Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi mezunları bambaşka iş olanaklarına sahip oluyor. Hem sosyalleşebilecek hem de geleceğiniz için emin adımlar atabileceksiniz. Kendinizi avantajlardan mahrum etmek istemiyorsanız uygun harç ücretleriyle Avrupa’nın en iyi üniversitesinde okuyabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesinde Eğitim

  Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Ukrayna’da adı yeni duyulmaya başlayan akademik eğitim birimlerindendir. Sporsal faaliyetlerle alakalı ilgilinizi lisans hayatınızda devamlılık elde etmeye var mısınız? Sizi memnun edebilecek tüm fiziksel aktivite çeşitliliğiyle kendini kanıtlamaya çalışan Ukrayna Üniversitelerinden olan Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi sizleri bekliyor. Fiziksel bir mülakata girme zorunluluğu olmadan üniversite olarak kabulünüzü gerçekleştirmekteyiz. Yeterli kadromuzun olması durumunda kayıt işlemleriniz öncesinde DGS ya da YGS gibi sınav puan incelemesinde bulunma durumlarımız yoktur. Sınav derdini kafanızda büyütmekten vazgeçerek size sunacağımız seçenek incelemeleri için Eurostar birimlerini ziyaret edebilirsiniz. Voleybol, futbol, hentbol, basketbol gibi pek çok aktivite dalında gelişim sağlayabileceğiniz alanlarımız mevcuttur.

  Kampüsü, yurtları, sosyal alanları, uygulama sahalarıyla dolu Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi gelecek kurarken her zaman yanınızda yer alabilecektir. Üniversitemizin bünyesindeki akademik kadrosuyla kendini iyi mezunlarla dolu bir çevreden faydalanabileceğiniz ortamla iç içe bulabileceksiniz. Mutluluğunuzu sağlayabilecek olan iş alanlarında yer alabilme fırsatını size veren imkanları burada avcunuzda hissedebileceksiniz. Sizlerin en mesut eğitim kariyeri tercihlerinizle dolu dolu geçirebileceğiniz Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi farklı dil öğrenme fırsatını da vermektedir. Uygulama derslerinde seçtiğiniz branşa göre eğitmeniniz ile Dünya çapındaki turnuvalarda yer alabileceksiniz. Farklı ülkelerde öğretilen teknikleri bu turnuvalarda görüp başarılarınızı arttırabilme fırsatını yakalama imkanınız olabilecektir.

  Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi son zamanlarda beden öğretmenliği gibi branş bazında eğitmen olabilmek isteyenlerin umut kapısı olmuştur. Eurostar eşliğinde gelerek kendinize yer açabileceğiniz üniversitede her türlü koşuldan faydalanıp iyi bir eğitmen olabilirsiniz. Avrupa imkânlarında çalışan beden eğitmenlerini staj yaptığınız kurumlarda gözlemleyebileceksiniz. İyi bir beden öğretmeni olma koşullarıyla dolu dolu geçirebileceğiniz uygulama sahalarında kendinizi eğitebileceksiniz. Her manada iyi noktalara tırmanabilme olanaklarını yakalayabilme fırsatınınız olacak. Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğrencilerinin yer aldığı sosyal platform takipleriyle bu üniversite imkânlarını daha detaylı araştırabilirsiniz. Mezun olduğunuz zaman içinde olduğunuz uluslararası çevre imkânlarıyla Avrupa’da iş bulma fırsatı da sizinle olabilecektir. Diğer ülkelere göre uygun öğrenim koşullarına sahip olan Ukrayna sizlere aradığınız tüm kriter sunumlarını gerçekleştirebilecektir. Ukrayna’da okuyup spor alanında Avrupa bazında başarılar elde etmiş öğrencilerimizde mevcuttur. Akademik kadromuzda bile hala kendini pek .çok üniversitenin akademik elemanlarıyla yarıştıracak şekilde yetiştirenler mevcuttur. Yenilikçi, bilime ilgili, yeteneklerinin farkında ve kullanmayı bilem biri olduğunu düşünüyorsanız bizi tercih etmek için çok fazla düşünmemelisiniz. Sizlerin geleceğinizde önemli bir yerimiz olduğunu asla aklınızdan çıkarmamalısınız. Lisans hayatınızda daima bir üst basamağa tırmanırken en yeterli eğitim kurumlarının başarısından faydalanmak birincil hedefleriniz olacaktır. Bu hedef olmak için Eurostar ziyaretlerinizle sonuca ulaşmanız daha da çabuklaşabilecektir.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1