Hizmetlerimiz

Yurtdışında eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz ve Eurostar Yurtdışı Eğitim fırsatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için ofislerimizi ziyaret edin. Yapılan tüm işlemler büyük bir titizlikle yapılmakta ve öğrencilere ödeme avantajı sağlanmaktadır. Merkez ofis İstanbul Taksim’de yer almaktadır. Yüksek lisans, doktora, lisans ve dil eğitimlerinde Eurostar uzman danışmanlık hizmeti veriyor.

Eurostar'da Eğitim

Sunduğumuz Hizmetler

Sunduğumuz hizmetler… Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.

En doğru üniversite bölüm ve ülke tercihini yapabilmeniz için kaliteli danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir ve tecrübeli ekibimiz öğrencileri en iyi şekilde yönlendirmekte hedeflerine kolayca ulaşmaları için en uygun seçenekleri önlerine sunmaktadır.

Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.

Üniversite tercihinizi yaptınız. Sıra kayıt işlemlerine geldiyse ön kayıt işlemlerinin tamamlanması için ihtiyaç duyulan evrakların hazırlanması, işlemlerin başlatılması gibi hizmetleri sizin adınıza yürütmekteyiz.

Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Vize konusunda uzman danışmanlarımız vize danışmanlığı hizmeti sunmaktadırlar. Vize alınması, dosyaların düzenlenmesi, eksiklerin giderilmesi, vize randevusunun alınması gibi alanlarda hizmet sağlamaktayız.

Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.

Uçak bileti konusunda en uygun ve cazip fiyatlarla ucuz uçak bileti bularak öğrencilere destek sağlamaktayız. Tercih ettiğiniz ülkenin merkezine yakın bir havaalanı bularak uçak biletlerini araştırmaktayız.

Yurtdışında Sunduğumuz Hizmetler

Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan, Belarus, Azerbaycan, Kosova Ukrayna ve Moldova’da farklı birçok ülkede bulunan üniversiteler için hizmetlerimiz siz yurtdışındayken de sürmektedir. Bu ülkelerde kaliteli bir öğrencilik hayatı için özel hizmetleri sunuyoruz.

Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.

Rehberlik hizmeti sunan firmamızın görevlendirmiş olduğu kişiler gideceğiniz ülkede havaalanında sizi karşılamakta ve konaklayacağınız mekana ulaşabilmeniz için gerekli transferi sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Tercih ettiğiniz okula ve yurda yerleştirilmeniz için gerekli hizmetleri vermekteyiz.

Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.

Yurtdışında sağlık ücretlerinin maliyeti fazla olabilir. Bu nedenle mağduriyet yaşamamanız adına tercih ettiğiniz ülkede geçerli olacak şekilde sağlık sigortası yaptırmanız konusunda destek sağlamaktayız.

Konaklamanızı ayarlıyoruz.

Hangi ülkeyi seçtiyseniz konaklama alternatiflerini siz öğrencilere sunarak ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemekteyiz. Ayrıca aile bütçeniz için en ideal konaklama seçenekleri konusunda sizi bilgilendirmekteyiz.

Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

Kayıt işlemleri sırasında herhangi bir problem yaşamanızın önüne geçiyoruz. Tüm engelleri ortadan kaldırarak kayıt işlemlerinizin başlamasını sağlamaktayız.

Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.

Gideceğiniz ülke yada şehir hakkında bilginiz yok mu? Üzülmenize gerek yok. Yurtdışında gideceğiniz şehre kolayca uyum sağlayabilmeniz ve zorluk yaşamamanız için seçtiğiniz ülke konusunda detaylı rapor hazırlamakta ve size ülkeyi ve üniversiteyi tanıtmaktayız. Gerek kültür gerekse de alışveriş ve ulaşım açısından öğrenciler bilgilendirilmektedir.

İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.

Gidilen ülkede kısa süreli olarak kalsanız bile sorun yaşamamak adına ikamet izni almanız gerekir. Gerekli başvurular ve evrakların hazırlanması kurumumuz tarafından sağlanmaktadır. Öğrenciye hesap açılması, hat ve öğrenci kartı alınması gibi işlemlerde de hizmet vermekteyiz.

Acil durumlarda destek veriyoruz.

Eğitim danışmanlığı firması olarak bizi tercih eden öğrencilere yetkilendirdiğimiz elemanlarımız acil durumlarda yardımcı olmaktadırlar. Günün istedikleri saatlerinde uzman danışmanlarımızı arayan öğrenciler destek talebinde bulunabilirler.

Sunduğumuz Hizmetler

Puanla
[OY: 20 Ortalama: 4.1]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1