Kiev Milli Ekonomi Üniversitesi Kırım Şubesi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ekonomi Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Ekonomi ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Ekonomi ÜniversitesiKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Milli Kırım Şubesi

  Özellikle ekonomi Üniversitesi Kırım 1992 yılında kurulmuştur. В.Konstanz (Almanya), Newcastle (Birleşik Krallık), Viyana (Avusturya), Toronto (Kanada), Paris (Fransa), Washington (ABD): V. Getman illerde üniversiteler uluslararası düzeyde sözleşmeler imzalamıştır.Bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür sahasında sosyalleşmelerini sağlayan imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını zaman kaybetmeden vermelisin…Ekonomi Üniversitesi bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı

  Ukrayna da Eğitim

  Ekonomi Üniversitesi eğitim, ülkenin tarihi ve kültürünün önemli bir parçasıdır.  Ancak, son birkaç yılda Ukrayna hükümeti eğitim sistemini yeniden inşa etmek için çalıştı.

  Dolayısı ile Ukrayna hükümeti o zamandan beri eğitim sistemini yeniden inşa etmek için çalıştı. Bunu yapmak için uluslararası yardım kuruluşlarından ve Almanya ve Avustralya gibi ülkelerden fon aldı. Ayrıca, onarıcı çabaları denetlemek için diğer ülkelerden eğitim uzmanları tuttu. Ayrıca, yeni öğretim yöntemleri öğrenebilmeleri ve öğrenci performans düzeylerini iyileştirebilmeleri için en iyi öğretmenlerini eğitim için yurtdışına gönderdi.

  Ukrayna da Eğitim

  Ekonomi Üniversitesi eğitim, ülkenin tarihi ve kültürünün önemli bir parçasıdır. Buna ek olarak, Ukrayna’nın eğitim sistemi savaş sırasında büyük ölçüde yıkıldı. Ancak, son birkaç yılda Ukrayna hükümeti eğitim sistemini yeniden inşa etmek için çalıştı. Dolayısı ile şimdiye kadar, Avrupa emsalleriyle karşılaştırılabilir.

  Ekonomi Üniversitesi Dün ve Bugün

  Özellikle Ukrayna’nın eğitim sistemi savaş sırasında büyük ölçüde yıkıldı. Ayrıca savaşta çok sayıda öğretmen ve öğrenci hayatını kaybetmiştir. Sonuç olarak, savaş bittikten sonra Ukrayna’da birkaç yıl eğitim sistemi yoktu. Sonuç olarak, birçok eski öğrenci eğitimlerine hayatlarının ilerleyen zamanlarına kadar devam edemedi. Dolayısı ile uluslararası yardım programları aracılığıyla, Ukrayna 2017 yılına kadar eğitim sistemini iyileştirmeyi başardı.

  Özellikle Ukrayna hükümeti o zamandan beri eğitim sistemini yeniden inşa etmek için çalıştı. Ayrıca bunu yapmak için uluslararası yardım kuruluşlarından ve Almanya ve Avustralya gibi ülkelerden fon aldı. Ayrıca, yeni öğretim yöntemleri öğrenebilmeleri ve öğrenci performans düzeylerini iyileştirebilmeleri için en iyi öğretmenlerini eğitim için yurtdışına gönderdi.

  Ekonomi Üniversitesi eğitim sistemi savaş sırasında büyük ölçüde yıkılmış olsa da, bu şimdi şu anda aktif olan uluslararası yardım programları ile daha iyiye doğru değişti Sonuç olarak, Ukraynalı öğrenciler bugünlerde hem modern öğrenme araçlarına hem de kaliteli öğretmenlere erişebiliyorlar.

  Ayrıca eğitim, ülkenin tarihi ve kültürünün önemli bir parçasıdır. Ancak, son birkaç yılda Ukrayna hükümeti eğitim sistemini yeniden inşa etmek için çalıştı.

  Ukrayna’nın eğitim sistemi savaş sırasında büyük ölçüde yıkılmıştır. Bu şimdi şu anda aktif olan uluslararası yardım programları ile daha iyiye doğru değişti Sonuç olarak, Ukraynalı öğrenciler bugünlerde hem modern öğrenme araçlarına hem de kaliteli öğretmenlere erişilebilir .Ayrıca, Ukraynalı liderler ülkenin okul sisteminde gerekli iyileştirmeleri yapmak için çok çalışıyorlar. son yıllarda ne kadar ilerlediklerine bakılırsa, bu gerçekten de olumlu bir bakış açısı gibi görünüyor!


  Ekonomi Üniversitesi Fakülteler

  Ekonomi

  • İktisat, İşletme, Pazarlama
  • Hukuk
  • Finans ve Muhasebe Departmanı
  • Finans ve kredi
  • Muhasebe ve denetim.
  • Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
  • Girişimcilik ekonomisi
  • İdaresi ve yönetimi
  • Uzmanlık: otel, tatil ve turizm hizmetleri yönetimi;
  • Pazarlama.
  • Ekonomi Fakültesi
  • Ekonomi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1