Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp üniversitesi işinde uzman doktorlar yetiştiriyor. Hayallerini yerine getirmek isteyen öğrenciler Lviv Tıp üniversitesini tercih edebilir ve gelecekleri için emin adımlarla yürüyebilirler. Aydınlık bir gelecek nitelikli bir tıp eğitimi için Eurostar yurtdışı eğitim başvuru yapabilirsiniz. Uygulamalı ve araştırmalı tıp eğitimini en iyi şekilde alabileceğiniz üniversite uygun maliyetlidir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Lviv Tıp Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Lviv Tıp ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Lviv Tıp Üniversitesi

  Lviv Tıp Üniversitesi 1784 yılında kurulmuştur. Özellikle okulda 88 profesör, 400 öğretim üyesi, 294 doçent olup, 4400 den fazla talebe eğitim görmektedir. Dolayısı ile okul, Avrupa, Asya, Afrika ve Latin Amerika ülkelerinden yabancı öğrenci alıyor. 2001 tarihinden itibaren İstanbul üniversitesiyle anlaşma yapmıştır. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusça’dır. Eğitim süresi 9 ay sürer. Türklerle ekonomik ve kültürel anlamda ortak kültürel etkileşime sahiptir. Dolayısı ile ülkelerden biri olan Ukrayna’da eğitim hayatınıza başlayacak ve dönemin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız… Ayrıca eğitim kalitesi önemli noktasını SSCB’nin oluşturduğu Ukrayna’da eğitime aşırı ciddiyet verilmekte. Hatta bilimsel, uygar, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini verici imkanlar sunulur. Özellikle jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını zaman kaybetmeden vermelisin.

  Ayrıca Lviv Tıp Üniversitesinde iyi bir tıp eğitimi alarak bundan sonraki yaşantınızda iyi bir geleceğe haiz olma imkanından yararlanabilirsiniz. Bunda böyle bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir gelecek imkanı sağlamaktasınız. Hatta tıp alanında yapacağınız araştırma çalışmalarında iyi bir hekim olabilirsiniz. Özellikle Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde yer edinen bölümlerin tamamı tıp üzerinde yoğunlaştırılmış bir şekilde kaliteli bir eğitim sürecinden öğrencilerini geçirmektedir.

  Tıp Okuyarak Mesleğinizi En Hızlı Şekilde Elinize Alın!

  Bu sistem dahilinde uygulanmakta olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin yalnız pasif birer alıcı olarak görülmesinin ve bunun yanı sıra öğretmenlerin ise sadecede birer verici olarak görülmesinin önüne geçilmesi sağlanmıştır.

  Bu sistem dahilinde öğretim görevlisi olan öğretmenlerin yapacakları araştırma çalışmaları dahilinde öğrencilere sunacağı konu başlıklarının belirlenmesi ile öğrencilerin bu konu başlıkları altında kendilerine uygun olan bir tanesini tercih etmesi ile beraber ekip arkadaşları ve kendisi dilerse Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde yer edinen teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyeye sahip olan bilgisayar laboratuvarlarında konusunu araştırabilir veya dilerse Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde konusunu araştırma olanağına haiz olabilir. Özellikle öğrencilerimizin yapacak oldukları bu çalışmalara yönelik olarak bir sonraki aşamada uygulama çalışmaları yer verilmiştir.

  Öğrencilerimiz yapacakları uygulama çalışmalarında iyi bir şekilde konu egemenlik kazanmakta ve hakim oldukları bu mevzular ile beraber önümüzdeki yaşantısında kendisine iyi bir gelecek sağlayacak olan bologna eğitim sistemi dahilinde çalışmalarını sürdürmeleri bilgiye araştırarak ulaşmaları aynı zamanda araştırarak ulaştıkları bu detayları yapacakları uygulama faaliyetleri yahut projelendirme çalışmaları ile beraber sürdürmeleri sağlanmaktadır.

