Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Kariyerinizi istediğiniz gibi şekillendirebilmek artık sizin elinizde. Sınavı kazanamayan öğrencilere fırsat sunan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi kariyer planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Hayallerinizdeki bölümde kolayca yurtdışında Ukrayna gibi güzel ve öğrenciler için yaşama şartları ideal olan bir ülkede üniversite okuyabiliyorsunuz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Donetsk Turizm ve İşletme ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

  Donetsk gezim ve İşletme Üniversitesi Ukrayna’da gidebileceğiniz en yeni açılmış üniversiteler arasındadır. Özellikle biroldukça gencin hayalini kurduğu turizm bölümünde ilerleme kaydedebileceği üniversitelerdendir. Ayrıca Imtihan puanıyla uğraşmadan lisans kayıt işlemlerinizi lise diplomanızla tamamlamak istemez misiniz? Şimdiye kadar DGS imtihanına girdiniz ve başarısız olduysanız artık buna son kabul edebilirsiniz. Donetsk turizm ve İşletme Üniversitesi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofis ziyaretleriniz sonrasında sizlerin kayıt işlemlerinize hız kazanmıştırrabilecektir. Özellikle evrak hazırlama konusunda ergonomik davranan Eurostar danışmanlarına vereceğiniz talimatlarla kaydınız vakit aşımına uğramayacaktır. Ayrıca yetenekli olduğunuz gezim bölümü ve işletme alanındaki yeteneklerinizi kullanma zamanı burada başlamış olacak. Kendi isteklerinizi haiz olduklarınızla birleştirip sizi en iyiler olarak yetiştirmemizi istemez misiniz? Özellikle üniversite bilimsel niteliği olan süreci sonrasındaki başarılarınıza hayret edecek kadar özel bilgilerle donatılabileceksiniz. Bunun için yalnız üniversitemize başvuruda bulunmanız yetecektir.

  Ukraynada Psikoloji Okumak

  Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi Bölümleri

  Özellikle Donetsk turizm ve İşletme Üniversitesi seçiminizle sizi donanımlı hale getirecek ders içerikleriyle buluşmanız elde edecektir. Otel yönetimi, işletme becerisi kazanma, temizlik ürünleri kullanımı ve denetimi, işletme matematiği, görgü kuralları, ön yazıhane işletmeciliği, gezim ekonomisi, davranış bilimleri benzer biçimde derslerle donanımlaştırılacağınız akademik süreçte başarılı mezunlardan olacaksınız. Her derste azca çok ne göreceğinize yönelik ipucu veriyor. Ayrıca ders başlıklarıyla oteller ve yönetimleriyle alakalı bilgilendirilebileceğiniz ortamlarda yer alabileceksiniz. Dolayısı ile Donetsk gezim ve İşletme Üniversitesi mesajşim ve davranış denetimünde nasıl hareket etmeniz gerekliliğine yönelik sizleri yönlendirebilecektir. Bilimsel niteliği olan kadromuz derslerin hakimiyetini gerçekleştirirken yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz uygulama alanlarına doğru sizleri yönlendirecektir. Turizmin iktisat üzerine bıraktığı etki, yabancılarla bildirişimde yaşanılan sorunları çözebilme yeteneği gibi pek çok mevzuda kendinizi geliştirebilme fırsatı için size lüzumlu ortamlar sunulabilmektedir.

  İşletme Üniversitesi Başvuru ve Kayıt

  Donetsk gezim ve İşletme Üniversitesi tercihinizle gezim bakımından kendi kendinize yetebileceğiniz alanlarda yer alabileceksiniz. Farklı çevreden gelen öğrenci potansiyeliyle bir araya gelmiş olarak gelişim elde edebilme fırsatı yakalayabileceğiniz üniversite koşullarıyla karşı karşıya kalabileceksiniz. Bilgi bakımından noksan yanlarınızı tamamlamanıza yardımcı olacak olan Donetsk turizm ve İşletme Üniversitesi uzun süredir aradıklarınıza ulaşabilme olanakı verebilecektir. Mutlu bir gelecek, iyi gelirli iş, altınızda bir çok çalışanınızla işletmelerin hakimi pozisyonuna gelebilirsiniz.

  Tecrübe Üstüne Tecrübe Kazanın!

  Uygulama alanlarında kendi potansiyelinizde bir ışık bulunduğunu kanıtlarsanız mezuniyetinizle iş telefonları cebinize gelmeye başlayacaktır. Kendinizi verdiğimiz ortam koşullarında ne kadar iyi konuma yükseltirseniz o denli çabuk iş ortamlarına adapte olabilirsiniz. Pozitif ilerlemeler kaydedip Eurostar yardımı ile ulaşabileceğiniz mevkilere iş başvuruları bırakmaya hazır mısınız? Dil problemi yaşamamak için sosyalliği sunan uluslararası çevrede süre geçirmeyi dikkatsizlik etmeyin. Ek olarak toplumsal aktivite merkezlerinde farklı dil kurslarına katılmak da size artı getirecektir. Hem sosyal bir fert aynı zamanda dili akışkan konuşup bilgisiyle tanınmış bir mezun ödatını kazanabilirsiniz. Başarılı olmak isteklerinizi verecektir.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1