Ternopil Tıp Üniversitesi

Geleceğe muhteşem bir bölümde lisans okuyarak hazırlanmak benimde hakkım diyenlerden biriyseniz Ternopil Tıp üniversitesi eğitim imkanlarından faydalanarak tıp fakültesi okuyabilirsiniz. Yurtdışında keyifle okuyabilir ve eğitim durumunuzu daha iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına güveniniz tam olarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ternopil Tıp Üniversitesi Hakkında Her ŞEY!

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Ternopil TıpKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Ternopil Tıp Üniversitesi

  Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak çok kolay. Özellikle öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Dahilinde eğitim almak için her hangi bir şekilde üniversite imtihanı stresini yaşamanıza gerek yok.  Bunun yanı sıra her hangi bir şekilde üniversite imtihanına girmenize de gerek kalmamıştır. Ayrıca diploması ile birlikte Euro star yurt dışı eğitim merkezi müracaat edin. Ofisine gelmiş olarak ya da 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayınız.. Bilgi, birikim ve deneyim ile beraber bu alanda çalışmalarını yürütmekteyiz. Ekip arkadaşlarımızdan mevzu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde informasyon alabilirsiniz.

  Şimdi Ternopil Tıp Üniversitesi bünyesinde yer edinen bölümleri inceleyecek olursak;

  Tıp alanında genel anlamda eğitim verilmektedir bu alanda öğrencilerimiz tercih edeceklerdir. Branşlara nazaran iyi bir lisans eğitimi sürecinden geçirilmesi sağlanmaktadır. Bu alanda verilmekte olan eğitimler bologna eğitim sistemi ile beraber öğrencilere öncelik veriliyor. Rusça, İngilizce veya Ukraynaca dilleri ile birlikte kaliteli bir halde eğitilmeleri sağlanmaktadır. Sizlerde dilerseniz Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi alabilirsiniz.

  Ternopil Tıp Eğitiminizi Öncelikle Öğretme Modeli ile Oluşturuyor!

  Ukrayna Sosyoloji Okumak

  Diş Hekimliği Bölümü dahilinde verilmekte olan dersler çok önemlidir. Bir diş hekiminin gerek teknik açıdan gerek. Ergonomik açıdan uygulamalı bir şekilde gözlem setleri ile beraber gelişmiş teknolojik aletlerin kullanıldığı bir bölüm olarak bilinmektedir.

  Eczacılık Bölümü bünyesinde alacağınız eğitimler mevcuttur. Özellikle birlikte mezun olduğunuzda elde etmiş olduğunuz diploma ile birlikte rahat bir şekilde çalışma imkanı var. Bu alanda dilerseniz kendi eczanenizi açabileceğiniz gibi isterseniz bir başka eczacı ile beraber çalışma olanakından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi alacaksınız. Bologna eğitim sistemi ile beraber eğitilmekte olacaksınız. Özellikle eczasının bilmesi ihtiyaç duyulan temel bilgilerin yanı sıra tıp alanında kaliteli bir halde teknik bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır.

  Özellikle hemşirelik Bölümü dahilinde alacağınız eğitimler çok önemlidir. Birlikte bu alanda rahat bir şekilde görev yapmanız sağlanacaktır. Isterseniz sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık müesseseunda çalışma imkanına haiz olabilmektesiniz. Bu alanda sizlerde kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürün. Elde edeceğiniz diplomaları ülkemiz sınırları içerisinde rahat bir halde kullanma imkanına sahip olabileceksiniz.

  • Morfoloji Bölümü dahilinde verilecek eğitimler bologna eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin kaliteli bir şekilde eğitim almalarını sağlayacak düzeyde verilmektedir.
  • Tıbbi ve Biyolojik Enstitüsü Bölümü bölümü dahilinde verilen eğitimlerde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dilleri ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim verilmektedir.
  • Sağlık hijyen Bölümü ile beraber verilmekte olan eğitimlerde öğrencinin ileriki yaşantısında işine yarayacak teknik bir lisans eğitimi süreci sağlanmaktadır ve bu alanda öğrencimiz kaliteli bir şekilde eğitilmektedir.
  • Patoloji Bölümü dahilinde öğrencilerimize Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber bolgona eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir lisans eğitimi verilmektedir.

  Ternopil Tıp Üniversitesi Eğitim

  Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim almak sizin hakkınız. Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber öğrenciler en iyi şekilde bolgona eğitim sistemi ile beraber eğitmektedir. Bu alanda Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile beraber verilmektedir. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz üzülmeyin. Öncelikli olarak bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır. Dolayısı ile bu alanda yapılacak olan çalışmalarda öğrencilerin bologna eğitim sistemi ile beraber eğitilmesi sağlanmaktadır.

  Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde yapılacak olan çalışmalar sizler içindir. Beraber öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesinden ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır.

  Ternopil Tıp Neden Bu Kadar Önemli ve Hayallerinizi Gerçekleştiriyor?

