Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

Güçlü kadrosu uzman personeli ile Ukrayna’da üniversite okuma ayrıcalığını hissetmenizi sağlayacak Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi köklü ve saygın bir üniversitedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden kaliteli kurum sayesinde geleceğinizden kaygı duymayacaksınız.

Ukrayna'da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi

Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden kabul edilen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde yetişmiş olan bilim adamları dahilinde üniversite kendi kalitesini ön plana çıkarıyor. Peki kimmiş bu bilim adamları öncelikle onlara bir bakalım; D.Mendeleyev, İ. Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton benzer biçimde bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olması Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin standardını ön plana çıkarıyor. Yurt haricinde eğitim imkanlarından yararlanma gibi bir fırsatınız varsa ne olursa olsun kaçırmamanız icap ettiğini belirtmemizde yarar olacaktır. Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile eğitim görme imkanına haiz olacaksınız. Bologna eğitim sistemi dahilinde üniversite öğrencilerinin yalnız bir alıcı konumunda tutulması ve öğretmenlerin ise sadece bir verici konumunda bulunmasının önüne geçbilimselş bir sistem anlayışı ön plana çıkmaktadır.

Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim dili olarak Ukraynaca ve Rusça eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az birini biliyorsanız tercih yaparak direkt lisans eğitimi sürecine geçiş yapabilirsiniz. Ya da bu dillerden en az bir tanesine hakim olabilecek düzeyde bilgiye sahip değilseniz bir senelik süre içinde hazırlık eğitimi alarak bu dillerden birine hakim olabilecek seviyede bir eğitim görmeniz mümkün olacaktır. Dolayısı ile sizde Ukrayna’nın başkenti olan Kiev şehrinde gerek teknolojik donanım bakımında üst sınıflarda yer alan gerek ise üniversite bünyesinde yer alan kütüphane tarafından çeşitli araştırmalara yer verebilirsiniz. Kiev ulusal teknik üniversitesi dahilinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl ortalama 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

Yurt haricinde eğitim görerek ne gibi avantajlara haiz olduğunuz konusunda doğrusu yazacak olursak bu eğitim sisteminden geçerek öncelikle kaliteli bir eğitim almış oluyorsunuz. Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğiğim çalışmaları sürdürülmektedir. Yurt dışında eğitim gören bir fert iş yaşamında diğerlerine göre çok daha ön planda olmaktadır. Bir iş veren gözünden konuya bakacak olursak iş veren daima mensubunun en iyi şekilde data birikimi ve donanıma sahip olmasını istemektedir. Dolayısı ile bu şekilde olunca bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim görmüş olan bir birey yapacağı çalışmalar dahilinde ekip çalışması ile ilgili olarak yürüteceği çalışmlarda uygun bir performans sergileyecektir.

Ukraynanın başkenti olan Kiev’de yer edinen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde 41.700 öğrenci eğitim almaktadır. 2500 profesör, docent ve öğretim görevlisi mevcuttur. Üniversite her yıl ortalama 50 ülkeden 2000 yabancı öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Avrupa üniversiteler topluluğunun bir üyesi olan Kiev Teknik Üniversitesi Siemens, Samsung, Motorola ve Untel benzer biçimde biroldukça uluslar arası şirket ile araştırma ve eğitim için ortaklaşa iş kurmuş durumdadır. Sizde Ukrayna’nın başkentinde yer alan ve Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden kabul edilen Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görebilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan öncelikle 0212 244 66 00 numaralı telefondan Euro yıldız Yurt Dışı Eğitim müracaat Merkezine telefon ederek ulaşabilirsiniz. Bunun dışında İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 bölme/ İstanbul/ Türkiye adresinden direkt ofisimize gelerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Yahut yurtdisiegitim@hotmail.Com.Tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yurt dışı eğitimi konusunda Avrupa eğitim sistemi müfredatındaki çalışmalar dahilinde kalitli bir eğitim sunmakta olan Kiev ulusal teknik üniversitesinde verilen eğitimden yararlanmak isterseniz yirmi beş yaşın altında olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık raporu ve bunun yanı sıra lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getiriyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçerek konuyla ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi’nde Okumak

