Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Geleceğinizi garanti altına almak Avrupa’nın en iyi üniversitesi olan Lviv İşletme ve Hukuk üniversitesinde eğitim almak ile mümkün olacak. İnsan ilişkilerinde güçlü olmanızı ve uluslararası çevre edinmenizi sağlayacak üniversitede başarılı bireyler yetişmektedir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

  Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna koşullarında eğitim kalitesiyle Avrupa’nın iyi konumuna yükselmiş üniversiteler listesindedir. Bu üniversitede başarılı bir kişi olmak siz değerli üyelerimizin elinizdedir. Oldukça tanınmış bilimsel niteliği olan kadrosu, bilgili deneyimli eğitmenleri, farklı dillerde uzman konuşma kabiliyetleriyle sizi eğitmek isteyenleriyle Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi sizlerden gelecek tekliflere hazırlanmaktadır. Lisans sürecinizde tercih edebileceğiniz bir üniversite olarak ister işletme isterseniz hukuk işletme arasındaki çizgide yeteneklerinizi geliştirmek işimizdir. Birincil hedefimiz her zaman kendinin farkındalığını girmiş olduğu ortamlarda sunmayı başarabilen bireyler yetiştirmektedir. Siz de bu süreçte kendine güvenen insan ilişkilerinde başarılı yanınızla yer alma niyetindeyseniz daha fazla ertelemelere yer vermemelisiniz. İşletme öğrencisi olabilme şansını yakalamak, hukuk savunucuları içinde yükselen konumlarda yer alabilmek için Ukrayna seçiminde bulunma hususundan emin olabilirsiniz.

  Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencisi olabilme yolunda tercihte bulunurken Eurostar farkını hissedebileceğiniz seçimlerde bulunabilirsiniz. Eurostar ile bir araya gelerek gerçekleştirebileceğiniz kayıt işlemlerinizde evrak hazırlıkları, üniversiteye yerleşme aşamalarıyla danışman elemanınız gönül rızasıyla ilgilenecektir. Size kalan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi ayrıcalıklarıyla dolu çerçevede bulunan bilimsel niteliği olan ortam avantajlarından faydalanmak olmaktadır. Bu avantajı kendi lehinize çevirirken asla akademik kadronun kalitesinden şaşmayın. Sizi işletme dersleriyle en iyi şekilde donanımlaştırıp işletme kurumlarının yönetim incelikleriyle donatan elemanlarımızdan sonuna kadar faydalanın. Her türlü işletmeye yönelik uygulama sahalarından örnekler görüp istediğiniz standartta bir işletme açabileceğiniz ya da iş başvurusunda bulunabileceğiniz birimlere yönelik donanımlaşabileceksiniz. Sizi tamamlayabilecek olan kuruma yönelirken bununla beraber hakkaniyet mevzusunu yabana atmayacak olan lisans ortamımız her yönünüzle tamamlayıcınız olacaktır.

  Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi olarak geniş araştırma alanlarımız, işletme ve hukuk öğrencisi olan mezunlarımızla irtibata geçme fırsatımızla kaliteli tahsilden yarar görmenizi sağlamaktayız. Sizler için bilimsel niteliği olan ortamda öğretim tekniklerimizi kavrayabileceğiniz oturma düzeni, farklı Avrupa ülkelerinden gelen bilgili akademik personellere yardımlarımıza devam etmekteyiz. Bizimle ilerleyerek akademik anlamda her yönden gelişmelerle iç içe olabileceğiniz bir ortamda kendinizi geliştirebileceksiniz. Hayallerinizi daha çok ertelemeden Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencisi olma fikrini donanımlı bir şekilde tamamlamaya ne dersiniz? Memnun kalabileceğiniz tüm bilimsel nitelikli ortam koşulları, kampüsün sunmuş olduğu sosyal aktivite alanları, bilimsel niteliği olan kadronun Avrupa ülkeleriyle bir araya gelerek düzenlediği projelere katılma fırsatları bu çevrede sizleri bekliyor. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı işbirliğiyle bu üniversitede yer almanın avantajlarıyla iş dünyasındaki yerinizin iyi mi olacağını azca çok öğrenebileceksiniz. Garanti altına almak için çaba harcamış olduğunuz geleceğinizi daha çok ertelemeden yaşamınızda anlamlı yerler açma olanağı yakalamaya hazır mısınız ? Tüm olanak eşitlikleriyle mezuniyetinizle iyi bir adalet savunucusu, hakim, avukat ya da işletme yöneticisi olabilirsiniz. Tercihleriniz sizi yüksek lisans veya alan bazında araştırmacı olarak daima ilerleme yolunda da aydınlatıcı olabilecektir.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1