrencilerin ihtiyacına yanıt verecek biçimde tasarlanmış olan mutfaklarda, aspiratörlü elektrik ocakları, öğrencilerin yemek hazırlamaları için yerleştirilmiş geniş masalar ve bulaşıkları yıkamak için lavabolar mevcuttur. Mutfak, wc ve duşlar yurdun temizlik elemanları sebebi ile düzenli bir şekilde temizlenmektedir.

  Tam gün özel güvenlik sebebi ile korunan yurda, yabancıların girişi tamamıyla engellenmiştir, bunu birlikte öğrencilerimiz dilerlerse öğleden sonra saat 3’cilt akşam saat 10’a kadar odalarına misafir kabul edebilirler. yurt sabah saat 7’den gece saat 11’e kadar talebe giriş çıkışına izin verir. ülke binası ile kursa eklenmiş olan öğrencilerin ders göreceği yabancı öğrenciler dekanlığı arası 50 mt. kadardır.


  Bölümler

  • İşletme
  • Ekonomi
  • Uluslararası ticaret
  • Pazarlama
  • Edebiyat
  • Felsefe
  • Mütercim-tercümanlık
  • Turizm işletmeciliği


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1