Yurt Dışı Eğitimi

8 Adımda Yurtdışında Üniversite

</p>

Yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin önem vermesi gereken birçok nokta bulunuyor. Profesyonel danışmanlarımız öğrencilerin ve ailelerinin isteklerine uygun olarak bölüm, üniversite, ülke ve şehir belirlemesi yapmaktadır. Kişinin özelliklerine en uygun ülke belirlenerek seçilen ülkede eğitim hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır.

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Okul Kayıt İşlemlerinizin Gerçekleştirilmesi

Lisans eğitimi alacağınız üniversiteye karar verdikten sonra kayıt işlemlerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında yardımcı olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı tüm evrakları öğrencilerin adına hazırlamaktadır. Kayıt evraklarını seçtiğiniz üniversiteye iletmekte ve ön kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Bu aşamada üniversiteden gelecek lisans eğitim ücreti ve kayıt masraflarına yönelik ücretleri ödemek zorunda kalırsınız.

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Konaklama Yapılacak Yerin Belirlenmesi

Seçtiğiniz ülkede konaklama yapacağınız yerin belirlenmesi konusunda size yardımcı olan uzman danışmanlarımız sizi kalabileceğiniz yerler konusunda bilgilendirmektedirler. Ayrıca maddi durum, ihtiyaç ve arzularınıza yönelik olarak ev, yurt yada apart seçenekleri arasından size uygun olan seçtiğiniz birine yerleşmeniz konusunda yardımcı olurlar.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Vize Başvurusunun Yapılması

Vize başvurusu için gerekli belgeler firma danışmanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Vize analizini yaparak gerekli evrakların hangileri olduğu konusunda size bilgi veren danışmanlarımız profesyonel hizmet vermektedir. Vize formlarının doldurulması, gerekli randevunun alınması, evrak kontrolü gibi işlemler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Uçak Biletinizin Temin Edilmesi ve Havaalanında Karşılama Transferinin Yapılması

Uçak bileti satın almadan önce vize işlemlerinizin yapılmış olması ve vizenizin onaylanmış olması gerekmektedir. Uygun maliyetli uçak bileti satın almanıza yardımcı olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman danışmanlarımız size birçok konuda yardımcı ve destek olmaktadır. Gideceğiniz ülkeye uçak bilet rezervasyonu yapılması ve satın alma işlemleriniz konusunda size destek hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca havaalanında karşılanmanız konaklayacağınız yere transfer edilmeniz konularında da gerekli işlemler firmamız tarafından organize edilmektedir.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Gideceğiniz ülke, üniversite ve şehir hakkında oryantasyonun yapılması

Tercih ettiğiniz ülkede yer alan uzman danışman arkadaşlarımız gittiğiniz ülkenin beslenme alışkanlıkları yemek kültürü, iklimi, konaklanacak yerleri, ulaşımı ve üniversite hakkında gerekli araştırmaları yapmaktadırlar. Gerekli tüm detayları araştırarak size ayrıntılı bilgi raporu sunarlar.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

İkamet izin ve diğer resmi başvurularda destek sağlanması

Eğitim süresince vize hakkı elde edebilmek için ikamet izni başvuru yapmak gerekir. Genelde öğrencilere eğitimleri boyunca vize hakkı sağlanmamaktadır. Bu konuda uzman danışmanlarımız yapılacak başvurular konusunda öğrencilere destek olmakta, banka hesabı açtırma, öğrenci kartı başvurusu ve hat alma gibi işlemlerde gerekli yardımı sağlamaktadırlar.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Yurdışında Eğitim Süresince Destek

Gidilen ülkede yaşayabileceğiniz sorunlara karşı size her daim eğitim süresince hatta mezun olduktan sonra bile yardımcı olan uzman danışmanlarımızdan dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında gittiğiniz ülkede de yaşadığınız olaylar karşısında destek almak için danışmanlarımıza başvuru da bulunabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız hizmete geçmek için aramanızı bekliyorlar.  

Puanla

[OY: 11 Ortalama: 5]

Puanla
[OY: 11 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1