Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Yüksek eğitim kalitesi dünyaca kanıtlanmış üniversite olan Harkov Milli Ekonomi üniversitesi çok sayıda öğrenciyi bünyesinde barındırmaktadır. Uzman akademisyenler tarafından eğitim verilen Harkov Milli Ekonomi üniversitesinde ün kazanmış bilim adamları görev almaktadır. Öğreneceğiniz yabancı dil ile mezun olduğunuzda ilk tercih edilen olabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Harkov Milli Ekonomi ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Harkov Milli Ekonomi ÜniversitesiKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi 1888 yılında kurulmuştur. Dolayısı ile Ülkenin en kökünden üniversitelerinden biridir. Bologna eğitim sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca Yunanistan, Polonya, türkiye, çin, Vietnam, Fransa’yla işbirliği içerisindedir. Hatta öğrenciler seçmeli ders olarak ingilizce, Fransızca, Almanca, çince, Türkçe, Arapça, Lehçe’yi seçebiliyorlar. Dolayısı ile bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Özellikle öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini sağlayan imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahiptir. Ayrıca öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi YÖK denklik

  Ekonomi Üniversitesi Bölümleri

  • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Turizm Yönetimi Bölümü

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Başvuru ve Kayıt

  Özellikle Harkov ulusal ekonomi Üniversitesi kaliteli üniversitede eğitim yaşamını şekillendirmek istemeleri normaldır. Harika seçenekler içinde yer alabilecek kalitededir. Ayrıca Ukrayna’da eğitim alırken tercihiniz olabilecek güçlü bilimsel nitelikli elemanlarıyla sizlerin eğitim yaşamınızda anlamlı ilerlemelere yer verebilecek bir üniversitedir. Özellikle kalitesiyle şimdiye dek asla aklınızdan çıkarmak istemediğiniz eğitim ortamı vardır. İş olanakları, yabancı dilde eğitim görme fırsatlarıyla kapılarını sizlere aralamaktadır. Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden olan sınav puanı yüksek olması gerekenlerin kabul gördüğü standartları sizlere sunan bir eğitim birimidir. Aynı zamanda o girmek zorunda kalınan sınavlara girme zorunluluğunu da erteleyerek size görkemli bir eğitim ortam sunumunda bulunabilmektedir. Sizler için eğitim hayatınızda önemli bir noktada boy gösteren lisans sürecinizde başarıyı yakalayabilme fırsatınız Ukrayna’da avcunuzun içinde olabilecektir. öyleyse üniversite yaşantınızda Ukrayna’da yer alırken YGS yahut DGS imtihanına girme şeklinde bir durumla uğraşmak zorunda kalmadan lisans sürecinize start verebileceksiniz. Böylelikle kariyer yapabileceksiniz.

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Kariyer Olanakları

  Harkov milli ekonomi Üniversitesi 1988 yılında köklü bir değişime girdi. 1893 senesinde tam anlamıyla eğitim sürecine özellikle başlangıç gerçekleştirmiştir. Dolayısı ile Ukraynaca ve Rusça dillerinde eğitime başlangıç gerçekleştirebileceğiniz bu üniversitede ilk yıl hazırlık eğitimi okuyarak öğrenim yaşamınıza başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Hatta dünya standartlarında verdiği eğitim kalitesi ve ekibiyle siz değerli üyelerimizin kaliteden ödün vermeyeceğiniz standartları ayağınıza kadar getirebilmektedir. Ayrıca eğitim öğretim hayatınızda unutmak istemeyeceğiniz kariyer imkanlarına haiz olunabilecek fırsatları ayağınıza kadar getirebilecek bir üniversitedir. Özellikle sizlerin fazla süre kaybetmeden emeğinize kısa sürede ulaşabilme fırsatı yakalayabilmenize önderlik edebilecek bir üniversitedir. Keyifli ortamı, sosyal aktivite genişliği, iktisat anlamında iyi ekonomistlerle tanışarak ilerleme fırsatı Ukrayna’da Harkov milli ekonomi Üniversitesi seçiminizle sizlerle buluşabilecektir.

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesinde Okumak

  Harkov ulusal iktisat Üniversitesi kayıt işlemlerinizde Eurostar işbirliğinden faydalanmayı denemelisiniz. Eğitimde kaliteli anlayıştan ödün vermek istemeyeceğiniz standartlarda kendinize fırsat tanıyabileceksiniz. Binlerce öğrenciye sunulan imkânları kaçırmadan değerlendirebilme fırsatını yakalama olanakı bu üniversitede sizlerle buluşmayı bekliyor. İş dünyasının önemli iktisat isimlerinde yer alırken tercihiniz olacaktır. Harkov ulusal ekonomi Üniversitesi kaydında saptanca dolumuna yer vermeden kaydınız gerçekleştirilebilecektir.

  Ekonomik Şartları ve Gelişmişliği

  Dolayısı ile ekonomik alanında ilerlemek isteyen tüm herkesin lisans sonrası yüksek lisans yahut daha farklı projelerde yer almak önemli. Arzularında Eurostar danışmanınızdan yarar sağlama tercihinde bulunabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin geç kalmadan öğrencilik yaşantınızda önemli bir yer edinmenize fırsat tanıyacak olan Harkov milli ekonomi Üniversitesi tanışmasını tamamlamanız gerekecektir. Her yıl değişen ekonomiyle alakalı en güncel informasyon birikimlerine kavuşabileceğiniz üniversite olarak kaydedilebilir neticelar sunabilmekteyiz. Avrupa’nın en kariyer sahibi ekonomistler listesinde siz de yer almak istemez misiniz? Yanıtınız net bir evetse daha çok ertelemelere yer vermeden hayallerinize yetişme zamanı için harekete geçebilirsiniz. Dolayısı ile mutlu bir lisans yaşantısı, akademisyenlerle bilim çalışmalarında el ele yürüyebilme olanağı adına donanımlı akademik sınıflarımıza girmeye hazır mısınız? Cevabı hep evet olan gençler mezun olan öğrencilerimizle irtibata geçerek geleceğiniz hakkında az çok data edinebilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1