  Özellikle bu alanda verilmekte olan eğitmlerde öğrencilerin konulara araştırma yapmasına yöneltilerek bilgi sahibi olmaları istenmektedir. Dolayısı ile öğrenciler bu şekilde aldıkları bilgileri çok daha iyi kullanabileceksiniz. Ternopil Tıp Üniversitesi 1957 yılında Ukrayna devlet ternopil tıp üniversitesi olarak kuruldu. 2004 yılında Tıp Akademisi unvanını almıştır. Ternopil Tıp Üniversitesi dev bir eğitim kadrosuna sahiptir. 549 Öğretim görevlisi 3 birimi 85 doktor, 287 stajer 8 teknoloji bilim konseyi var. Ayrıca 3 seçkin akademisyen, 2 devlet ödüllü profesörden oluşmaktadır. Sizlerde dilerseniz böyle seçkin bir eğitim merkezinde başarılı bir şekilde lisans eğitimi alabilirsiniz.

  Bu alanda verilmekte olan eğitimler ile beraber sizlerde iyi bir lisans eğitimi alarak iyi bir diploma sahibi olabilirsiniz. Üstelik Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınız yüksek öğretim kurumu yani yök ile denklik sistemi dahilinde geçerliliğini sürdürüyor olmaktadır. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber dilerseniz kendi polikliniğinizi açabilir ya da sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz veya kendi eczanenizi açabilir ya da bir başka eczacı ile anlaşarak çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz.


  Ternopil Tıp Üniversitesi Hakkında

  Ternopil Tıp Üniversitesinde 41 fakülte bir araya geldi. Ayrıca yüksek lisans ve uzmanlık alanında eğitim hizmeti verilmektedir. Her yıl 51 ülkeden 1800 öğrenciyi bünyesinde barındırıyor. Özellikle olan Ternopil Tıp Üniversitesi uluslar arası üniversite özelliği taşımaktadır. Okulun bünyesinde 3500 yabancı uyruklu öğrenci eğitim almaktadır. Lisans üstü eğitim fakültesinde 20.000 üzerinde mezun vermiştir. Üniversiteden mezun olan 30.000 den fazla uzman dünyanın değişik bölgelerinde çalışmaktadır. Sizlerde dilerseniz bu alanda iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Elde etmiş olduğunuz diploma ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde çalışabilir. Gerek ise Avrupa’da bir çok ülkede alacağınız bu diplomalarınızı kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

  Ternopil Tıp Geleceğinizi Şu an Kuruyor

  Ternopil Tıp Üniversitesinde verilmekte olan bu eğitimler ile beraber alacaksınız. Lisans eğitimi dolayısı ile Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim sistemidir. Müfredatı bire bir oranda uygulanıyor olduğundan dolayı çalışmalarınızı verimli bir şekilde sürdürme imkanına sahip olacaksınız. Dolayısı ile bu alanda yapılmakta olan çalışmalarda öncelikli olarak detaylı bir şekilde bilgi almak isteyin. Yurt dışında eğitim imkanlarını araştırmak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayın. Alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere hizmet vermekteyiz. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan konu ile ilgili olarak ayrıntılı bilgilere ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda iyi bir eğitim alarak geleceğinizi rahat bir sürece yürütmüş olacaksınız. Çağdaş ve saygın bir yaşama sahip olabilirsiniz.


  Tarihçe

  Tıp Doktoru, Profesör200’den fazla bilimsel ve eğitimle ilgili eserin yazarı.
  1 Tıp Doktoru ve 6 Tıp Bilim Adayı yetiştirmiştir.

  Ternopil Devlet Üniversitesi 1 Eylül 1957 tarihinde Ukrayna hükümetinin 12 Nisan 1957 tarihli kararı ile eğitim vermeye başlamıştır.

  İkinci Dünya şavasında neredeyse tamamıyla hasar görüp, restorasyona başlayan şehirdeki ilk yüksek öğretim kurumudur. Hükûmet kararından üç gün sonra, Tıp Enstitüsü’nün Yöneticisi (Rektör), Tıp Bilim Adayları, uzman P.O. Ohiy (sonraki Tıp Doktoru, Profesör) Ternopil’e gelmişlerdir.


  Hakkımızda

  Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı, yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlığı veriyor. Hizmetini Türkiye’de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir.

  Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi, yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet veriyor. Amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır bilinciyle, öğrencilere yurtdışı eğitim konusunda, dil okulundan üniversite eğitimine kadar devamlı bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.


  Ternopil Şehri

  Rusya, Beyaz Rusya, Moldova, Slovakya, Romanya, Macaristan ve Polonya ile kara sınırı; Rusya, Georgia, Bulgaristan, Romanya ve Turkiye ile kıyı sınırı vardır.

  Ukrayna, 233.100 mil karelik (603.700 km2 ) bir alan kaplamakta ve nüfusu 50.000.000’dur. Ukrayna düz ovaların nerdeyse hepsine sahip olup, Doğu Avrupa Ova’sını büyük bir bölümünü kaplamaktadır. Düğer ovalar Ukrayna’nın güneyinde Karadeiz ve Azak denizi kıyılarında uzanmaktadır. Daha güneyde bulunan Kırım Yarımadası ise hem ova hem de alçak dağlara sahiptir. Batı Ukrayna’da birkaç yayla bulunmaktadır ve Karpat Dağları bu bölgede 240 kilometreden fazla bir alana yayılmaktadır. Ukrayna’nın en önemli nehri Dniepro’dur. Hidrolektrik ve sulama amaçları için ırmak barajla çevrilmiştir. Dnipro Avrupa’nın en uzun nehirlerinden biridir.>


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1