Odessa Ekonomi Üniversitesi

Yurtdışında iş kapılarının size kolaylıkla açılmasını arzuluyor ve hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız bu dünyada size açılmayan kapıları bile açtıracak güçte eğitim kalitesi ile Odessa Ekonomi üniversitesini tercih ederek yurtdışında eğitim alma şansınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Ekonomi Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Ekonomi Üniversitesi

  Odessa İktisat Üniversitesi 1921 yılında kurulmuş olan üniversitemiz Avrupa Üniversiteler Birliği’nin bir üyesi olarak bilinmektedir. Ekonominin tüm önemli alanlarında eğitim hizmetleri vermektedir. Odessa ekonomi Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi uygulanmaktadır. Özellikle Bologna eğitim sisteminde öğretmen be öğrenciler arasındaki birliktelik güçlüdür. Bologna eğitim sistemi hakkında sınırsız bilgi sahibi olalım mı? Bu eğitim sisteminde öğretmeni yalnız bir verici olarak görmekten ve bununla birlikte öğrenciyi yalnız bir alıcı olarak görmekten ziyade öğretmenin yapmış olduğu araştırma çalışmaları dahilinde öğrencinin bilgiyi çok daha çok akılda kalıcı hale getirebilmesi için yapılmıştır. Özellikle bir çalışma olarak belirtmemiz muhtemel karşılanabilir. Ayrıca bu eğitim sistemi dahilinde öğrencinin bilgiyi çok daha iyi bir halde elde etmesi için yapılmakta olan bir takım çalışmalar bulunmaktadır.

  Bu çalışmalar ise öğretim görevlisi olan öğretmenin daha önceden hazırlanmıştır. Öğrencilerin kendi aralarında kuracakları ekip dostları ile beraber yürütecekleri bu çalışmalarla beraber gerek. Odessa İktisat Üniversitesi bünyesinde yer edinen teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıfta olan bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise Odessa ekonomi

  Ekonomi Bu Üniversitede Okunur!

  Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde konu ile ilgili olarak yazılı ya da görsel dökümanlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bu eğitim sistemi dahilinde elde ettikleri bilgiler eşliğinde bir sonraki aşama olan uygulama ve projelendirme çalışmasında ise öğrenciler bundan önceki aşamada yapmış bulundukları özellikle araştırma faaliyetlerinin daha fazla akılda kalıcı bir hal almasını sağlamış olmaktadır. Dolayısı ile öğrencilerin bu eğitim sistemi dahilinde iyi bir bilgi edinmesi ile birlikte yılda iki defa öğretmenler tarafından kullanılan kanaat notu dahilinde öğrenci ETCS adı verilmiş olan kredi sistemi ile beraber bir üst sınıfa geçmektedir.

  Bu sistem öğrencinin faydasına bir sistem olmuştur. Özellikle bütün dünyada uygulanmaya çalışılmakta olan bu bologna eğitim sistemi sizi bilgiyi öğrenmeye davet ediyor. Aynı zamanda yaptığınız araştırmalarda çok iyi bir donanıma sahip oluyorsunuz. Kazandığınız çalışmaların verilerini bir topluluk önünde arkadaşlarınıza ve öğretim görevliniz önünde yapacağınız bir sunum dahilinde anlatma olanağına haiz olabilirsiniz. Özellikle Odessa ekonomi Üniversitesi ekonominin önemli olan bütün alanlarında eğitim imkanlarını öğrencilerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra yüksek lisans eğitimi ve doktora eğitimleride Odessa ekonomi Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde bologna eğitimi ile beraber vermektedir.

  İktisat ve Odessa Ekonomi!

  Özellikle Iktisat adına Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Odessa ekonomi Üniversitesinde Rusya, Polonya, Bulgaristan, İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da çeşitli uluslararası eğitim komiteleri ile araştırma ve üretim organizasyonlarına katılmaktadır. Ayrıca Üniversite’de bir birinden ayrı beş fakülte ve bunun akabinde ise on dört farklı bölüm bulunmaktadır. Hatta Odessa iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili Rusça ve İngilizcedir. Yurt dışından gelen yabancı kontenjanlı öğrencilere genellikle İngilizce eğitim verilmektedir.

  Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim almakta olan öğrencilerimiz yüksek öğretim kurumu kısaca yök denkliği dolayısı ile rahat bir eğitim fırsatına sahip olmaktadır. Dolayısı ile bu üniversitelerden almış olduğunız diplomalar ülkemizde de geçerlidir. Bitirdiğiniz bölümler ile ilgili olarak bir işe yerleşirken yurt dışından aldığınız bu diplomalar işe girişinizde sıkıntı çıkarmayacak ve size her hangi bir kısıtlama ya da engelleme ile karşılaşmayacaksınız. Hatta elde etmiş olduğunuz diplomaları ülkemiz sınırları içinde rahatça kullanma olanağından yararlanabileceksiniz. Özellikle sizde Odessa ekonomi Üniversitesinde iyi bir eğitim almak isterseniz EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.


  Odessa Ekonomi Üniversitesi Eğitimi

  İyi bir gelecek için öncelikle iyi bir eğitim gerekiyor. Sizde geleceğinizi garanti altına almak için öncelikle iyi bir eğitim alabilirsiniz. Özellikle geleceğiniz çok daha rahat bir halde çalışma ortamında, çok daha elit bir kişilik olarak çevrenizde tanınırsınız. Ayrıca yapacağınız işin kaliteli ile birlikte de çevrenizde aranan insan olabilirsiniz. Hatta bu işlemler için öncelikli olarak iyi bir halde eğitim sürecinden geçemlisiniz. Özellikle Bolgona eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu Odessa ekonomi Üniversitesinde iyi bir eğitim almak çok muhteşemdir. Bunun için aranan bir kaç küçük şart bulunmaktadır. Lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekir. Bu durumda Üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok aynı zamanda üniversite imtihanına girmenize de gerek kalmamıştır.

  Geleceğe Karşı Yüksek Gelişmişlik Seviyesi!

  Bunun yanı sıra Odessa İktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça ve İngilizcedir. Bu şekilde sebebi ile beraber üniversitemizde eğitim görmek isteyen öğrencilerin bu iki dilden birine hakim olmamaları durumunda bir yıl sürecek bir hazırlık eğitimi verilmektedir eğer bu hazırlık eğitiminde yer almak istiyorsanız yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Bunun dışında son olarak aids bulunmadığınızı yani sağlıklı bir birey olduğunuzu belirten bir sağlık kurumunda heyet raporundan geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca alacağınız bu rapor ile beraber üniversitemiz dahilinde eğitim görmete çok kolay! Özellikle raporunuzun tercüme edilmesini sağlayarak noter huzurunda onaylanmasını ve kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir.


  Odessa iktisat Üniversitesi’nde Okumak

  Ayrıca bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir gelecek hazırlıyor. Öğretmenleri sadece bir verici olarak görmekten ve bunun yanı sıra öğrencileri ise bir tek bir alıcı olarak görmekten ötedir. Hatta öğretmenlerin öğrenciye sunacağı mevzu başlıkları dahilinde öğrencilerin ekip dostları ile beraber tercih yapması ile birlikte iyi bir araştırma dönemi başlamaktadır. Özellikle bu araştırma döneminde öğrenci tercih etmiş olduğu mevzularını dilerse Odessa iktisat Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde yapabiliyor. Ayrıca yahut öğrencimiz teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıfta yer alan Odessa iktisat Üniversitesi dahilindeki laboratuvarlarda araştırmalarını sürdürebilmektedir. Hatta bunun haricinde kaynakların yetersiz görülmesi durumu olabilir. Bu mevzunun uzmanı olan kişiler ile birlikte yapılacak olan bir buluşma sürecinde öğrencilerimiz ekip arkadaşları ile beraber alanında uzman ferdin yanına giderek mevzu ile alakalı olarak özellikle çalışmalarını sürdürmekte ve bu anlamda en iyi neticelere ulaşmaktadır.


