Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

Güçlü kadrosu uzman personeli ile Ukrayna’da üniversite okuma ayrıcalığını hissetmenizi sağlayacak Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi köklü ve saygın bir üniversitedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden kaliteli kurum sayesinde geleceğinizden kaygı duymayacaksınız.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Özellikle Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ulusal Teknik ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

  Özellikle Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden kabul edilen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde yetişmiş olan bilim adamları dahilinde üniversite kendi kalitesini ön plana çıkarıyor. Peki kimmiş bu ayrıca bilim adamları öncelikle onlara bir bakalım; D.Mendeleyev, İ Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton benzer biçimde bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olması Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin standardını ön plana çıkarıyor. Yurt haricinde eğitim imkanlarından yararlanma gibi bir fırsatınız varsa ne olursa olsun kaçırmamanız icap ettiğini belirtmemizde yarar olacaktır. Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile eğitim görme imkanına haiz olacaksınız. Bologna eğitim sistemi dahilinde üniversite öğrencilerinin yalnız bir alıcı konumunda tutulması ve öğretmenlerin ise sadece bir verici konumunda bulunmasının önüne geçbilimselş bir sistem anlayışı ön plana çıkmaktadır.

  Ayrıca Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim dili olarak Ukraynaca ve Rusça eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az birini biliyorsanız tercih yaparak direkt lisans eğitimi sürecine geçiş yapabilirsiniz. Ya da bu dillerden en az bir tanesine hakim olabilecek düzeyde bilgiye sahip değilseniz bir senelik süre içinde hazırlık eğitimi alarak bu dillerden birine hakim olabilecek seviyede bir eğitim görmeniz mümkün olacaktır. Dolayısı ile sizde Ukrayna’nın başkenti olan Kiev şehrinde gerek teknolojik donanım bakımında üst sınıflarda yer alan gerek ise üniversite bünyesinde yer alan kütüphane tarafından çeşitli araştırmalara yer verebilirsiniz. Özellikle Kiev ulusal teknik üniversitesi dahilinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl ortalama 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi Geleceğinize Işık Tutmaya Devam Ediyor!

  Yurt haricinde eğitim görerek ne gibi avantajlara haiz olduğunuz konusunda doğrusu yazacak olursak bu eğitim sisteminden geçerek öncelikle kaliteli bir eğitim almış oluyorsunuz. Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğiğim çalışmaları sürdürülmektedir. Özellikle Yurt dışında eğitim gören bir fert iş yaşamında diğerlerine göre çok daha ön planda olmaktadır. Bir iş veren gözünden konuya bakacak olursak iş veren daima mensubunun en iyi şekilde data birikimi ve donanıma sahip olmasını istemektedir. Dolayısı ile bu şekilde olunca bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim görmüş olan bir birey yapacağı çalışmalar dahilinde ekip çalışması ile ilgili olarak yürüteceği çalışmlarda uygun bir performans sergileyecektir.

  Ayrıca Ukraynanın başkenti olan Kiev’de yer edinen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. Özellikle 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl ortalama 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Avrupa üniversiteler topluluğunun bir üyesi olan Kiev Teknik Üniversitesi Siemens, Samsung, Motorola ve Untel benzer biçimde biroldukça uluslar arası şirket ile araştırma ve eğitim için ortaklaşa iş kurmuş durumdadır. Hatta sizde Ukrayna’nın başkentinde yer alan ve Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden kabul edilen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görebilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan öncelikle 0212 244 66 00 numaralı telefondan Euro yıldız Yurt Dışı Eğitim müracaat Merkezine telefon ederek ulaşabilirsiniz. Bunun dışında İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 bölme/ İstanbul/ Türkiye adresinden direkt ofisimize gelerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Yahut yurtdisiegitim@hotmail.Com.Tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Özellikle Yurt dışı eğitimi konusunda Avrupa eğitim sistemi müfredatındaki çalışmalar dahilinde kalitli bir eğitim sunmakta olan Kiev ulusal teknik üniversitesinde verilen eğitimden yararlanmak isterseniz yirmi beş yaşın altında olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık raporu ve bunun yanı sıra lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getiriyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçerek konuyla ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi’nde Okumak

  Bu eğitim sisteminde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı konumunda ve öğretmeni ise sadece bir verici konumunda tutmaktan ziyade öğrenciyi öğretmenin vereceği konu başlıkları dahilinde tercih yaraparak dilerse Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde, dilerse ekip arkadaşları ile beraber Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin teknolojik donanım bakımından yüksek mertebeye sahip bilgisayar labaratuvalarında ya da bilimsel labaratuvarlarında araştırma ve uygulama çalışmalarını sürdürebilmeleri sağlanmaktadır.

  Bu sayede öğrenci konuya olan hakimiyetini üst safhalara taşımakta ve ekip arkadaşları ile birlikte bir ekip çalışması yürütmenin temellerini almaktadır. Eğitim hayatı boyunca öğrencimiz kaliteli bir çalışma sürdürecek bir şekilde yetiştirilmekte ve etcs adı verilen kredi sistemi ile başarılı bulunduğu takdirde bir üst sınıfa geçirilmesi sağlanmaktadır.

  Öğrencilerin bologna eğitim sistemi dahilinde yapacakları ve yaptıkları mevcut çalışmalar dahilinde araştırmaya yönelik bir şekilde bilgiye araştırarak erişen kişiler olmasını, uygulamaya yönelik bir şekilde bilgiyi elde ettikten sonra bu tezleri ellerindeki görsel ya da metinsel sunumlar ile bir araya getirerek uygulama faliyetlerinde bulunarak ortaya attıkları tezlerin doğruluğunu kanıtlamasını ve elde ettikleri bu veriler dahilinde sunumlar yaparak bunu herkese göstermeleri sağlanmaktadır.


  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi Bölümleri

  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin kalitesini kısaca vurgulamak gerekirse dünyanın en gelişmiş üniversitelerinden olmasında ve bu kadar adının anılmasında kuşkusuz D.Mendeleyev, İ. Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton gibi bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olmasından kaynaklanıyor olduğunu rahat bir şekilde vurgulayabiliriz. Özellikle sizlerde bu dünyaca ünlü bilim adamlarının yetiştiği Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz aranan şartlardan bazıları şöyle yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekmektedir. Sağlıklı olmanız gerekmektedir ve lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer aranan bu şartları yerine getirebiliyorsanız sizde Kiev ulusal teknik üniversitesinde eğitim görebilirsiniz üstelik üniversite sınavına girme gereği duymadan, sınav stresi yaşamadan..!


  Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Enformasyon ve Bilgisayar Mühen. 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Cihaz Yapımı 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Havacılık Ve Uzay Sistemleri 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Biyoteknik 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fizik Mühendialiği 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Radyo Mühendisliği 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fizik Ve Matematik 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matbacılık 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Hukuk 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Matematik 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İdare ve Pazarlama 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Dil Bilimleri 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Enerji Tasarrufu Ve İdaresi 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Telekominikasyon Sistemleri 2000 $ 3000 $ 2000 $
  KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Sistem Analizi 2000 $ 3000 $ 2000 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1