İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Ukrayna üniversiteleri arasında mezunları tam başarı elde eden ve kolayca iş bulan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman danışmanlarını arayabilir yada Eurostar ofislerini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  İvan Franko Lviv Ulusal

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  İvan Franko Lviv UlusalKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

  İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Ukrayna’nın en iyi eğitim veren üniversitesi olduğu için öğrencilerin fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Sınav ve puan şartı olmadan kısa sürede toparlanan evraklar ile üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Bölüm arası seçim yaparken beceri ve yatkınlık göz önünde bulundurulduğu zaman çok daha başarılı olunmaktadır. Üniversitede alanında uzman hatta ödüllü olan çok sayıda akademisyen bulunmaktadır. Bu öğrenciler için en avantaj sağlayan konular arasında yer alıyor. Bu kişilerden alınan eğitim ile mesleki yaşamlarına katkı sağlamış oluyorlar. Hocalar derslerde sadece teorik değil aynı zamanda paratik, yani uygulamalı olarak da olumlu anlamda katkı sağlıyorlar.

  Kendi bilgi ve tecrübelerini de öğrencilere aktaran hocalar onların kariyerleri için yarar sağlamış oluyor. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinin imkan ve olanakları sınırsız bir şekildedir net olarak diyebiliriz. Her türlü teknolojik cihaz ve donanım üniversite bünyesinde bulunmaktadır. Yenilikleri de yakından takip ederek eğitime dahil ediyorlar. Böylece çok daha verimli bir öğrenim süreci geçirilmiş oluyor.  Bölüme bağlı olarak son yılda staj için en iyi kurumlar ayarlanarak öğrenciler bu konuda da rahatlatıyorlar. Sadece lisans değil, iki yıllık mezun öğrencileri dört yıla lisans tamamlama ya da yüksek lisans konusunda da hizmet veriyorlar. Harçlar son derece uygun olup, bölümler arasında ufak farklılıklar olmaktadır. Bütçeleri olumsuz anlamda etkileyecek bir durum asla olmaz. harç dışında da hiç bir şekilde kimseden ücret talebi olmaz.

  Eurostar ve İvan Franko Destekli %100 Memnuniyet!

  İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde dersler son derece keyifli geçmektedir. Özellikle okulda okuyu mezun olan öğrenciler hep bu konuda aynı yorumu yaparlar. Alınan diplomanın farklı ülkelerde geçerliliği vardır. Mezun olup çalışan da çok sayıda kişi mevcuttur. Dersler dışında okuldaki spor, müzik ya da daha farklı aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Ders ve sınav stresinizi bu şekilde bu tarz alanlardan yararlanarak atabilirsiniz. Sizden süre sınırlaması ya da herhangi bir sebepler ücret talebi olmaz. Okul içindeki laboratuvar ve aynı zamanda sınav dönemlerinde çok fazla ziyaretçisi olan geniş arşivli kütüphaneden de yararlanabilirsiniz. Konaklama konusunda da genellikle merkezi ve yanı zamanda okula yakn olan yerlerdeki kiralık evler tercih ediliyor.

  İvan Franko Lviv Ulusal öğrenciler bir araya gelip masrafları bölüşerek eşyalı kiralık ev seçeneğini değerlendirmektedir. Böylece eğitim dönemlerini ev ortamında huzurlu bir şekilde yaşıyorlar.  Güvenilirlik konusunda da iç bir şekilde endişeniz olmasın. Tehlikeli olaylar asla yaşanmaz.

  Özellikle halk son derece sıcak kanlı ve sevecendir. İvan Franko Lviv Ulusal ulaşım konusunda da uygundur. Uçak biletleri bularak ülkeye kısa sürede ve rahat bir yolculuk ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca şehir içinde de halkın da tercih ettiği minibüs ve otobüs gibi uygun fiyatlı toplu taşıma araçları tercih edilmektedir. Hatta şehirdeki en çok talep gören noktalardan geçen araçlar öğrenciler için de son derece caziptir. İsteğe bağlı olarak taksi de kullanılabilir.

  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi YÖK Denklik

  Yaşam standartları olarak da ülkede ideal koşullar hakimdir. Ev alışverişleri için özellikle yiyecek ve içecek konusunda semt pazarlarında taze ve ucuz ürünler bulunabilir. Bu duurm marketler için de geçerlidir. Esnaf ile kısa sürede iletişim sağlayabilirsiniz. Dışarıda yemek yeme isteyen kişiler de yöresel lezzetler ya da fast food olarak farklı konseptlerde mekanlar merkezlerde bulabilirler. Aynı zamanda bu yrlerde ücretsiz internetten de yararlanabilirler. Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlığı firması tek ihtiyacınız. Size bu ya da daha farklı konularda olumlu anlamda destek sağlayarak bilgi akışı sağlayacaktır. İstediğiniz soruları yönlendirerek kafanızın netleşmesini sağlayabilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1