Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Bilimsel aktivitelere önem veren Vinnitsa Teknik Üniversitesinde eğitim görebilmek için elinizde bir lise diploması olması yeterlidir. Dünya standartlarında eğitim alma fırsatını siz de yakalamak için Eurostar yurtdışı eğitim ile hayatınızda önemli adımlar atabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Vinnitsa Teknik Üniversitesi Hakkında Bilmedikleriniz

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Vinnitsa TeknikKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Vinnitsa Teknik Üniversitesi

  Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde bir eğitim görmek isteyebilirsiniz. Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu durumda üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok veya üniversite imtihanına girmenize de gerek yoktur. Özellikle bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisine gelmiş olarak mevzu ile ilgili olarak detaylı bir halde data sahibi olabilirsiniz. Bu alanda yılların vermiş olduğu informasyon, birikim ve deneyim ile beraber ekip arkadaşlarımız gerek Ukrayna’da eğitim için vize başvurularında elde etmiş oldukları tam başarı neticesinde gerek ise Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim maksadı ile yapmış oldukları başvurulardaki tam başarı ile birlikte kendini kanıtlamıştır.

  1. Otomasyon ve Bilgisayar Kontrol sistemleri Fakültesi Bölümü
  2. Elektronik Lazer Teknikleri Bölümü
  3. Termik Gaz Kaynağı Fakültesi Bölümü
  4. İnşaat ve Yapı Yönetimi Bölümü
  5. Elektrik bölümü
  6. Elektromekanik Bölümü
  7. Enerji Temini Bölümü
  8. Enerji Yönetimi Bölümü
  9. Bilgisayar Sistemleri Ağları Bölümü
  10. Bilgisayar İstihbaratı Bölümü
  11. Otomasyon Makine İnşaat Fakültesi Bölümü
  12. Onarım ve Restorasyon Bölümü
  13. Biyolojik ve Tıbbi Elektronik Enstrümantasyon Bölümü
  14. Radyo Mühendisliği Bölümü
  15. Telekomünikasyon Bölümü
  16. Televizyon Bölümü
  17. Finans Bölümü
  18. Ekonomi Yönetimi Bölümü
  19. Bilgi Bölümü
  20. Endüstri Bölümü
  21. Spor Yönetimi Bölümü
  22. Otomasyon ve Bilgi Ölçme Yöntemi Bölümü
  23. Otomobil ve Taşımacılık Yönetimi Bölümü
  24. Güvenlik Bölümü
  25. Yenilebilir Enerji Bölümü
  26. Ulaşım Sistemleri Bölümü
  27. Elektrik sistemleri Bölümü
  28. Matematik Bölümü
  29. Endüstriyel Ekonomi ve Organizasyon Bölümü
  30. Elektrik İstasyonları ve sistemleri Bölümü
  31. Sanayi ve ulaştırma elektromekanik otomasyon Bölümü
  32. Elektronik Bölümü
  33. Elektrik güç ve enerji yönetimi Bölümü
  34. Fizik ve Fotoniky Bölümü
  35. Bitki Koruma Bölümü
  36. Grafik Mühendisliği Bölümü
  37. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
  38. İdari Yönetim Bölümü
  39. Bilgisayar sistemleri yönetimi Bölümü
  40. Sosyoloji Bölümü
  41. Eğitim Psikoloji Bölümü
  42. Siyaset Bilimi Bölümü
  43. Kültürel Çalışmalar Bölümü
  44. Optik Lazer Bölümü Bölümü
  45. Mimarlık Ve Kentsel Planla Bölümü ma
  46. İşletme ve Ekonomi Bölümü
  47. Metroloji Bölümü
  48. Endüstriyel Otomasyon Bölümü
  49. Materyal ve uygulamalı Mekanik Bölümü
  50. Radyo Teknik Bölümü
  51. Tıbbi Biyoloji Ekipman Bölümü
  52. Kimyasal Teknoloji Bölümü
  53. Teorik Elektrik Bölümü

  Yaşamınızdaki Hayallere Çok Hızlı Ulaştıran Üniversite

  Vinnitsa Teknik yazmış olduğumuz elli üç bölümden özellikle sizin için uygun olan bir tanesini tercih etmeniz durumunda direkt Euro star yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisinde yer edinen ekip dostlarımız lüzumlu işlemleri sizin getireceğiniz belgeler doğrultusunda en kısa sürede neticelandırmak üzere bu alanda gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadırlar. Yapılmakta olan bu çalışmalar eşliğinde kaliteli bilgiler eşliğinde öğrenci arkadaşlarımızın iyi bir teknik eğitim süreci başlamasında gerekli işlemlerin takip edeni veya bu alandaki sonuçlara bağlı olarak sizler ile yapılacak sözleşmeler dahilinde bir çalışma yürütülmektedir.

