Kiev Tasarım Üniversitesi

Ukrayna üniversiteleri arasında birçok başarıya imza atan mesleğinde başarılı gençler yetiştiren Kiev Tasarım üniversitesinde yaratıcılığınızı kanıtlayabilmenize imkan sağlayan tüm avantajlar sunulmaktadır. Hayallerinizi artık ertelemek zorunda değilsiniz. Farklı kültürden birçok kişi ile bir araya gelebilir lisans eğitiminde popüler üniversitede okuyarak geleceğiniz için önemli adımlar atabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Tasarım Üniversitesi

  Kiev Tasarım Üniversitesi farkılılığını kanıtlamak isteyen lisans öğrencisi adaylarının tercihi olan Ukrayna Üniversiteleri arasındadır. Gençlerin hayallerini gerçekleştirdikleri lisans sürecine adım atmak için popüler seçenekler arasına girmeyi başarmaktadır. Her sene değişen derslik ortamları akademik hareketlilik sunan kampüs yaşamı ile ilgi çekici olmayı başarabilmektedir. Gençlerin vazgeçemem dedikleri bir çok başarıya imza atanları bünyesinde bulundurduğundan siz değerli ziyaretçilerimizin de başarılı olabilmenize klavuz olabilecektir. Sıra dışı yeteneklerinizi sergilemenize destekçi olabilecek olan Kiev Tasarım Üniversitesi sizlerin mutlu olabileceğiniz lisans ortamını verebilecektir. Sosyal ortam, uygulama fırsatları, en iyi tasarım şablonları üzerinde çalışabileceğiniz derslik ortamlarıyla dolu imkânlar üniversitemizde sizleri bekliyor. Farklı dil ve kültürde biroldukça gencin buluşabildiği üniversite koşulları gelişiminize otomatik bir halde destek olabilecektir. Hayalini kurduğunuz değişime açık ruhu soruşturma fırsatı bu ortamda sizleri bekliyor olacak. Yenilikçi anlayışa haiz bir halde mezuniyet belgenizi alabileceğiniz üniversitemiz lisans sürecinizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Kiev Tasarım Üniversitesi moda yahut başka ürünler üzerindeki tasarım anlayışı üzerinde kendinizi kanıtlayabileceğiniz imkanları sizlere sağlayabilecektir. Ders içeriği olarak temek derslerin esnekliğiyle yaratıcılığınızın her yönü ile ürün üzerine yansımasına yardımcı olacaktır. çağıl öğretim teknikleriyle hiç beklenmedik şekilde kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlardan faydalanabileceksiniz. Hayallerinizi ertelemelere maruz kalmadan kurtarabileceğiniz imtihan puanına gerekseme duymayacağınız üniversite ortamı burayı tercihinizle mümkün olabilecek.

  Kiev Tasarım Üniversitesi sizleri kabul ederken YGS’ye girmiş mi? DGS puanı kaç şeklinde araştırmalara gerek duymaz. Saptanca dolmadıysa kayıt başvurunuzu değerlendirip kısa sürede bu üniversite öğrencisi olabilmenizi elde edecektir. Bilim araştırmalarına önem veren Kiev Tasarım Üniversitesi yeniliklere açılan pencerede daima en iyi olabilmenizin destekçisi olabilecektir. Hayalini kurduğunuz her tasarımın kendi elinizden en başarılı çizimlerle hayat bulması yolunda ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Parlak zeka, yaratıcı, yenilikçi, başarılı, değişiklıkları yaşam geçirebilen ortamlar, akademik kadroyla sizleri başarılı mezun etmeyi görev kabul etmekteyiz. Siz de bu yarışımızda bizlerle bir arada yer alma fikrine karşı çıkmayacaksanız Kiev Tasarım Üniversitesi öğrenci kadrosunda yer alan mezunların buluşmuş olduğu forumlar yahut çalışma birimleri bu üniversiteyi tercih etme sebeplerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Eurostar işbirliğiyle bu üniversitede yer alma ayrıcalığını neden hissetmeniz gerektiğini daha iyi idraklayabileceksiniz. En farklı akademik ortamlarda kendi içinizdeki cevheri Ukrayna şeklinde kaliteli ve gelişmekte olan bir Avrupa ülkesinde ortaya çıkaramaya hazır mısınız? Sizin cevherinizi fark edip daha iyi olabileceğiniz Avrupa imkânlarına kavuşmanıza yardımcı olacak personellerle bu üniversitenin en iyileri konumuna yükselebilirsiniz. Bırakın hayalleriniz çizimlerde yaşam bulsun. Bırakın en yaratıcı uygulama alanlarımızın fırsatlarından faydalanın. Bırakın ruhunuzun tasarımdaki algısını hayata geçirip kendinizi kanıtlayın. Tüm bu fırsatlar üniversitenin gelişiminize destek olacak imkânlarıyla can bulabilecektir. Aranan tasarımlarınızla iyi bir tasarımcı unvanını yakalayabileceğiniz iş sahalarına merhaba demeye var mısınız? Ukrayna imkânlarını hayata geçirmek için hala bekliyor musunuz?


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1