Ternopil Ekonomi Üniversitesi

Üniversite sınavına artık girmenize gerek yok. Ternopil Ekonomi Üniversitesi tüm sınav sorunlarını ortadan kaldırıyor ve puan alamadım derdiyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Hem de bölüm seçmeniz için herhangi bir şart bulunmuyor. Hadi acele edin hayatınızın fırsatını kaçırmayın.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ternopil Ekonomi Üniversitesi ile merak ettiklerinizi bu makalede bulabilirsiniz.

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Ternopil EkonomiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Ternopil Ekonomi Üniversitesi

  Her zaman tercihiniz olan Ternopil Ekonomi Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim görmek için hazır olun. Üniversite sınavına girmenize gerek yok hatta üniversite sınavı stresini yaşamanıza bile gerek yok. Çünkü yapacağınız başvurular dahilinde öncelikli olarak yapmanız gerekli. Ayrıca başvurular esnasında Avrupa ‘nın en köklü eğitim kuruluşlarından biridir. Ternopil Ekonomi Üniversitesini tercih etmek olacaktır. Ternopil Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte. Eğitimde sınava girmeden her hangi bir koşul aranmadan kontenjanlar dahilinde istediğiniz bölümde eğitim görebiliyorsunuz. Üstelik Ukrayna ‘ın ulusal ekonomi üniversitesidir.

  Ukraynada İngilizce Dili ve Edebiyatı Eğitimi

  Öncelikli olarak yapmanız gereken şudur ki Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefonunu aramak! 0212 244 66 00 numaralı telefondan ya da GSM hattı olan 0554 413 05 76 ya da 0507 335 12 47 numaralı telefonlardan ulaşmanız mümkündür. Resmi kayıtların yürütülmekte olduğu merkezi ofisimiz de vardır. Adresimiz ise İstiklal Caddesi, No: 49 Mavi Han Kat 5 Taksim / İstanbul / Türkiye ‘dir. Ayrıca Ukrayna’dan bizimle irtibata geçmek isteyen kişiler için Ukraine / Kiev 001, Malaya Zhitomirskaya Street, Builging #3/4, apartment #2 adresinden bize ulaşabilirler.

  Ayrıca sınav stresi yaşamadan, üniversite sınavına girmeden hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz bölümde kontenjanlar dahilinde eğitim görmek imkanı için ve iyi bir eğitim görmek kolaydır. Özellikle tercihleriniz Ternopil Ulusal Ekonomi Üniversitesinden yana olmalıdır. Ternopil Ulusal Ekonomi Üniversitesinde istediğiniz bölümde iyi bir eğitim almak önemlidir. Yüksek öğretim kurumu yani YÖK denkliğinde alacağınız diplomalar mevcut. Hatta ülkemiz dahilindeki sınırlarımız içinde her yerde geçerlilik sağlamakta olacağından dolayı yapacağınız çalışmalar neticesinde iyi bir eğitim sürecine tabi tutulacak ve bu süreç içerisinde başarılı bir eğitim hayatı süreceksiniz.

  Ternopil Ekonomi Sizleri Eğitim Görmeye Davet Ediyor

  Dolayısı ile yabancı dile sahipseniz doğrudan dört yıllık lisans eğitimi için bir sınava girerek başarılı olabilirsiniz. Dört yıl sürecek olan lisans eğitimine başlayabilirsiniz. Bunun dışında eğer iyi bir yabancı dil bilgisine sahip değilseniz bekleyin. Ayrıca 1 yıllık bir hazırlık eğitimi vardır. Dahilinde bologna eğitim sisteminden geçerek Ternopil Ekonomi Üniversitesinde tercih edebilirsiniz. Bölüm ile ilgili olarak eğitim görme imkanına sahip olacaksınız.

  Ternopil Ekonomi Üniversitesinden mezun olacağınız halde elde edeceğiniz diplomalar önceliklidir. Beraber ülkemiz sınırları içerisinde yer alan her yerde yüksek öğretim kurumu yani YÖK  bünyesine denklik sisteminden dolayı çalışma imkanına sahip olacaksınız. Bu denklik sistemi sayesinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilirsiniz. Dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Mühendislik sınıfına girerek yapacağınız çalışmalar dahilinde her hangi bir sıkıntı olmaz. Ekip arkadaşlarınız ile beraber güzel bir çalışma yapabilirsiniz.

  Özellikle Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde alacağınız eğitim ile beraber ülkemize geldiğinizde iş verenler gözünden bakmayı düşünün. Hatta olursak bir iş veren daima işe alacağı personelinin en iyi şekilde bilgiye birikime sahip olmasını en iyi ve verimli bir şekilde gerçekleşecektir. Dolayısı ile bu çalışmalar dahilinde iyi bir donanıma sahiptir. Sizler Ternopil Ekonomi Üniversitesinden akıcı bir aksana sahip yabancı dil bilginiz ile çıkacağınızdan dolayı diğerlerine göre daima ön planda olacaksınız.

  Sizlerde Ternopil Ekonomi Üniversitesinde bir yıllık yabancı dil hazırlık eğitimi vardır. Bunun sonrasında dört yıllık lisans eğitimi veya lisans eğitimi sonrasında bir buçuk yıllık yüksek lisans eğitimi almak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey Euro Star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini ziyaret etmektir. Ya da bunun öncesinde 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarakda bilgi alabilirsiniz. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde sizlere verilecek olan bilgiler dahilinde ya da bu bilgiler eşliğinde yapacağınız sözleşme dahilinde alanında uzmanlaşmış yılların verdiği tecrübe ile sizde yurt dışı eğitim imkanlarından faydalanabileceksiniz.


  Ternopil Ekonomi Üniversitesi Bölümleri

  Ternopil Ulusal Ekonomi Üniversitesi 4. derecede akreditasyona sahip, önde gelen Ukrayna yüksek öğretim kurumlarından biridir.


  Fakülte Ve Bölümler

  • Maliye Fakültesi
  • Bankacılık Fakültesi
  • Tarım Ekonomisi ve İşletme Fakültesi
  • Uluslar arası Ticaret ve İşletme Fakültesi
  • Ekonomi ve İşletme Fakültesi
  • Muhasebe ve Denetleme Fakültesi
  • Bilgisayar ve Enformasyon Teknolojisi Fakültesi

  Gerekli Evraklar

  • Lise diploma ve transkripti
  • Sağlık bankanlığına bağlı herhangi bir hastaneden (kuruluştan) Sağlık Raporu (okula kayıt tarihinden önce 2 ay içerisinde alınmış olmalı)

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1