Vinnitsa Tıp Üniversitesi

İyi bir tıp eğitimi almak için artık sınav sisteminin oluşturduğu sorunlar ile baş etmek zorunda değilsiniz. Vinnitsa Tıp Üniversitesi geleceğiniz için sağlam adımlar atmanıza ve iyi bir tıp eğitimi almanıza yardımcı oluyor. Sahip olacağınız diploma ülkemizde de tanınıyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Vinnitsa Tıp

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Vinnitsa TıpKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak ister misiniz? Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalarda iyi bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır. Vinnitsa Tıp Üniversitesi bünyesinde alacağınız eğitim ile birlikte tıp alanında seçeceğiniz dalda uzmanlaşabilirsiniz. Bununla birlikte aile hekimliği, diş hekimliği ve eczacılık bölümleri de Vinnitsa Tıp Üniversitesinde yer almıştır. Bu bölümlerden birinde eğitim görerek iyi bir geleceğe kendinizi hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar ile birlikte iyi bir gelecek için ilk adımlarınızı atmış olacaksınız.

  Ukraynada İlahiyata

  Tıp eğitimi alarak alanında uzmanlaşacağınız bir bölümden lisans eğitimi almış olacaksınız. Dolayısı ile bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim almış olmanız önceliklidir. Ayrıca birlikte ülkemiz sınırları içerisinde her şehrimizde geçerli. Ayrıca geçerli olacak düzeyde bir diplomaya haiz olabileceğinizden dolayı ülkemizde yer alan sağlık kurumlarında tabip olarak çalışma olanağına haiz olabilirsiniz. Şeklinde bununla birlikte kendi isteğiniz doğrultusunda bir poliklinik açabilirsiniz.  Gelecek olan hastalara karşı uygun muayene ve gerekli ilaç önerilerinde bulunabilirsiniz.

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde alacağınız diş hekimliği lisans eğitimi dolayısı ile elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemize geldiğinizde yüksek öğretim kurumu ile olan denklik sistemi dahilinde isteyebilirsiniz. Bir diş hekimi üzerinde kurulmuş sıhhat kurumunda çalışma olanağına haiz olabileceğiniz gibi isterseniz kendi sıhhat kuruluşunuzu oluşturarak diş hekimliği yapabilirsiniz.

  Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir tabip olmak için devamlı bir şekilde gelişmekte olan teknolojiyi takip etmelisiniz. Aynı zamanda gelişmekte olan teknoloji ile birlikte kendinizi alacağınız eğitimler ile polikliniğinizi teknolojik donanımlar ile yenilemeniz gerekmektedir.

  Hayatınızın En Güzel Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor! Vinnitsa Tıp Üniversitesi

  Özellikle Vinnitsa Tıp eğer siz gelişmekte olan teknolojiyi takip edebilme fırsatı var. Gelen kişilere karşı iyi bir tedavi yöntemi uygularsanız bir halde sizlere yönlendirme yapılacaktır. Dolayısı ile yapılacak bu tavsiyeler eşliğinde çok daha çok hasta sizi tercih edebilirsiniz. Onlara karşı yapacağınız çalışmalar dolayı iyi bir halde geri dönüşümler elde edeceksiniz.

  Günümüzde yaygınlaşmaya başlamış olan özellikle aile hekimliği sistemi yardımıyla bir çok alanda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu bölüm dahilinde Vinnitsa Tıp Üniversitesinden mezun olduğunuz takdirde yapılmakta. Çalışmalar ile beraber ülkemizde bulunan eğitim sistemi dahilinde bulunan yüksek öğretim kurumu ile olan denklik sistemi mevcut. Birlikte ülkemiz sınırları içerisinde yer edinen her şehrimizde çalışma olanağına haiz olabilmektesiniz.

  Ayrıca bu şartlar altında ülkemizde yer alan sıhhat kuruluşlarında çalışma olanağına sahip olabilirsiniz. Size yönlendirilecek olan aileler ile beraber onları yakından tanıyabileceksiniz. Onlar ile birlikte sürekli olarak bir çalışma ve araştırma evresi içerisinde bulunacaksınız.

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan eğitim kadrosu şu şekilde; 100 kişilik tabip kadrosu, 424 kişilik bir doçent kadrosu, 6 kişilik devlet ödüllü akademisyen ve 24 kişilik öğretim görevlisi olmak üzere toplamda 554 kişilik bir eğitmen kadrosu vardır. Öğrencilerine en iyi şekilde bilgi birikimi ve donanımı aktarmak üzere bologna eğitim sisteminden yararlanılmaktadır.

  Bunun yanı sıra Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde eczacılık alanında bir eğitim verilmektedir. Alacağınız bu eğitimler dahilinde ülkemizdeki yüksek öğretim kurumu demektir. Bu ise YÖK ile olan denklik sistemi dahilinde ülkemiz sınırları içerisinde yer ediniyor. Şehirlerimizde her alanda eczanelerde gerekli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Vinnitsa Tıp Üniversitesi ile birlikte alacağınız eczacılık eğitimi dahilinde iyi bir çalışmaya doğal olarak tutulacaksınız.

  Eğer sizde Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde tıp eğitimi, eczacılık eğitimi, diş hekimliği eğitimi ve hatta aile hekimliği eğitimi bölümlerinden birinde üniversite sınavı stresini yaşamadan ve üniversite imtihanına girmeden eğitim görmek isterseniz Euro yıldız Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak lüzumlu detayları öğrenebilirsiniz.


