Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

  Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Kiev Mimarlık ve Yapı Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak şunları okumanızda fayda var ;

  • Lise veya idadi dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bu alanda elde etmiş olduğunuz diplomalar ile birlikte Kiev Mimarlık ve yapı üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Sizlerde dilerseniz bu alanda başarılı bir biçimde çalışma yürütebilirsiniz. Bunun için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve bunun yanı dizi üniversite sınavına girmenize de gerek bulunmamakta. Bu alanda kaliteli bir biçimde çalışma sürecinde iyi bir eğitim almak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonda Eurostar ülke dışı eğitim merkezi müracaat ofisi ekibimiz sizlere konu için ayrıntılı bir şekilde bilgi verecektir.
  • Kiev Mimarlık ve yapı üniversitesi dahilinde eğitim alabilmek için sıhhatli olmanız gerekiyor. Ukrayna’da yer saha üniversitemizde eğitim görebilmek için öncelikli olarak bir Ukrayna vizesine ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda yapılacak olan çalışmalarda Türkiye Cumhuriyeti sıhhat Bakanlığına bağlı bir sıhhat kuruluşundan alacağınız sıhhat raporunuzda aids olmadığınızı işaret eden bir rapor olması gerekiyor ve bu raporun heyet sebebi ile onaylanmış olması yanı sıra tercüme işlemlerinin yapılıp noter huzurunda onaylanması ve bunun yanı dizi kaymakamlık tarafındanda onaylanması gerekiyor.

  Bu alanda yapılacan olan bu çalışmalarda başarılı bir biçimde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak bu sıhhat raporuna ihtiyacınız olacaktır..

  • Kiev Mimarlık ve inşaat üniversitesi dahilinde verilmektedir olan eğitim Rusça, Ukraynaca ve ya ingilizce dilleri ile beraber verilir. Siz bu üç dilden en az birisi ile ilgili şekilde ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz Kiev Mimarlık ve inşaat üniversitesi dahilinde seçmiş olduğunuz bölümler hakkında lisans sınıfına yerleştirilmeniz sağlanacaktır fakat bu 3 dilden en az birisi hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz sizi öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor.

  Bu bir yıllık hazırlık eğitimi sürecinde yapılacak olan çalışmalarda bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz. Kiev Mimarlık ve Yapı Üniversitesinde verilmekte olan bölümlere bir bakalım;


  Bölümler

  • Otomasyon ve Bilgi Teknolojileri kısmı
  • Mimarlık Fakültesi kısmı
  • Yapı kısmı
  • İnşaat Mühendisliği kısmı
  • Sıhhi Mühendisliği kısmı
  • Coğrafi sistemleri ve Arazi metodları kısmı
  • Öğretmenlik Fakültesi kısmı
  • Proje Yönetimi bölümü
  • İnşaat kısmı
  • Mekanik Mühendislik kısmı
  • Otomasyon ve Bilgisayar Teknolojileri bölümü
  • Su kaynakları bölümü
  • Ekoloji bölümü
  • Jeodezi Kartografça
  • Arazi bölümü
  • Mimarlık bölümü

  Bu bölgelerde dilerseniz kaliteli bir lisans eğitimi sürecinde eğitim alabilirsiniz. Ukrayna %7 oranında Karadeniz sularıyla kaplı olan bir ülke olarak Karadeniz’in şimal kesimlerinde yer saha bir ülkedir. 24 Ağustos 1991 yılında Rusya’dan tam bağımsızlığını ilan ederek ayrılmıştır. Kiev Mimarlık ve inşaat üniversitesi Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer almaktadır. dalında profesyonel bireyler sebebi ile eğitim verilmekte olan Kiev Mimarlık ve inşaat üniversitesi dahilinde sizlerde başarılı bir eğitim sürecine tabi tutulmak için bu alandaki çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

  Kiev Mimarlık ve yapı üniversitesinde eğitim alarak elde edeceğiniz diplomalarınızın memleketimiz sınırları arasında geçerli olduğunu belirtmemizde yarar var. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile birlikte çağdaş hayatımızın getirmiş bulunduğu sosyal bir dünyada çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile Kiev Mimarlık ve inşaat üniversitesi dahilinde elde etmiş olduğunuz diploma ile beraber rahat bir çalışma imkanına sahip olabileceğiniz bu gibi bu alanda yürüteceğiniz çalışmalarla birlikte iyi bir ati sahibi olmak için eğitime kazanç yapmış olacaksınız.


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1