  Tıp Üniversitesi Yaşamınızı Vazgeçilmez Kılıyor

  Bundan böyle bu çalışmalar eşliğinde öğrencinin çok daha iyi bir donanıma çok daha iyi bir bilgi ve birikime sahip olmaları sağlanmaktadır. Özellikle öğrenciler bu aşamada öğretmenlerin yılda iki defa kanaat notu kullanması ile beraber etcs kredi sistemi adı verilmiş olan sistem değerlendirmesi ile beraber bir üst sınıfa geçmeyi hak etmektedir. Hatta Bir üst sınıfa geçmekte olan öğrencimiz gene bologna eğitim sistemi dahilinde Avrupa’da verilmekte olan eğitim sistemi müfredatına uygun bir halde öğrenimden geçirilmesi sağlanmaktadır.

  Ayrıca Lviv Tıp Üniversitesi öğrencisinin yapacağı çalışmaların takibini sürer. Onların daha iyi bir halde eğitim almaları daha etken ve kaliteli bir yaşam sürmeleri amacıyla dersler dışında üniversite dahilinde olmak üzere futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, yüzme alanları, dans eğitimi vb. Özellikle benzer biçimde toplumsal aktivitelerde bulunmalarını sağlayacak şekilde yönlendirilmesi imkanlarını sunmaktadır. Hatta Ukrayna’da eğitim vermekte olan en iyi üniversitelerden biri olarak bilinmekte olan Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak görüyoruz ki ;

  Bununla beraber bu bölümlerde verilmekte olan uzmanlık eğitimleri dahilinde öğrenciler çok daha iyi bir halde kaliteli bir eğitim sistemine doğal tutulmaktadır. Hatta bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciler alanında en iyi şekilde eğitim görür. Almış oldukları eğitimler ile birlikte çalışmalarını sürdürmeleri sağlanmaktadır. Hem de bunun yanı sıra aile hekimliği kısmınde de verilmektedir. Özellikle eğitim dahilinde öğrenciler iyi bir halde eğitim görmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yer alan tüm bölümleri ele alacak alalım. Tıp, aile hekimliği, diş hekimliği, hemşirelik ve eczacılık bölümleri yer verilmiştir. Sizde kaliteli bir eğitim sürecinde tıp eğitimi almakta için acele edin. Ayrıca Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz Euro star Yurt dışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında senelerın vermiş olduğu deneyim ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bundan böyle bizlere 0212 244 66 00 numarasını arayarak ulaşabilir ve lüzumlu detayları öğrenebilirsiniz.


  Lviv Tıp Üniversitesi Eğitim

  Özellikle yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isteyin. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte kaliteli bir yaşam sürmek isterseniz çağdaş yaşamın getirmiş olduğu bir konumda yerinizi almakta çevrenizde elit bir kişilik olmak yahut aranan bir hekim veya bir baş doktor olmak isterseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci içinden geçmemiz gerekmektedir. Özellikle bu eğitim süresi dahilinde yapacağınız çalışmalarda iyi bir yere gelmek için size önerebileceğimiz Ukrayna’da yer alan Lviv Tıp Ayrıca üniversitesi alanında en iyi şekilde eğitim vermeyi başararak Ukrayna’da yer edinen Üniversite eğitim kurumları arasında en başarılı ikinci üniversite olarak bilinmektedir. Bundan böyle Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim yalnızca tıp eğitimi üzerine bulunduğunu belirtmemiz gerekir.

  Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak tüm dünyanın yaygın bir şekilde bu eğitim sisteminden yana alt yapı çalışmalarını yapmaya çalışması gerek bu eğitim sistemini uygulamaya çalışması çabalarına kişileri itmektedir. Bu eğitim sistemi çerçevesi altında öğrenciyi bilgiyi hazır bir şekilde almakta olan eylemsiz bir alıcı olarak görmek ve bununla birlikte öğretmeni de bilgiyi hazır bir şekilde öğrencilere vermekte olan bir verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci arasında geçmekte olan diyaloğu çok daha güçlü bir yapıya sokacak şekilde öğrencilerin çok daha iyi bir öğrenme imkanı sunacak şekilde teknik informasyon ve donanıma haiz olmasını öncelikli olarak hedeflemektedir. Özellikle bu eğitim sistemi dahilinde meydana getirilen çalışmalara şölye bir göz atacak olursak ;

  Ayrıca Bologna eğitim sisteminde öğretim görevlisi olan öğretmenin yapacağı araştırma çalışmaları önceliktir. Öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları dahilinde bir yol izlemesi durumu söz konusudur. Dolayısı ile bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunmuş olduğu konulardan birinin öğrenciler tarafınca seçilerek bu mevzu ile ilgili olarak yapılacak olan araştırma çalışmaları dahilinde iyi bir çalışma sürdürmesi sağlanmaktadır.


