Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Tarımsal üretim ve hayvancılık gibi alanlarda kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenize olanak tanıyan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi bölümlerinden birinde modern koşullarda akademik eğitim alarak tarımsal girişimlerinize hız kazandırabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

  1918 yılında tarım Enstitüsü olarak kurulmuştur. 2001 yılında yine düzenlenerek bugünkü adını almıştır. ülkenin önde gelen mühim üniversitelerinden biridir. çok aşırı sayıda deneyimli ve eğitmen yetiştirmiştir. 7000 den çok öğrencisi bulunmaktadır. Bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

  1918 yıllarında enstitü olan bu kurum 2001 yıllarında Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi unvanını kazanmıştır. Ukrayna’nın tarımsal üretim elemanı ihtiyacıyla paralel Avrupa’nın donanımlı bir eğitim kurumuna dönüştürülen Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi kaliteli eğitim olanaklarıyla kendini geliştirmektedir. Tarımla alakalı pek çok ihtiyaca paralel olarak sizlerin kendinizi çok iyi bir şekilde yetiştirebilmenize imkan tanıyıcı roldedir. Bitki koruma, hayvan ürünleri yetiştiriciliği, veterinerlik, hayvancılık, üretim ve işleme, tarımsal mekanizasyon, toprak yönetimi, kadastro konularında ihtiyaçlara paralel olarak üniversite tüm imkanlarını geliştirmektedir. 7 fakültenin bulundurulduğu kampüste farklı bölümlere hitap eden kendini geliştirme olanaklarını yakalayabileceğiniz bölümlerle hizmet verilmektedir. Tohum bitkileri ıslahı, bağcılık- üzüm, balık yetiştiriciliği, arıcılık gibi bölümlerde gelişiminizi sağlayacak farklı bölümlerde en iyi olabilme imkanlarını bu üniversitede yakalamanız mümkün olacak.

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi farklı tarım ve hayvancılı kalanlarında kendini yetiştirmek isteyen gençlerin en gözde tercihleri listesine girebilecek üniversitelerdendir. Tarım uzmanı ve akademisyen yetiştirme de iyi konumlara yükselmiş olan üniversitemiz hayvan hastalıklarının incelenmesinde de sizlerin ilgi duyduğunuz bölümde gelişme kaydedebilmenize fırsat tanıyabilecektir. Özel muhasebe- denetim, hayvancılık dersleri, tarım yetiştiriciliğinin nasıl yapıldığı konuları akademik ortam bakımından en modern koşullarla gerçekleştirilebilmektedir. Tarımsal konularda kendini geliştirmek, uzaktan eğitim imkanlarını en iyi şekilde değerlendirme ihtiyacını gidermek amacıyla üniversitenin Avrupa kalitesinden sonuna kadar fayda görebilirsiniz. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi konusunda araştırma girişimlerinize hız kazandırma niyetindeyseniz Eurostar birimleriyle irtibata geçebilirsiniz. Veteriner uzmanlarınca hayvanlarla alakalı eğitim alabilme şansında bulunabilirsiniz. Tarım konusunda en iyi tarımsal uzman profesörlerimizle birlikte eğitim ortamlarında boy gösterebileceksiniz.

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi kayıt işlemlerinizle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleriyle irtibat kurarak kayıt konusunda kısa sürede ilerleme kaydedebilirsiniz. Bilimsel ve öğretim teknikleri bakımından en iyi olabilme şansına sahip olabileceğiniz bir üniversite tercihinizde Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi ortamında yer almaya ne dersiniz? Araştırma geliştirme faaliyetleriniz bakımından üretim ve hayvancılık teknolojileri dersleriyle de ziraat konusunda deneyim kazanabileceksiniz. Ziraat konusunda A’dan Z’ye ilerleme kaydedebilme fırsatını yakalayabileceğiniz son derece özverili profesörlerimizle aynı ortamda bulunmaya hazır mısınız? Kayıt işlemleriniz sonrasında Avrupa’nın eğitim ortamlarının kalitesinde eğitim olanaklarıyla dolu bir eğitim sürecinden mezun olabileceksiniz. Mezuniyetinizle başarılarınız konuşulmaya başlanarak aradığınız kariyere ulaşabileceğiniz basamakları tırmanmaya hazırlanabileceksiniz. Hayal ettiğiniz tüm üst mevkilere ulaşabilme şansını yakalayabileceğiniz eğitim ortamında yer alabilme ayrıcalığını yaşamaya var mısınız? Cevabı evet olan tüm gençlerin üniversite araştırma geliştirme çalışmalarına dahil olabilmelerine imkan tanıyan üniversite koşullarını sunuyoruz. Kontenjan sınırını kaçırmadan eğlence dolu ülke insanlarıyla bir arada toplanabileceğiniz akademik koşullarla baş başa kalmaya var mısınız? Cevabı evet olan tüm herkesin faydalanabileceği akademik ortam koşullarımızı en tecrübe dolu elemanlarla gidermemizi ister misiniz? O halde üniversite kariyeriniz için bir an önce kayıt yaptırmaya var mısınız?


  Bölümler

  • Tarla Bitkileri
  • Veterinerlik
  • Yönetim

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1