  Vinnitsa Tıp Üniversitesi Eğitimi

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi 1921 yılında bakanlar kurulundan gelen eğiitm emri ile beraber kurulmuştur. Akredite sağlamaya ise 1994 senesinde başlamış olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde 100 kişilik tabip kadorsu, 424 kişilik doçent ekibi, 6 kişilik devlet ödüllü akademisyen ve 24 kişilik bir öğretim görevlisi kadrosu bulunmaktadır. Kaliteli bir eğitim kadrosu bulunmakta olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sisteminde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Eğer lise diplomasına sahipseniz üniversite sınavına girmenize gerek yok, doğal olarak aynı zamanda üniversite sınav stresini yaşamanızada gerek yok.

  Sağlığınız ile Çevrenizdekilerinde Sağlığını Koruyun! Bu Ancak Vinnitsa Tıp ile Olabilir!

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde yer edinen bilgisayar destekli sınıfları ile birlikte gelişmiş etkinlik faliyetleri ile eğitim hizmetlerini kaliteli vermekte. Tıp Üniversitesi bununla beraber ABD Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya şeklinde bir çok farklı ulus ilaç şirketleri ile anlaşma sağlamış olmak ile birlikte 62 tane uluslar arası çalışmasıyla dünya çapında kendisini kanıtlamış bir üniversite olarak bilinmektedir. Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi çerçevesi altında öğrencilerin araştırmacı bir kişilik kazanmaları sağlanmaktadır. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrenciyi yalnız bilgiyi hazır bir halde alan pasif bir alıcı. Öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciyi bilgiye erişmektir. Özellikle araştırmalar yapan kaliteli bir taslak hazırlamasını sağlayacak bir yapıda olmasını önemsemektedir. Öğrenci elde edeceği bu bilgiler eşliğinde iyi bir eğitim süreci geçirmeyi sağlanmaktadır.

  Eğiitme örutubet veren insanoğlu geleceğinde devamlı iyi bir kariyere sahip olacaktır. Ayrıca Ukrayna’da Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde ilk yıl alacağı hazırlık eğitimi var. Dolayısı ile birlikte öğrencimizin iyi derecede akıcı bir aksana haiz yabancı dile sahip olması durumunda güzel bir lisans süreci öğrencimizi bekliyor olacaktır.


  Vinnitsa Tıp Üniversitesi Kayıt

  Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek için öncelikli olarak lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Özellikle bunun akabinde ise aranmakta olan bir ekip hususlar bulunmaktadır. Bunlarada bir göz atacak olursak; Hazırlık eğitimi alabilmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ek olarak Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim almak istiyorsanız sağlıklı olmanız gerekmektedir. Kurul tasdikından geçecek bir rapor dahilinde alacağınız neticeların tercüme edilmesi gerekmektedir. Hem de bu raporun kaymakamlık tarafınca da onaylanması gerkmektedir. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde direkt Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofislerine gelmiş olarak veya telefon ederek size yardımcı olabiliriz. Bu alanda uzmanlaşmış yılların verdiği deneyim ile beraber %100 Vinnitsa Tıp Üniversitesi kayıt işlemleri ve %100 Ukrayna vize işlemleri yapılmaktadır. Aramızda yapılacak olan bir sözleşme dahilinde bu işlemlerin başarısız olması durumunda ödeyeceğiniz ücret aynen iade edilecektir.

  Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak toplamanız gereken bazı belgeler var ;

  • Lise diploma ve transkripti
  • Sağlık bankanlığına bağlı herhangi bir hastaneden sağlık Raporu
  • Eliza(AIDS) testi
  • Doğum belgesi
  • 10 adet 30×40 fotoğraf
  • Pasaport Fotokopisi
  • Başvuru Dilekçesi

  Bu belgeleri toparlayarak . 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Hatta Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Üniversite sınava girme şartı aranmıyor. İyi bir eğitim alabileceğiniz Vinnitsa Tıp Üniversitesinde;

  • Tıp
  • Diş Hekimliği Bölümü
  • Aile Hekimliği Bölümü
  • Eczacılık Bölümü

  Özellikle bölümlerden bir tanesini seçerek mevcut kontenjanlar dahilinde eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.


  Yabancı Öğrenci Eğitimi

  Özellikle yabancı öğrenciler arasındaki doktorların eğitimi, uluslar arası işbirliği ve uluslar arası ilişkiler, Rektör yardımcısı tarafından düzenlenmektedir…


  Lisansüstü Öğrenci Eğitim Koşulları

  Tanınmış bir akademik kurumdan Yüksek okul/kolej derecesi alan tüm yabancı vatandaşlar Ulusal Pirogov Memorial Tıp Üniversitesi’ne kabul edilirler. Rusça bilmeyen ya da Rusçaya iyi derecede hâkim olmayan yabancı öğrenciler Hazırlık Fakültesi’nde Rus Dili eğitimi alabilirler. Ayrıca ulusal Pirogov Memorial Tıp Üniversitesi, 1238 sayı ve 05.08.1998 tarihli Ukrayna Bakanlar Meclisi kararına uygun olarak…


  Fakülte ve Bölümler

  • Bankacılık Fakültesi
  • Tarım Ekonomisi ve İşletme Fakültesi
  • Uluslar arası Ticaret ve İşletme Fakültesi
  • Ekonomi ve İşletme

  Başvuru İşlemleri

  • Hazirlik fakultesi 1 egitim yili
  • Yuksek lisans 4 egitim yili

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1