• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

ODESSA DEVLET ZİRAAT ÜNİVERSİTESİ

Tarımsal üretim ve hayvancılık gibi alanlarda kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenize olanak tanıyan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi bölümlerinden birinde modern koşullarda akademik eğitim alarak tarımsal girişimlerinize hız kazandırabilirsiniz.

KONU BAŞLIKLARI

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

1918 yılında tarım Enstitüsü olarak kurulmuştur. 2001 yılında yine düzenlenerek bugünkü adını almıştır. ülkenin önde gelen mühim üniversitelerinden biridir. çok aşırı sayıda deneyimli ve eğitmen yetiştirmiştir. 7000 den çok öğrencisi bulunmaktadır. Bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

Bölümler :

  • Tarla Bitkileri
  • Veterinerlik
  • Yönetim

UKRAYNA’DA ÜNİVERSİTE AKREDİTASYONLARIMIZ


Ukrayna

Odessa

Kiev

Sumy

Harkov

Lviv

Dnepropetrovsk

Donetsk

Ternopil

Zaporece – Zaporijya

Vinnitsa

İvano Franskivisk

Lugansk

Ukrayna’da Eğitim

Ukraynaca Üniversite Okumak

Ukraynaca Üniversite Okumak

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!