  Lviv Tıp Üniversitesi Bölümleri

  Dolayısı ile bu çalışmalar ile birlikte öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber yapacakları araştırmalar önemlidir. Özellikle Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer ediniyor. Teknolojik donanım bakımından oldukca üst seviyede yer ediyor. Bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde yer almaktadır. Olan araştırma kütüphanelerinde mevzu ile ilgili olarak yapacakları araştırmanın gerek yazılı dokümanlar halinde toplanması gerek ise öğrencilerin bu alanda yapacakları araştırmalarda görsel dokümanlar halinde bilginin toplanabilir olması yahut bunların yanı sıra öğrencilerin çeşitli kaynaklardan yapacakları araştırmalarda röportajlar ile birlikte elde edecekleri bilgiler dahilinde bir sonraki aşama olan uygulama çalışmasına geçiş süreci sağlanacaktır.

  Bu süreçte öncelikle gerekiyorsa malzemelerin güvenceı yapılmaktadır ve malzemelerin teminatı sağlandıktan sonrasında lüzumlu çalışmalar projelendirme ve uygulama yönünden yapılması sağlanmaktadır. Dolayısı ile üniversitemiz dahilinde bu çalışmaların akabinde ise elde edilmiş dokümanlar taslak halinde iken bir araya getirilip toparlanarak iyi bir sunum haline getirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle bu işlemler esnasında yapılacak çalışmalar dahilinde öğrencilerimiz en iyi şekilde sunumlarını hazırlayarak bir çok bireyin önünde yapmış oldukları bu çalışmaları sergileme imkanı bulmaktadır.

  Bundan böyle öğretim görevlisi olan öğretmenlerimiz ise bu alanda öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmaları değerlendiriliyor. Özellikle yılda iki defa kullandıkları kanaat notu ile birlikte ETCS adı verilmekte olan sistem dahilinde öğrencilerimizin bir üst sınıfa geçmelerini sağlamaktadır. Dolayısı ile bu eğitim sistemi dahilinde size iyi bir tıp eğitimi almak için hızlı olun. Ayrıca öncelikli olarak yapmanız gereken ; Euro star Yurt dışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisinden yararlanıp hizmet alabiliyorsunuz. Dolayısı ile alanında yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Hatta bu alanda bize bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

  Kiev Tasarım Üniversitesi

  Bölümler:

  • Gastroenterology, Cardiology, Pulmonology, Dahiliye kolları (Internal Medicine)
  • Cerrahi (Surgery)
  • Neurosurgery
  • Pediatric Surgery
  • Kadın-doğum ve Jinekoloji
  • Göz Hastalıkları
  • Pediatri
  • Traumatoloji ve Ortopedi
  • Infectious Diseases with Epidemiology
  • Tubersulosis
  • Nöroloji
  • Cilt Hastalıkları ve Zührevi Hastalıklar
  • Kulak, burun, boğaz hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Üroloji
  • Onkoloji
  • Endokrinoloji
  • Nükleer Tıp
  • Emergency Medicine
  • Oral and Maxillofacial Surgery
  • Pedontoloji
  • Ortodonti
  • Orthopedic Dentistry
  • Eczanelerde İlaç Üretimi Teknolojisi
  • Endüstriyel İlaç Üretimi Teknolojisi
  • Organisation and Economics of Pharmacy
  • Medical and Pharmaceutical Marketing

  Lviv Tıp Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 2000 $ 3500 $ 2000 $
  LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekim 2000 $ 3500 $ 2000 $
  LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 2000 $ 3500 $ 2000 $
  LİVİV TIP ÜNİVERSİTESİ Dental Ortopedi 2000 $ 3500 $ 2000 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


  Galeri

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1