Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Hiçbir puan şartı olmaksızın sınava giriş şartına bakılmaksızın sadece lise diploması ile Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi lisans bölümlerinden istediğinize kayıt olabilir ve unutamayacağınız bir üniversite hayatı geçirebilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

  Mühendislik ya da mimarlık eğitim alma mevzusunda kararlı mısınız? Avrupa’nın kendini kanıtlamış üniversitelerinden birinde eğitim alma hakkını kullanmaya kararlı mısınız? Siz değerli üyelerimizin eğitim yaşamınızda kaliteli eğitimi sunan olanakları değerlendirebileceğiniz Ukrayna üniversitelerinden birinde yer almaya hazır mısınız? Imtihan puanına gerek kalmadan kabul edilebileceğiniz Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi eğitim hayatınızda unutamayacağınız kariyer başlangıçlarınız olabilecektir. En kaliteli eğitim ortamları, laboratuvar imkânları, geniş kütüphanesi ile Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi hayallerinizi size vermeye hazırlanıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için acele hareket ederek iyi bir mimar veya mühendis olmaya hazırlanabilirsiniz. Sosyal alanları, bilim çalışmaları, güçlü akademik kadrosuyla alanınızda en donanımlı bireyler olarak yetişebileceksiniz. Sizin seçtiğiniz bölüme yönelik her yönden donanımlı bir şekilde yetişmenize destek olacak olan üniversite kaliteli eğitim ortamlarıyla sizleri beklemektedir.

  Artık sınav puanıyla uğraşmak zor geliyorsa 1930’lardan beri kendini kanıtlamış bir üniversite olan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi tercihini yapma süreınız geldi anlama gelir. Tercih, kayıt evrakları hazırlama, kaydolma ardından eğitim süreci derken elim ayağım dolaşır diyorsanız Eurostar imdadınıza yetişiyor. En donanımlı detayları size aktaracak olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri kendinizi geliştirebilme olanağını yakalayabilmenize olanak tanıyacaktır. Vereceğiniz yetkiyle siz değerli ziyaretçilerimizin kayıt evraklarınızı toplayarak saptanca sınırını kaçırmadan kayıt işlemlerinizi tamamlamanızı elde edecektir. Mezuniyetiniz ile mühendis ve mimar olarak çalışabileceğiniz iş kapılarını sizlere aralayabilecektir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi akademik kadrosuyla alacağınız Rusça eğitim dil bakımından da kendinizi geliştirmenize fırsat verecektir. Eğitim ortamında edineceğiniz lisans bilgilerini laboratuvar ortamında pekiştirme fırsatı mümkündür. Bu kadar fırsat varken Avrupa’nın en iyileri arasında yer alabilme şansınızı ertelemek istemezsiniz öyle değil mi?

  Uzun yıllık birikimiyle köklü bir üniversite olarak malum Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olmak sandığınız kadar zor olmasa gerek. Size Avrupa’nın en iyi eğitim ortamlarında, en bilgili akademisyenlerle aynı eğitim ortamını paylaşma fırsatı sunuyoruz. 7 tane eğitim binası ve 6 tane yurt binasının yer aldığı kampüsünde toplumsal ortam bakımından da bir çok ülke insanıyla kaynaşma imkanı yakalayabileceksiniz. İdealinizdeki bölümü okumak için tercihinizi yaparak en doğru üniversitelerden birinde lisans sürecinizi başlatma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sağlıktan spor her ihtiyacınız için Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi sunmuş olduğu imkânlarla sizleri hiçbir konuda noksan bırakmayacak olan tercih için bir tek bir başvuruda bulunmanızı bekliyor. Taban puanı derdiyle uğraşmadığınız benzer biçimde bölüm bazında bilimsel niteliği olan süreçten uygulamaya kadar her noktayı bütmeşhurk şekilde size özümsetmek üniversitenin birincil hedeflerindendir. Siz de aranan isim olma yolunda ilerleyenlerden bir tanesi olmak istemez misiniz? Mezuniyetiniz ile iş dünyasından isimlerin sizleri araması hoşunuza gitmez mi? Cevabı evet olan tüm gençler bir an önce bizlere başvuruda bulunmaya var mısınız? Gönlünüzün bölümleriyle Avrupa imkanlarında okuma fırsatlarını ayağınıza sunuyoruz.

  1930 yılında kurulmuştur. Bologna sistemiyle eğitim vermektedir. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusçadır. Avrupa üniversiteler Birliğinin üyesidir. Bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini veren olanaklar sunulur. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

  Fakülteler

  • Ekonomi ve Yapı Yönetimi Fakültesi
  • İnşaat Teknolojisi Fakültesi
  • Su Endüstrisi ve Sıhhi Mühendislik Fakültesi
  • Yapı Hidrolik Sistemleri Fakültesi
  • Endüstri ve Mühendislik Fakültesi

  Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Endüstri ve Mühendislik 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Ekonomi ve Yapı Yönetimi 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Yapı Hidrolik Sistemleri 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ İnşaat Teknolojisi 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Su Endüstrisi ve Sıhhi Müh. 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ İnşaat Mühendisliği ( Rus ) 1500 $ 1500 $
  ODESSA MÜH. VE MİMARLIK AKADEMİSİ Mimarlık ( Rus ) 1500 $ 1700 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


  Galeri


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1