Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Lisans eğitimi süresince gereksinim duyacağınız her türlü donanımı sizin adınıza düşünerek öğrencilerin hizmetine sunan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi tarım sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve öğrencilerin gerekli bilgileri uygulamalı dersler ile özümsemesi sağlanmaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nde Eğitim

Sumy Ulusal ziraat Üniversitesi 1977 senesinde kurulan Ukrayna’da eğitim veren en iyi tarım üniversitelerinin gözdelerindendir. Ziraat mevzusunda gelişme elde etmek isteyen tüm bireylerin istedikleri kalitede data elde edebilecekleri kaliteli eğitim anlayışını akademik kadrosuyla sizlere sunabilmektedir. Yaşam kaliteniz de unutamayacağınız data donanımı, çağdaş derslik imkanları, geniş data arşivi, bilim merkezleri benzer biçimde artılarıyla yer alabileceğiniz üniversite ortamlarını verebilmektedir. Ortaklık kurma, yabancılarla ziraat piyasası üzerinde uzlaşmaya gidebilme, çiftçilik anlayışının en iyi kriterlerde gerçekleşebilmesi şeklinde olguları gerçekleştirebilme yeteneğini Sumy Ulusal tarım Üniversitesi lisans sürecinizde daha iyi idrak edebileceksiniz. Yeteneklerinizi uluslararası platformda kanıtlarken tarım üniversitesinde okuyor olma farkını rağmenızdakilere hissettirebileceksiniz. Farklı gelişimsel boyutlarıyla şimdiye dek görmediğiniz uygulama sahalarında çiftçilik anlayışını tüm yönleriyle ele almayı öğreten profesör kadroyla karşı karşıya kalabilme ayrıcalığını sonuna kadar hissedebileceksiniz.

Sumy Ulusal ziraat Üniversitesi siz değerli öğrencilerin lisans yaşamı sürecinizde ihtiyaç duyacağınız her mevzuya yanıt olma peşindedir. Teknoloji hızla ilerlerken ziraat sektöründeki değişimleri tüm ayrıntılarıyla ele almak, size özümsetebilmek üniversite akademi ekibinin temel hedeflerindendir. Yabancı ülkeden gelen öğrencilerle buluşmalarınızı gerçekleştirirken Dünya’nın en başarılı tarımcılarını görme olanakı da size verilebileceklerdendir. Tarım sektöründe toprak işleme sektörüne damgasını vurabilecek kaliteli iş adamlarından biri olma yolunda rahatça ilerleme kaydedebilmeniz mümkün olabilecektir. Bilgi ağı, internetteki gelişmeler, uygulama sahalarındaki yenilikleri ile son değişimlere uygun merkez sunumları yardımıyla şimdiye dek gelmediğiniz noktalara yükselebilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Sumy Ulusal tarım Üniversitesi kayıt işlemlerinizi tamamlayacak olan Eurostar ile lisans sürecinizdeki tüm engellerin üzerinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Araştırma çalışmalarında başarılı olduğunuz bilimsel niteliği olan elemanlarımızla yüksek lisans yaşamınızda ilerleme elde edebileceğiniz konumlara yükselebilme ayrıcalığını yakalayabileceksiniz. Çiftlik hayvanları, kümes hayvanları, bilimsel üretim laboratuvar koşullarıyla en iyi baytar ve hekimlerle lisans sürecinizde başarılı öğretim ortamları sunulacaktır. Spor kulüplerinden alanda en iyiye tırmanabileceğiniz akademik ekibe kadar her yönde tamamlayıcı davranan Sumy Ulusal ziraat Üniversitesi bünyesinde yer alabilme ayrıcalığını burada sizlerle buluşabiliyor. Tüm imkan eşitlikleriyle dolu öğrencilik yaşantınızda başarıdan başarıya koşacağınız buluşların orta yerinde yer alma fikrine ne dersiniz? Net bir eveti olanlar kısa zamanda tarım üniversitesinde yer alma fikrini gerçekleştirip öğrencilik yaşantınızda araştırmalarla dolu imkânları değerlendirebileceğiniz bir gerçeğe başlangıç gerçekleştirmeye hazır mısınız? Sumy Ulusal tarım Üniversitesi ortam ve koşullar bakımından alan bilgisine hakim uzmanlarıyla sizlerden gelecek kayıt başvurularını bekliyor. Farklı dillerde alacağınız eğitimle bölümünüzün iyileri listesinde yerinizi korurken iş bulma sıkıntınız kalmayacak. Ukrayna’nın en köklü kendini yenileyen üniversitelerinde yer alarak işin ayağınıza kadar gelebilmesine de zemin hazırlayabileceksiniz. En kaliteli branşların, gelecek kaygısına son dedirten imkanların yer aldığı koşulları kabul etmeye hazır mısınız? Üniversite olarak Eurostar danışmanlarından yarar sağlayarak kayıt işlerinizde süreci kaçırmadan bizimle olma yolunda ilerlemenizi tavsiye ediyoruz.


Sumy Ulusal Ziraat Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNABÖLÜMHAZIRLIKLİSANS (İNG)LİSANS (RUS)
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİİktisat ve Girişimcilik Dairesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİYönetim Fakültesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİHukuk Fakültesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİBiyoteknolojik Fakültesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİVeterinerlik Fakültesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİMühendislik-teknolojik Fakültesi1350 $1800 $
SUMY ULUSAL ZİRAAT ÜNİVERSİTESİYapı Fakültesi1350 $1800 $

Sokak Görünümü


Üniversitenin Konumu


Galeri


Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.İvano Franskivisk’de Üniversite

Lugansk’da Üniversite

whatsapp1