  Odessa Ekonomi Üniversitesi Bölümleri

  Özellikle üniversitemiz dahilinde geçerliliğini korumakta olan Bologna eğitim sistemi bütün dünyada hakim bir halde sürdürmektedir. Hatta bu eğitim sistemi üniversitemizde en iyi bir şekilde senelerden beri uygulanmaktadır. Ayrıca Avrupa eğitim müfredatlarına uygun bir halde mevzuların işlendiği Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmektedir. Öğrencilerimiz bütün Avrupa ülkelerindeki eğitim müfredatı ile doğru orantıda bir eğitim görmektedir. Dolayısı ile üniversitemizden elde edeceğiniz diplomalar ile birlikte tüm Avrupa ülkelerinde iş olanağına haiz olabilirsiniz. Aynı zamanda ülkemizde yer edinen yüksek öğretim kurumu yani yök ile demklik bulunmuştur. Özellikle akabinde güzel ülkemizin sınırları içinde yer edinen bütün şehirlerimizde iş bulma ve çalışma imkanınız bulunuyor. Haiz olduğunuz şeklinde isterseniz Odessa İktisat Üniversitesi dahilinde elde edeceğinizi diplomalar ile beraber kendi iş yerinizi kurabilirsiniz. Ayrıca çalışmalarınızı bu alanda sürdürebilirsiniz.

  Sizde Odessa İktisat Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken şey derhal Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak lüzumlu detayları öğrenebilirsiniz. Bu alandaki çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim alabilirsiniz. bunun için Odessa İktisat Üniversitesini tercih ettiğinizde Ukrayna’da pilot eğitimi verilen ilk üniversite olma özelliğini taşımakta olan bir eğitim kurumunda başarılı bir halde çalışmalarınızı yürütme imkanı bulabileceksiniz.

  • Eğitim Ucuzdur .
  • Üç Yabancı Dil öğrenme imkanı vardır.
  • Lise Diploması ile Sınavsız Öğrenim İmkanı bulunmaktadır.
  • Ucuz Yaşam İmkanı vardır.
  • Uluslararası Çevre İmkanı bulunur.

  Hakkımızda

  1921 yılında kurulan Ekonomi Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir. Özellikle ekonominin tüm önemli alanlarında eğitim sunmaktadır. Ayrıca yüksek lisans ve doktora eğitimleride vermektedir. Ekonomi adına Ukrayna’nın en önemli üniversitelerindendir. Hatta Rusya, Polonya, Bulgaristan, İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da çeşitli uluslararası eğitim komiteleri ile araştırma ve üretim organizasyonlarına katılmaktadır. Üniversite’de 5 fakülte ve 14 bölüm bulunmaktadır. Eğitim dili Rusça ve İngilizcedir.


  Özellikle En Önemli Bölümler ve Fakülteler

  • Ekonomi ve Üretim Yönetimi Fakültesi
  • İşletme Fakültesi
  • Muhasebe Fakültesi
  • Uluslararası Ekonomi Fakültesi
  • Finansal Ekonomi Fakültesi

  Odessa Ekonomi Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi Ve Üretim Yön. 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İşletme 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Muhasebe 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası Ekonomi 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Finansal Ekonomi 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Turizm 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Bankacılık 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Pazarlama 1350 $   2000 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi Ve Üretim Yön. 1350 $   1200 $ 2000 $
  ODESSA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Dış Ticaret 1350 $   1100 $ 2000 $

  Özellikle Odessa İktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir iktisat eğitimi almak istemez misin? Bu alanda uzman kişiler yönünden verilir olan eğitimden yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim sizin için gelecek kuruyor. Ayrıca iyi bir kariyer imkanı sağlamanıza sebep olacaktır. İyi yaşam şartları ile beraber saygın bir benlik yada iyi bir çevre ve bunun kıymetlisidir. Hatta yapacağınız çalışmalarda alacağınız bologna eğitim sisteminden hep faydalanacaksınız.

