Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Yüksek eğitim kalitesi dünyaca kanıtlanmış üniversite olan Harkov Milli Ekonomi üniversitesi çok sayıda öğrenciyi bünyesinde barındırmaktadır. Uzman akademisyenler tarafından eğitim verilen Harkov Milli Ekonomi üniversitesinde ün kazanmış bilim adamları görev almaktadır. Öğreneceğiniz yabancı dil ile mezun olduğunuzda ilk tercih edilen olabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

  1888 yılında kurulmuştur. ülkenin en kökünden üniversitelerinden biridir. Bologna eğitim sistemiyle çalışmaktadır. Yunanistan, Polonya, türkiye, çin, Vietnam, Fransa’yla işbirliği içerisindedir. öğrenciler seçmeli ders olarak ingilizce, Fransızca, Almanca, çince, Türkçe, Arapça, Lehçe’yi seçebiliyorlar. Bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini sağlayan imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…


  Bölümler

  • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Turizm Yönetimi Bölümü

  Harkov ulusal ekonomi Üniversitesi kaliteli üniversitede eğitim yaşamını şekillendirmek isteyenler için harika seçenekler içinde yer alabilecek kalitededir. Ukrayna’da eğitim alırken tercihiniz olabilecek güçlü bilimsel nitelikli elemanlarıyla sizlerin eğitim yaşamınızda anlamlı ilerlemelere yer verebilecek bir üniversitedir. Kalitesiyle şimdiye dek asla aklınızdan çıkarmak istemediğiniz eğitim ortamı, iş olanakları, yabancı dilde eğitim görme fırsatlarıyla kapılarını sizlere aralamaktadır. Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden olan sınav puanı yüksek olması gerekenlerin kabul gördüğü standartları sizlere sunan bir eğitim birimidir. Aynı zamanda o girmek zorunda kalınan sınavlara girme zorunluluğunu da erteleyerek size görkemli bir eğitim ortam sunumunda bulunabilmektedir. Sizler için eğitim hayatınızda önemli bir noktada boy gösteren lisans sürecinizde başarıyı yakalayabilme fırsatınız Ukrayna’da avcunuzun içinde olabilecektir. öyleyse üniversite yaşantınızda Ukrayna’da yer alırken YGS yahut DGS imtihanına girme şeklinde bir durumla uğraşmak zorunda kalmadan lisans sürecinize start verebileceksiniz. Böylelikle kariyer yapabileceksiniz.

  Harkov milli ekonomi Üniversitesi 1988 yılında köklü bir değişime girerek 1893 senesinde tam anlamıyla eğitim sürecine başlangıç gerçekleştirmiştir. Ukraynaca ve Rusça dillerinde eğitime başlangıç gerçekleştirebileceğiniz bu üniversitede ilk yıl hazırlık eğitimi okuyarak öğrenim yaşamınıza başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Dünya standartlarında verdiği eğitim kalitesi ve ekibiyle siz değerli üyelerimizin kaliteden ödün vermeyeceğiniz standartları ayağınıza kadar getirebilmektedir. Eğitim öğretim hayatınızda unutmak istemeyeceğiniz kariyer imkanlarına haiz olunabilecek fırsatları ayağınıza kadar getirebilecek bir üniversitedir. Sizlerin fazla süre kaybetmeden emeğinize kısa sürede ulaşabilme fırsatı yakalayabilmenize önderlik edebilecek bir üniversitedir. Keyifli ortamı, sosyal aktivite genişliği, iktisat anlamında iyi ekonomistlerle tanışarak ilerleme fırsatı Ukrayna’da Harkov milli ekonomi Üniversitesi seçiminizle sizlerle buluşabilecektir.

  Harkov ulusal iktisat Üniversitesi kayıt işlemlerinizde Eurostar işbirliğinden faydalanmayı deneyerek eğitimde kaliteli anlayıştan ödün vermek istemeyeceğiniz standartlarda kendinize fırsat tanıyabileceksiniz. Binlerce öğrenciye sunulan imkânları kaçırmadan değerlendirebilme fırsatını yakalama olanakı bu üniversitede sizlerle buluşmayı bekliyor. İş dünyasının önemli iktisat isimlerinde yer alırken tercihiniz olacak Harkov ulusal ekonomi Üniversitesi kaydında saptanca dolumuna yer vermeden kaydınız gerçekleştirilebilecektir. Ekonomi alanında ilerlemek isteyen tüm herkesin lisans sonrası yüksek lisans yahut daha farklı projelerde yer alma arzularında Eurostar danışmanınızdan yarar sağlama tercihinde bulunabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin geç kalmadan öğrencilik yaşantınızda önemli bir yer edinmenize fırsat tanıyacak olan Harkov milli ekonomi Üniversitesi tanışmasını tamamlamanız gerekecektir. Her yıl değişen ekonomiyle alakalı en güncel informasyon birikimlerine kavuşabileceğiniz üniversite olarak kaydedilebilir neticelar sunabilmekteyiz. Avrupa’nın en kariyer sahibi ekonomistler listesinde siz de yer almak istemez misiniz? Yanıtınız net bir evetse daha çok ertelemelere yer vermeden hayallerinize yetişme zamanı için harekete geçebilirsiniz. Mutlu bir lisans yaşantısı, akademisyenlerle bilim çalışmalarında el ele yürüyebilme olanağı adına donanımlı akademik sınıflarımıza girmeye hazır mısınız? Cevabı hep evet olan gençler mezun olan öğrencilerimizle irtibata geçerek geleceğiniz hakkında az çok data edinebilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1