  Dolayısı ile Vinnitsa Teknik haricinde eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz yukarıda yazmış olduğumuz elli üç bölümden birini tercih etmeniz kafi olacaktır. Ayrıca Vinnitsa Teknik Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile öğrenciler gelecekteki hayatları için üstün teknolojik donanımlı sınıflarda yetiştirilmektedir. Konu ile ilgili verilmekte olan eğitimlerin dili ise öğrencilerin tercihine bağlı olmak üzere değişir. Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden biri olarak uygulanmaktadır. Hatta bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile birlikte öğrencilerimiz için lüzumlu alt yapı çalışmaları alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Özellikle Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine direkt ulaşmak isterseniz hemen 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bu alanda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Dolayısı ile yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir lisans eğitimi bologna eğitim sistemi dahilinde sizleri bekliyor olacaktır. Özellikle Vinnitsa Teknik için alacağınız eğitimler doğrultusunda geleceğinizi iyi bir hale getirmek için bir takım çalışmalar sizin için mutlak suretle gelecek dönemlerde karşınıza çıkacak en önemli yapı taşlarını oluşturmasını sağlayacaktır.

  Vinnitsa Teknik Üniversitesi

  Yurt dışı eğitim için ayrıca yararlanmak isterseniz öncelikli olarak teknik eğitim dahilinde inceleyebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz kaliteli bir üniversite bulunuyor. Özellikle Vinnitsa Teknik Üniversitesi bu alanda en başarılı bir halde eğitim vermekte olan kurumlardan biri olarak bilinmektedir. Hatta yapılmakta olan bu çalışmalar ile beraber gerekli işlemler alanında yılların vermiş olduğu informasyon, birikim ve tecrübe ile birlikte Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi dahilinde çalışmaların sağlanmasını gözlemlemekteyiz. Dolayısı ile bu alanda kaliteli bir eğitim sürecine doğal olarak tutulacaksınız.

  Özellikle Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Dolayısı ile bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalar ile birlikte kaliteli bir halde teknik eğitime sahip olabileceksiniz. Ayrıca yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam sizi bekliyor olacaktır

  Ayrıca gördüğümüz benzer biçimde bünyesinde barındırdığı bölümler ile beraber kaliteli bir eğitim kurumu olduğunu göstermekte olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir halde teknik eğitim almanız mümkün olacaktır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde gerek öğrencilerimiz için gerek ise öğretim görevlisi öğretmenlerimiz bakımından oldukça kaliteli bir eğitim sistemi sizleri beklemektedir.

  Hayalleriniz Ayağınız Gelecek!

  Vinnitsa Teknik iyi bir eğitim alan öğrenciler daima iyi bir geleceğe sahip olmaktadır. Özellikle bu eğitim sistemi süresince insan yaşamının önemli bir kısmını kapsamaktadır. Dolayısı ile her insan bigün ulaştığında çalışma yaşamına atılmakta bu mevzuda eğitimli olan insanoğlu mevzuyu teknik eğitimler alarak uygulamakta olduğu şeklinde eğer mevzu ile ilgili olarak teknik bir bilgiye haiz değil ise çalışma ortamında bir eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Hatta bu süreç ile birlikte kendini geliştirme çalışmaları yapmakta olan insanoğlu hayatları süresince her zaman güncel bir şekilde gelişmekte olan teknolojiyi de takip ederek rahat bir gelecek sürmektedir.

  Ayrıca üniversite 6000 tam zamanlı, 1500 yarı zamanlı, 100 yüksek lisans ve doktora öğrencisine eğitim vermektedir.

  Dolayısı ile eğitim ve bilimsel faaliyetler üniversitenin 47 bölümünde gerçekleştirilmektedir. Bu özellikle bölümlerden 26’sı, Vinnytsia ve Vinnytsia Bölgesindeki işletmelerde şubeleri bulunmaktadır. Bölümler, Özellikle bilim Doktorları ve Profesörler tarafınca yönetilmektedir. Ayrıca yüksek lisans bölümündeki öğretim kadrosunun % 84’ü ve Üniversite kadrosunun %72’si bilimsel derece ve unvanlara sahiptir. Üniversite öğretmenlerinden %2’si “Övgüye değer” unvanına sahiptir.

  Ukraynada Radyo Sinema Televizyon Okumak

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1