  Ukrayna’da pilot eğitimi verilen ilk üniversite olma özelliğini taşımakta olan üniversitemiz dahilinde eğitimler alabileceksiniz. Birlikte yapacağınız çalışmalarda iş eğitim programlarına dahil olabileceksiniz. Özellikle yanı dizi seminerler, ulusal ve uluslar arası katılımlar vardır. Her geçen gün kendini geliştirmektedir. Ayrıca sizlerde bir pilot eğitim kurumu olan üniversitemiz dahilinde uluslar arası programlara katılarak ileri teknoloji ve uygulama yönetme bunun gibi bölgelerde profesyonel uzmanlık sağlamakta. Hatta bu manada Odessa ekonomi üniversitesi dahilinde uluslar arası alanda büyük deneyimlere sahiptir. Odessa ekonomi üniversitesi ekonomistlerin ciddiyet verdiği bir üniversite olduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

  Odessa Ekonomi Üniversitesi


  Bölümler

  • Ekonomi ve üretim Yönetimi bölümü
  • Finansal ve iktisat kısmı
  • Muhasebe ve iktisat bölümü
  • Bankacılık ve ekonomi kısmı
  • Uluslar arası ekonomi kısmı
  • Ticaret kısmı
  • Meslek eğitim Merkezi(MBA) kısmı
  • Felsefe bölümü
  • Tarih bölümü
  • Politika Bilimi kısmı
  • Ekonomi insan kaynakları kısmı
  • Yasa kısmı
  • Ziraat ekonomisi bölümü

  Özellikle alanında bir birinden kaliteli bölümlerin yer aldığı Odessa ekonomi üniversitesinde kendi konusunun uzmanı bireyler sebebi ile verilmekte. Hatta Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden bir tanesi olan Odessa iktisat üniversitesinde Rusça ve ingilizce eğitim dilleri kullanıldığından ötürü bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Ayrıca 1921 yılında kurulmuş olan Odessa iktisat üniversitesi, Avrupa üniversiteler Birliği üyesi şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve en iyi biçimde öğrencilerine eğitim hizmetleri vermektedir. Özellikle ekonominin bütün ciddi sahalarında eğitim sunmakta olan Odessa iktisat üniversitesi bütün bunların yanı dizi yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde vermektedir.

  Odessa ve Ekonomik Gücü Eşsizlik İçerir

  Bu şekilde öğrencisini en fazla biçimde üniversite eğitimi temellerinden alarak en kaliteli bir biçimde yapılandırarak mezun eden Odessa ekonomi üniversitesi dahilinde iktisat adına şunu söyleyebiliz ki bu üniversitemiz Ukrayna’nın en mühim üniversitelerindendir. Hatta Rusya, Polonya, Bulgaristan, italya, Almanya, Fransa, ingiltere ve Amerika’da yer piyasa türlü uluslararası eğitim komiteleri ile araştırma ve üretim organizasyonlarına katılmaktadır. üniversite’de 5 fakülte ve 14 bölüm bulunmaktadır.

  Ayrıca eğitim dili Rusça ve ingilizcedir. Şayet bu iki dilden en az bir tanesine karşı tam hakimiyetiniz bulunmaz ise sizi bir sene sürecek bir hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Alacağınız bu bir yıllık hazırlık eğitimi çerçevesinde Rusça ve ya inglizce ( ülke dışından gelmekte olan öğrencilerimiz için ağırlıklı şekilde ingilizce) eğitimi verilmektedir ve bu alanda akıcı bir aksana sahip yabancı dil sahibi olmaktasınız. Bunun akabinde ise dört yıllık bir lisans eğitimi süreci başlayacak ve bu eğtimin ardından kendi isteğinize bağlı olmak üzere yüksek lisans eğitimi de alabilmektesiniz. Ayrıca Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

  Ukrayna ve Lojistik Yönetimi Okumak


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Ekonomi Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1