Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Yüksek akreditasyon seviyeye sahip Ukrayna’nın en eski üniversitesinde hem ekonomik hem de rahat yaşam şartlarında tıp eğitimi almak Kiev Ulusal Tıp Üniversitesinde mümkündür. Binlerce öğrencinin eğitim gördüğü kurum alanında uzman ve dünyaca ünlü birçok akademisyeni bünyesinde barındırıyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesinde Okumak

  Özellikle bu Kiev Tıp Üniversitesi 9 Eylül 1941 tarihinde eğitim öğretim hizmeti vermeye başlamıştır. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alır. Ayrıca Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilidne bologna eğitim sistemi ile eğtiim verilmektedir. Kiev Tıp Üniversitesinde NI Pirogov, VA Karavaev, NM Volkovich, doktorlar VP Zrakiv. FGYanovsky, patologlar GN Minkh ve VK Vysokovych. anatomist AP Valter. hijyenistine VA Subotin gibi dünya çapında ün yapmış bilim adamları bu üniversitenin kurucularındandır. Fakültenin ilk dekanı, bölüm cerrahi kliniği başkanı, kurucusu ve başkanı, Profesör Karavaev VA Fakültesi gelişimine büyük emek sarf etmiştir.

  Kiev Tıp Üniversitesi hastane kavramı ve üniversite eğitiminde sağlık yöneticileri ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Klinik çalışmalarında yenilikçi olarak tanınan ve uluslar arası tanınıyor. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi yurt içi ve yurt dışından çeşitli öğrencilere hizmet vermektedirler. Özellikle Kiev Tıp Üniversitesi eğitim kariyer ve sağlık açısından Ukrayna’nın en kaliteli tıp üniversitelerinden birisidir. Ayrıca Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek çok kolay! Öncelikle lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

  Bu şartlar altında kaliteli bir eğitim sisteminden geçirileceksiniz. Ayrıca Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Özellikle alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikimine sahiptir. Tecrübe ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Bu eğitim süreci dahilinde kaliteli bir eğitim imkanından faydalanabilirsiniz. Dolayısı ile sizdfe iyi bir tıp eğitimi alın. Yurdumuza geri döndüğünüzde eğitimini almış olacaksınız. Bölüm dahilinde yurdumuzda geçerli olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde mesleğinizi yürütebilirsiniz.

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Geleceğinize Değer Katar!

  Hatta tercih etmiş olduğunuz bölümün lisans eğitim sürecini bitirmek kolay olacak. Elde ettiğiniz diplomalarınız ile beraber dilerseniz bir klinik açabilirsiniz. Özellikle dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda mesleğinizi sürdürme imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu alanda Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Bunun için bir takım şartlar aranmaktadır.

  Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz lise diploması ile beraber üniversite kayıt işlemleri yapılmaktadır. Üstelik üniversite sınavına girmenize gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınav stresini yaşamanızada gerek yok. Özellikle tek yapmanız gereken Euro star yurt dışı eğitim merkezine danışmak! Başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi değerlidir. Ayrıca birikim ve tecrübe ile beraber çalışmalarını sürdürmekte olan konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber bu alanda gerekli çalışmaların sürdürülmesi için gerekli evrakları toparlayarak ekibimize ulaştırmak olacaktır.

  Sağlıklı olmanız gerekiyor. Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için kayıt tarihinden en fazla iki ay önce sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşuna yönlendirme sağlanıyor. Tarafından verilecek heyet onayından geçmiş bir sağlık raporunda aids olmadığınızı belirtecek şekilde geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemin aynı zamanda elde edilen rapor üzerinde tercüme edilmiş ve noter huzurunda onaylanmış olması yanı sıra aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir. Dolayısı ile bu alanda yapılacak olan işlemler dahilinde gerekli çalışmaların sağlanması ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibi gerekli işlemlerin yürütülmesini sağlamaktadır.

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Sizlere Öncelik Veriyor!

  Özellikle Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusçadır. Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden birini öğrencinin tercih etmesi istenmektedir. Bu alanda öğrencinin ileri düzeyde akıcı bir aksana sahiptir. Özellikle yabancı dil bilgisi var ise öğrenci doğrudan Kiev Tıp Üniversitesi dahilinde lisans eğitimine sevk edilmektedir. Ayrıca eğer yabancı dil bilgisi yoksa bir yıllık hazırlık eğitimi almaktadır.

  Kiev Tıp Üniversitesi Eğitim

  1920 Kiev Tıp Üniversitesi Kadın ve Tıp Enstitüsü Tıp Fakültesi ardından Kiev Tıp Enstitüsü reforme – Ülkemizin en eski tıbbi kurumların biridir.

  Özellikle ünlü öncekilerden kökenli Glorious gelenekleri, Tıp Fakültesi 1 ve 2, bazı Bölümleri St. Volodymyr İmparatorluk Üniversitesi Tıp Fakültesi kurulması kez çalıştım Bölümleri tarafından desteklenmektedir. Bu bölüm tedavi Bölümleri, genel anatomi, patolojik anatomi, patolojik fizyoloji, histoloji ve embriyoloji, vb.

  İtibariyle artık bu ve diğer Fakülteler Bölümler Bogomolets Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi, tıp biliminin gelişiminde ilk önceliklidir. Hatta alanların kardinal bilimsel problemlerin çözümü için çalışan farklı alanlarda uzman güçleri birleştirerek bir sui generis bilim merkezi oluşturmaktadır.

