Odessa Tarım Üniversitesi

Tarım sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek öğrencileri tarım alanında gerekli bölümlerde en iyi şekilde yetiştiren Odessa Tarım Üniversitesi kurulduğu ilk günden beri kendini alanında kanıtlamış saygın ve prestijli üniversitedir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Tarım Üniversitesi

  Ukrayna’nın en eski eğitim kurumlarından biri olan Odessa tarım Üniversitesi 1918 yılından bu yana siz değerli ziyaretçilerimizin gelişiminize destek olabilmektedir. Ziraat konusunda kendini iyi mertebelere ulaştırmak isteyen tüm her insanın gözde tercihleri listesindedir. Üniversite kampüsündeki fakülteleri, eğlence merkezleri, bilimsel çalışma alanlarıyla kaliteli eğitim anlayışıyla buluşabilmenize imkan tanımaktadır. 2001 senesinde yeni adına kavuşan üniversitede bilim adına çalışmak isteyenlere bağışlama fırsatı da sunulabilmektedir. Ortalama 40.000 öğrencisiyle her sene birçok gencin hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşan Odessa ziraat Üniversitesi tarım uzmanı olmak isteyenlere Ukrayna seçeneğidir. Hazırlık eğitimini tamamlayarak farklı dilde bir eğitim ortamına çok daha rahat uyum sağlayabilen bir üniversitedir. İyi donanımlı bir üniversitede eğitim şansınızı değerlendirebilme fırsatınız varken bunu niçin daha fazla erteleyesiniz ki? Eğitim almış olduğunız bölümde yüksek lisans, lisans ve üst mertebelere erişebilme olanaklarını Ukrayna seçiminizle hissetmeye başlayabileceksiniz.

  İyi donanımlı modern imkanlarla dolu bir eğitim ortamı, çiftçilik yapabilme fırsatına imkan tanıdığı olan uygulama alanları Ukrayna’da sizleri bekliyor. Odessa ziraat Üniversitesi sizlere mühendislik tesisleri, imal merkezleri, şarap imalat alanları, veterinerlik birimleriyle dolu alanlarda kendinizi geliştirebilmenizi sağlamaktadır. Çiftliklerde ziraat yapabilme imkanıyla her sebze meyve üzerinde arzu ettiğiniz araştırmayı yapabilme fırsatını yakalayabilme olanakları da yakalayabileceksiniz. Öğrenci kliniği birimleriyle yetişim fırsatınızda bilimsel nitelikli kadronun en güçlü birim elemanlarıyla kendinizi yetiştirme fırsatından faydalanabileceksiniz. Yabancı öğrencilere 10 aylık bir staj olanakı sunulurken dil konusundaki zincirleri kırabilme fırsatından faydalanabilmeniz sağlanabilmektedir. Rusça konuşmayı öğrenebilmenizi sağlayabilecek olan Odessa tarım Üniversitesi pratiklik kazanabileceğiniz becerilerle donanımlaştırılabilme olanaklarını kazanabilmenizi elde edecektir.

  Matematik, biyoloji, kimya, fizik gibi temel dersleri öğrenirken en çağıl teknolojilerle bilimsel nitelikli sürecin şekillendirilebilmesi sağlanabilmektedir. Kütüphanelerde vakit geçirebileceğiniz gerçeği için geniş kitap arşivini kütüphanelere eklemiş bulunmaktayız. Okuma odasında zaman geçirirken alanınıza yönelik her türlü gelişmeyi sağlayabileceğiniz değişimlerin içinde bulabileceksiniz kendinizi. Kampüs içindeki tüm uygulama fırsatları, sosyal eğlenme alanlarıyla dolu merkezleri alan bazında kendinizi geliştirebileceksiniz. Sizi hayal ettiğiniz bölüm okuma ayrıcalığıyla beklerken Eurostar yurtdışı danışma birimlerinden faydalanmanızı tavsiye edebiliriz. En memnun kalacağınız alan bazı çalışmaları Ukrayna’daki ziraat mevzusundaki yetenekli bilimsel niteliği olan elemanlarla tamamlama fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Eurostar kayıt işinde ihtiyacınız olan evrak hazırlıkları, birim ziyaretleri, kontenjan dolmadan lisans öğrencisi olabilme şansınızı hızlandırabilecektir. Odessa ziraat Üniversitesi öğrencisi olarak mezun olmuş kişi ya da kişilerle bağlantı kurarak da elde edebileceğiniz bilgilendirmelerle gelecek kaygınızı yok edebileceksiniz. İş yaşantınızda Avrupa ülkelerinde yer alma düşüncenizi daha tecrübeli bir şekilde tamamlama olanağında bulunabileceksiniz. Tarım konusunda deneyim kazanabilme fırsatından faydalanarak üniversitenin en deneyimlileri listesine yerleşebilme ayrıcalığından faydalanmaya ne dersiniz? Cevabınız kesin bir evetse Eurostar elemanlarına vereceğiniz direktiflerle kayıt işleminizde yerleşememe kaygınıza son deme şansını yakalayabilirsiniz. Bir an önce Odessa ziraat Üniversitesi lisans öğrencisi olabilme coşkuını hissetmeye hazır mısınız?


  Odessa Devlet Tarım Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Veterinerlik 1000 $ 2000 $
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Ziraat Mühendisliği 1000 $ 1850 $
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği 1000 $ 2500 $
  ODESSA DEVLET TARIM ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği Lisans Tamam. 1000 $ 2500 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1