Bu eğitim sisteminde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı konumunda ve öğretmeni ise sadece bir verici konumunda tutmaktan ziyade öğrenciyi öğretmenin vereceği konu başlıkları dahilinde tercih yaraparak dilerse Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde, dilerse ekip arkadaşları ile beraber Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin teknolojik donanım bakımından yüksek mertebeye sahip bilgisayar labaratuvalarında ya da bilimsel labaratuvarlarında araştırma ve uygulama çalışmalarını sürdürebilmeleri sağlanmaktadır.

Bu sayede öğrenci konuya olan hakimiyetini üst safhalara taşımakta ve ekip arkadaşları ile birlikte bir ekip çalışması yürütmenin temellerini almaktadır. Eğitim hayatı boyunca öğrencimiz kaliteli bir çalışma sürdürecek bir şekilde yetiştirilmekte ve etcs adı verilen kredi sistemi ile başarılı bulunduğu takdirde bir üst sınıfa geçirilmesi sağlanmaktadır.

Öğrencilerin bologna eğitim sistemi dahilinde yapacakları ve yaptıkları mevcut çalışmalar dahilinde araştırmaya yönelik bir şekilde bilgiye araştırarak erişen kişiler olmasını, uygulamaya yönelik bir şekilde bilgiyi elde ettikten sonra bu tezleri ellerindeki görsel ya da metinsel sunumlar ile bir araya getirerek uygulama faliyetlerinde bulunarak ortaya attıkları tezlerin doğruluğunu kanıtlamasını ve elde ettikleri bu veriler dahilinde sunumlar yaparak bunu herkese göstermeleri sağlanmaktadır.


Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi Bölüm Hakkında

Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinin kalitesini kısaca vurgulamak gerekirse dünyanın en gelişmiş üniversitelerinden olmasında ve bu kadar adının anılmasında kuşkusuz D.Mendeleyev, İ. Sikorskiy, S.Karolyev, S.Timaşenko, E.Paton, B.Paton gibi bilim adamlarının bu üniversiteden çıkmış olmasından kaynaklanıyor olduğunu rahat bir şekilde vurgulayabiliriz. Sizlerde bu dünyaca ünlü bilim adamlarının yetiştiği Kiev Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz aranan şartlardan bazıları şöyle yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekmektedir. Sağlıklı olmanız gerekmektedir ve lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer aranan bu şartları yerine getirebiliyorsanız sizde Kiev ulusal teknik üniversitesinde eğitim görebilirsiniz üstelik üniversite sınavına girme gereği duymadan, sınav stresi yaşamadan..!


Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi Fiyatları

UKRAYNABÖLÜMHAZIRLIKLİSANS ( İNG )LİSANS ( RUS )EUROSTAR
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİEnformasyon ve Bilgisayar Mühen.2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİMakine Mühendisliği2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİKimya Mühendisliği2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİCihaz Yapımı2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİHavacılık Ve Uzay Sistemleri2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİBiyoteknik2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİFizik Mühendialiği2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİRadyo Mühendisliği2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİElektronik Mühendisliği2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİFizik Ve Matematik2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİMatbacılık2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİHukuk2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİBeden Eğitimi ve Spor2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİSosyoloji2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİUygulamalı Matematik2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİİdare ve Pazarlama2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİDil Bilimleri2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİEnerji Tasarrufu Ve İdaresi2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİTelekominikasyon Sistemleri2000 $3000 $2000 $
KİEV ULUSAL TEKNİK ÜNİVERSİTESİUygulamalı Sistem Analizi2000 $3000 $2000 $

Sokak Görünümü


Üniversitenin Konumu


Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.İvano Franskivisk’de Üniversite

Lugansk’da Üniversite

whatsapp1