  Gastroenteroloji, kardiyak patolojisi gibi bilimsel yönleri vardır. Bölümleri personeli tarafından geliştirilmiştir. Annelik ve çocuk koruma ve diğer sorunları, büyük ölçekli sağlık koruma uygulamaya onlar tarafından tanıtılmıştır. Özellikle önde gelen uluslararası Üniversiteler (ABD, Avustralya, Danimarka, İngiltere, Almanya), yeni umutları ile bilimsel ve yaratıcı temas kurmak Bölümler uluslararası bilimsel kongre çalışmalarında aktif olarak yer alacak. Dolayısı ile ortaya çıkan sempozyum, öğretim üyeleri ve öğrencilere sağladığı Yurtdışında üniversite kliniklerinde denetimli serbestlik üzerinde çalışmak için fırsat.
  Ulusal Kiev Tıp üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ve ya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Hatta bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile alakalı şekilde şunları söylemizde yarar mevcut. Ayrıca alacağınız hazırlık eğiti dahilinde ve lisans eğitimi sürecinde bologna eğitim sistemi ile birlikte kaliteli bir eğitim süreci sizleri bekliyor olacaktır.

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Kariyerinize Değer Katar

  Özellikle Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu eğitim sistemi çok değerlidir. Ayrıca akabinde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturuyor. Milli Kiev Tıp üniversitesi dahilinde yer sektör araştırma kütüphanelerinde mevcut. Milli Kiev Tıp üniversitesi bünyesindeki bilgisayar laboratuvarlarında öğrencilerin konu için olarak yazılı veya görsel dökümmanları bir araya getirmeleri sağlanmaktadır.

  Özellikle öğrencilerin elde etmiş oldukları bu taslaklar ile birlikte yapacakları çalışmalar öncelik taşır. Bir sonraki aşama olan projelendirme sağlamak. Ayrıca uygualma çalışmaları için kullanmaları için başarılı bir sunum çalımasına gidin. Gittiğiniz bu yolda gerekli belgelerin hazır olamasını gerektirmektedir. Dolayısı ile öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim sürecine natürel tutulacaklar. Bununla beraber en iyi biçimde dökümanlarını hazırlamaktadır. İlgili konularının araştırmasını  Kiev Tıp üniversitesi dahilinde yer sektör teknik donanımlar ve ekipmanlar yardımı ile yapabilmektedir. Ayrıca üniversitede olması gereken en kaliteli bölümlere Kiev Ulusal Tıp üniversitesi dahilinde yer verilmiştir.


  Ulusal Kiev Tıp üniversitesi Bölümleri

  • Psikiyatrist Bölümü
  • Medikal Psikoloji Bölümü
  • Kozmatik Teknolojileri Bölümü
  • Diş Hekimliği Bölümü
  • Diş teknisyenliği Bölümü
  • Fizik tedavi Bölümü
  • Spor Hekimliği Bölümü
  • Sağlık yönetimi Bölümü
  • Radyoloji Bölümü
  • Anesteziyoloji Bölümü
  • Patoloji Bölümü
  • Sağlık Öğretmenliği Bölümü
  • Kozmetik Teknolojileri Bölümü
  • Halk Sağlığı Bölümü

  Bu 10 dört bölümden birini tercih etmekte olan öğrencilerimiz kaliteli bir şekilde bologna eğitim sistemi ile birlikte Rusça, Ukraynaca ya da ingilizce eğitim alarak gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda izlenen yol ile beraber öğrenciler kaliteli bir eğitim süreci dahilinde mezun olduklarında elde edecekleri dilomalarını türkiye sınırları arasında sorunsuzca bir biçimde kullanabilmektedirler. Milli Kiev Tıp üniversitesinde verilir olan eğitimler Avrupa’de verilir olan eğitim müfredatı ile uyumlu bir biçimde sürdürülmektedir. Dolayısı ile bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim süreci öğrencilerimizi beklemektedir.

  Kiev Tıp üniversitesi içerisinde 7 ülke, 12 talebe kantini, Kafeteryalar, 9 spor merkezi, 75 eğlence için sanatoryum, Avrupa öğrenci değişim programları, Klinik değişim programları için 53 ülkeden 1500’den çok yabancı talebe barındırmakta. Kiev Tıp üniversitesinde 8500 milli talebe eğitim hizmeti alıyor. milli Kiev Tıp üniversitesi Uluslar arası meslek birliği DSö, Dünya çapında 32 dünya ve Avrupa Akademileri, meslek örgütleri ve önde gelen üniversiteler ile işbirliği çalışmaları sürmektedir. Bu alanda öğrencilerimiz dilerse milli Kiev Tıp üniversitesine ait yurtlarda konaklama imkanına sahip olabildiği bunun gibi dilerse kendi arkadaşları ile birlikte bir ev kiralayarak konaklama imkanına sahip olabilmektedir yahut dilerse Tıp üniversitesi civarında yaşamakta olan aileler ile beraber belirli bir kira karşılığında oda kiralayabilmektedir. Tabi bu işlemler için belirli bir sözleşme ve aynı zamanda bir takım sorumluluklarda yanında gelmektedir.

  Bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunulmakta. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı.


  Kiev Tıp Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 2500 $ (RUS) 5000 $ 2000 $
  KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği 2500 $ (RUS) 5000 $ 2000 $
  KİEV TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 2500 $ (RUS) 5000 $ 2000 $

  Kiev Tıp Üniversitesi Sık Sorulan Sorular


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  #ukraynaüniversiteleri #kievtıpüniversteisi #ukraynadatıpokumak


  Galeri

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1