Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Tarımsal üretim ve hayvancılık gibi alanlarda kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenize olanak tanıyan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi bölümlerinden birinde modern koşullarda akademik eğitim alarak tarımsal girişimlerinize hız kazandırabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Odessa Devlet Ziraat ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Devlet Ziraat ÜniversitesiKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Devlet Ziraat ÜniversitesiKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

  Özellikle Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi 1918 yılında tarım Enstitüsü olarak kurulmuştur. Ayrıca 2001 yılında yine düzenlenerek bugünkü adını almıştır. Ülkenin önde gelen mühim üniversitelerinden biridir. çok aşırı sayıda deneyimli ve eğitmen yetiştirmiştir. Hatta 7000 den çok öğrencisi bulunmaktadır. Bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Özellikle öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

  1918 yıllarında enstitü olan bu kurum 2001 yıllarında Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi unvanını kazanmıştır. Özellikle Ukrayna’nın tarımsal üretim elemanı ihtiyacıyla paralel Avrupa’nın donanımlı bir eğitim kurumuna dönüştürülen Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi kaliteli eğitim olanaklarıyla kendini geliştirmektedir. Ayrıca tarımla alakalı pek çok ihtiyaca paralel olarak sizlerin kendinizi çok iyi bir şekilde yetiştirebilmenize imkan tanıyıcı roldedir. Bitki koruma, hayvan ürünleri yetiştiriciliği, veterinerlik, hayvancılık, üretim ve işleme, tarımsal mekanizasyon, toprak yönetimi, kadastro konularında ihtiyaçlara paralel olarak üniversite tüm imkanlarını geliştirmektedir. Özellikle 7 fakültenin bulundurulduğu kampüste farklı bölümlere hitap eden kendini geliştirme olanaklarını yakalayabileceğiniz bölümlerle hizmet verilmektedir. Ayrıca tohum bitkileri ıslahı, bağcılık- üzüm, balık yetiştiriciliği, arıcılık gibi bölümlerde gelişiminizi sağlayacak farklı bölümlerde en iyi olabilme imkanlarını bu üniversitede yakalamanız mümkün olacak.

  Odessa Devlet Üniversitesi Tarım ve Yüksek Verilmiş Değeri! 

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi farklı tarım ve hayvancılı kalanlarında kendini yetiştirebilir. İsteyen gençlerin en gözde tercihleri listesine girebilecek üniversitelerdendir. Özellikle tarım uzmanı ve akademisyen yetiştirme de iyi konumlara yükselmiş olan üniversitemiz değerlidir. Ayrıca hayvan hastalıklarının incelenmesinde de sizlerin ilgi duyduğunuz bölümde gelişme kaydedebilmenize fırsat tanıyabilecektir. Özel muhasebe- denetim, hayvancılık dersleri, tarım yetiştiriciliğinin nasıl yapıldığı konuları akademik ortam bakımından en modern koşullarla gerçekleştirilebilmektedir. Tarımsal konularda kendini geliştirmek, uzaktan eğitim imkanlarını en iyi şekilde değerlendirme ihtiyacını gidermek amacıyla üniversitenin Avrupa kalitesinden sonuna kadar fayda görebilirsiniz. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi konusunda araştırma girişimlerinize hız kazandırma niyetindeyseniz Eurostar birimleriyle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle veteriner uzmanlarınca hayvanlarla alakalı eğitim alabilme şansında bulunabilirsiniz. Tarım konusunda en iyi tarımsal uzman profesörlerimizle birlikte eğitim ortamlarında boy gösterebileceksiniz.

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi kayıt işlemlerinizle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleriyle öncelikle irtibat kurun. Bu sayede kürede ilerleme kaydedebilirsiniz. Özellikle bilimsel ve öğretim teknikleri bakımından en iyi olabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bir üniversite tercihinizde Devlet Ziraat Üniversitesi ortamında yer almaya ne dersiniz? Araştırma geliştirme faaliyetleriniz bakımından üretim ve hayvancılık teknolojileri dersleriyle de ziraat konusunda deneyim kazanabileceksiniz. Ziraat konusunda A’dan Z’ye ilerleme kaydedebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Son derece özverili profesörlerimizle aynı ortamda bulunmaya hazır mısınız?

  Devlet Ziraat Üniversitesi Avrupa Eğitimi

  Kayıt işlemleriniz sonrasında Avrupa’nın eğitim ortamlarının kalitesinde eğitim olanaklarıyla dolu bir eğitim sürecinden mezun olabileceksiniz. Mezuniyetinizle başarılarınız konuşulmaya başlanarak aradığınız kariyere ulaşabileceğiniz basamakları tırmanmaya hazırlanabileceksiniz. Hayal ettiğiniz tüm üst mevkilere ulaşabilme şansını yakalayabilirsiniz. Eğitim ortamında yer alabilme ayrıcalığını yaşamaya var mısınız? Cevabı evet olan tüm gençlerin üniversite araştırma geliştirme çalışmalarına dahil olabilmelerine imkan tanınıyor. Üniversite koşullarını ayrıca sunmaktayız. Kontenjan sınırını kaçırmadan eğlence dolu ülke insanlarıyla bir arada toplanabileceğiniz akademik koşullarla baş başa kalmaya var mısınız? Cevabı evet olan tüm herkesin faydalanabileceği akademik ortam koşullarımızı en tecrübe dolu elemanlarla gidermemizi ister misiniz? O halde üniversite kariyeriniz için bir an önce kayıt yaptırmaya var mısınız?

  Ukrayna Bayrağı Anlamı

   


  Bölümleri

  • Tarla Bitkileri
  • Veterinerlik
  • Yönetim

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1