Eğitim Danışmanlığı Tercihi

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını Tercih Etmeniz İçin Birçok Sebep Bulunuyor.

Tecrübeli Ekibimiz ile Görüşmeden Karar Vermeyin!

25 yılın üzerinde tecrübeye sahip ekibimizden alacağınız danışmanlık hizmetleri ile geleceğinize yön verebilirsiniz.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Güler yüzlü ve İlgili Ekip ile Güvenilir Hizmet!

Köklü bir geçmişe sahip prestijli danışmanlık firmaları arasında yer almaktayız. Firma bünyesinde çalışan elemanlarımız tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve yenilenen bir firma olarak hizmetlerimizi geliştirmekte ve bilgilerimizi sürekli olarak arttırmaktayız. Yenilikçi firmamız diğer danışmanlık firmaları arasında güvenilir olması ile öne çıkmaktadır. Bizim için güven kazançtan çok daha önemlidir.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Yök Denkliği Tanınan Üniversiteler İle Çalışmaktayız

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı anlaşması bulunan üniversitelerin Yök denkliği ve tanınırlığı bulunmaktadır. Ayrıc servis sağladığımız birçok ülkedeki üniversitelerin çoğu dünya sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. CWTS Leiden Ranking,Qs World University Rankings,Academic Ranking of World Universities (Shanghai),University Ranking by Academic Performance (URAP),Times Higher Education (THE) World University Ranking sıralamalarında ilk 1000 içerisinde yer alan kaliteli eğitim veren üniversitelerden mezun olduğunuzda saygın kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Okul Kayıt İşlemleri, havaalanında karşılama, vize danışmanlığı gibi birçok konuda hizmet sunuyoruz!

Eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz içerisinde konaklama, havaalanında karşılama, şehir oryantasyonu, ön kayıt işlemleri, gerekli evrakları hazırlama, vize danışmanlığı, bölüm türü ve şehir hakkında bilgilendirme gibi hizmetlerimiz de yer almaktadır.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Lisans Tamamla İmkanını Sınavsız Olarak Sunuyoruz

Üstün kalitede hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız uluslararası birçok akreditasyona sahiptir. Akreditasyonu resmi kurumlar tarafından onaylanmı olan firmamız öğrencilere yurtdışında kalış süreçlerinde yardımcı olmaktadır.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Güvenilir Hizmetlerimize Her An Ulaşabilirsiniz

Tecrübeli ekibimiz tarafından sunulan güvenilir hizmetlerimize eğitim hayatınızın ilk yılından itibaren istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında lisans eğitiminiz süresince de devam etmektedir.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Güçlü Altyapımız Sayesinde İşlemlerinizi Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Yapıyoruz

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak 25 yıldan beri teknolojik alt yapımızı kuvvetlendirmekteyiz. İleri teknolojiyi işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz için kullanmaktayız. Yapılan işlemlerin takibini uzman danışmanlarımız sağlamaktadır. Öğrencilerin firmamızın hizmetlerinden yararlanmaya başladığı ilk andan itibaren yapılan tüm işlemler teknolojik altyapı sayesinde kontrol edilmektedir.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

7/24 Destek Hattımıza Acil Durumlarda Ulaşabilirsiniz!

Yurtdışına gitmeden önce ve yurtdışında eğitim görmeye başladığınız andan itibaren acil durumlarda iletişim telefonumuzu arayabilirsiniz.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Memnuniyet takip sistemi ile öğrencilere ve ailelerine daha iyi hizmet vermek tek amacımız!

Bugüne kadar binlerce öğrenciye hizmet verdik. 25 yılı aşkın tecrübesi ile yurtdışı üniversite eğitimi alanında hizmet sağlayan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı öncü hizmetleri ile öğrencileri geleceğe hazırlamak için hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Kaliteli hizmetlerimizi arttırmak ve geliştirmek adına Şikayetim Var ve Öğrenci Memnuniyeti Hattı uygulamalarımız bulunmaktadır. Firmamız hakkındaki önerilerinizi, memnuniyetinizi ve şikayetlerinizi dilediğiniz her an bizimle paylaşabilirsiniz.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Maksimum Öğrenci Memnuniyeti Anayasamız ile Rakipsiz Tek Firmayız!

Belirli zaman aralıkları ile Öğrencilerin hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığını takip amacıyla araştırmalar yaparız. Takip anketleri ile yurtdışına çıkmadan ve çıktıktan sonra öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti konusunda gerekli sorarak maksimum kalite ile memnuniyet sağlamaktayız.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Binlerce Öğrencinin Memnuniyeti Bizim Mutluluğumuzdur

Güçlü referanslara sahibiz. Firmamız aracılığı ile yurtdışında eğitim gören öğrencilerin görüşlerini alabilirsiniz. Ayrıca şuan üniversite eğitimi için yurtdışında olan öğrencilerimiz ile de görüşmenizi sağlamaktayız. Binlerce öğrenci kaliteli danışmanlık hizmeti için firmamıza her yıl başvurmakta ve hizmetlerimizden %100 memnun kalmaktadırlar.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Eğitim Süresince Başarılı Olabilmeniz için Gerekli Desteği Sağlamaktayız

Seçtiğiniz meslek dalında başarılı olabilmeniz için gerekli dil eğitimi desteğini sağlamaktayız. Hiçbir dil bilmenize gerek olmadan dil eğitimi alarak istediğiniz bölümde lisans eğitiminize başlayabilirsiniz.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Kendinize Olan Güveninizi Arttıracak Eğitimler Arasından Size En Uygun Olanını Seçmekteyiz

Eğitim kalitesi yüksek okullarda lisans eğitimi almanızı sağlıyoruz. Bu konuda size en uygun üniversite ve bölümü seçmeniz konusunda uzman danışmanlarımız kaliteli hizmet sunmaktadırlar.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Rekabet Şartlarına Kolay Adapte Olan Bireyler Yetiştiriyoruz

Yurtdışında Eurostar aracılığı ile istediği bölümlerde eğitim gören gençler hızla değişen dünyaya kolayca uyum sağlayabiliyorlar.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Yurtdışında Eğitim Hayallerinizi Resmi Temsilci Olan Bir Firma İle Gerçekleştirmenize İmkanı Sunuyoruz.

Hayallerinize ulaşmak için resmi temsilci olan danışmanlık firmamız ile iletişim kurarak kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Ücretsiz olarak bütçenize en uygun üniversite araştırmasını sizler için yapmaktayız.

Puanla

[OY: 2 Ortalama: 3]

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 3]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1