Odessa Tarım Üniversitesi

Tarım sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek öğrencileri tarım alanında gerekli bölümlerde en iyi şekilde yetiştiren Odessa Tarım Üniversitesi kurulduğu ilk günden beri kendini alanında kanıtlamış saygın ve prestijli üniversitedir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Tarım Üniversitesi

  Odessa Tarım Üniversitesi

  Özellikle en eski eğitim kurumlarından biri olan Odessa tarım Üniversitesi ayrıca 1918 yılından bu yana siz değerli ziyaretçilerimizin gelişiminize destek olabilmektedir. Hatta Ziraat konusunda kendini iyi mertebelere ulaştırmak isteyen tüm her insanın gözde tercihleri listesindedir. Ayrıca Üüniversite kampüsündeki fakülteleri, eğlence merkezleri, bilimsel çalışma alanlarıyla kaliteli eğitim anlayışıyla buluşabilmenize imkan tanımaktadır. 2001 senesinde ayrıca yeni adına kavuşan üniversitede bilim adına çalışmak isteyenlere bağışlama fırsatı da sunulabilmektedir. Özellikle ortalama 40.000 öğrencisiyle her sene birçok gencin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Odessa ziraat Üniversitesi tarım uzmanı olmak isteyenlere Ukrayna seçeneğidir. Hatta hazırlık eğitimini tamamlayarak farklı dilde bir eğitim ortamına çok daha rahat uyum sağlayabilen sağlıyor. Özellikle iyi donanımlı bir üniversitede eğitim şansınızı değerlendirebilme fırsatınız vardır. Bunu niçin daha fazla erteleyesiniz ki? Ayrıca eğitim almış olduğunuz bölümde yüksek lisans, lisans ve üst mertebelere erişebilme imkanı var. Ukrayna seçiminizle hissetmeye başlayabileceksiniz.

  Ayrıca Odessa Tarım Üniversitesi donanımlı modern imkanlarla dolu bir eğitim ortamı var Çiftçilik yapabilme fırsatına imkan tanıyor. Uygulama alanları Ukrayna’da sizleri bekliyor. Özellikle Odessa ziraat Üniversitesi sizlere mühendislik tesisleri, imal merkezleri, şarap imalat alanları, veterinerlik birimleriyle dolu alanlarda kendinizi geliştirebilmenizi sağlamaktadır.

  Tarımın En Önemli Destekçisi Odessa Tarım Üniversitesinde Değerlenir!

  Çiftliklerde ziraat yapabilme imkanıyla her sebze meyve üzerinde arzu ettiğiniz araştırabilirsiniz. Ayrıca  fırsatını yakalayabilme olanakları da yakalayabileceksiniz. Özellikle öğrenci kliniği birimleriyle yetişim fırsatınızda bilimsel nitelikli kadronun en güçlü birim elemanlarıyla kendinizi yetiştirme fırsatından faydalanabileceksiniz. Ayrıca yabancı öğrencilere 10 aylık bir staj olanakı sunulurken dil konusundaki zincirleri kırabilme fırsatından faydalanabilmeniz sağlanabilmektedir. Özellikle Rusça konuşmayı öğrenebilmenizi sağlayabilecek olan hatta Odessa tarım Üniversitesi pratiklik kazanabileceğiniz becerilerle donanımlaştırılabilme olanaklarını kazanabilmenizi elde edecektir.

  Odessa Tarım Üniversitesi özellikle matematik, biyoloji, kimya, fizik gibi temel dersleri öğrenirken en çağıl teknolojilerle bilimsel nitelikli sürecin şekillendirilebilmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca kütüphanelerde vakit geçirebileceğiniz gerçeği için geniş kitap arşivini kütüphanelere eklemiş bulunmaktayız. Özellikle okuma odasında zaman geçirirken alanınıza yönelik her türlü gelişmeyi sağlayabileceğiniz değişimlerin içinde bulabileceksiniz kendinizi. Dolayısı ile kampüs içindeki tüm uygulama fırsatları, sosyal eğlenme alanlarıyla dolu merkezleri alan bazında kendinizi geliştirebileceksiniz. Özellikle sizi hayal ettiğiniz bölüm okuma ayrıcalığıyla beklerken Eurostar yurtdışı danışma birimlerinden faydalanmanızı tavsiye edebiliriz. En memnun kalacağınız alan bazı çalışmaları Ukrayna’daki ziraat mevzusundaki yetenekli bilimsel niteliği olan elemanlarla tamamlama fırsatını yakalamaya ne dersiniz?

   Değerlerinize Eurostar ile Destek Çıkar!

  Odessa Tarım Üniversitesi Eurostar kayıt işinde ihtiyacınız olan evrak hazırlıkları ayrıca birim ziyaretleri, kontenjan dolmadan lisans öğrencisi olabilme şansınızı hızlandırabilecektir. Odessa ziraat Üniversitesi öğrencisi olarak mezun olmuş kişi ya da kişilerle bağlantı kurarak da elde edebileceğiniz bilgilendirmelerle gelecek kaygınızı yok edebileceksiniz. Özellikle iş yaşantınızda Avrupa ülkelerinde yer alma düşüncenizi daha tecrübeli bir şekilde tamamlama olanağında bulunabileceksiniz. Ayrıca tarım konusunda deneyim kazanabilme fırsatından faydalanarak üniversitenin en deneyimlileri listesine yerleşebilme ayrıcalığından faydalanmaya ne dersiniz? Dolayısı ile Cevabınız kesin bir evetse Eurostar elemanlarına vereceğiniz direktiflerle kayıt işleminizde yerleşememe kaygınıza son deme şansını yakalayabilirsiniz. Bir an önce Odessa ziraat Üniversitesi lisans öğrencisi olabilme coşkuını hissetmeye hazır mısınız?


  Odessa Devlet Tarım Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )  
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Veterinerlik 1000 $   2000 $  
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Ziraat Mühendisliği 1000 $   1850 $  
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği 1000 $   2500 $  
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği Lisans Tamam. 1000 $   2500 $  

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

   

  Puanla
  [OY: 2 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1