Kaliteli Hizmet

Öğrenci Memnuniyeti Anlayışımız

25 yıldan fazla süredir hizmet veren firmamız kurulduğu günden beri binlerce öğrenciye hizmet vermiştir. Bizim için memnun öğrenci ve aileler firmamızın gelişmesi için önem taşımaktadır. Bu nedenle Haklı öğrenci hattı ve şikayetim var gibi uygulamalar geliştirdik. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında bir probleminiz varsa bu uygulama ve formları kullanarak bize iletebilirsiniz. Hizmet verilen alanlarda karşılaştığınız problemleri bize anında iletişim telefonumuzu kullanarak da iletebilirsiniz. Sizin görüşleriniz bizim için oldukça önemlidir.  

Sorununuzu bize bildirerek kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz konuya yönelik olarak bildiriniz takibe alınarak ve 24 saat içerisinde size çözüm önerileri ile geri dönüş yapılacaktır.  

Yurtdışında üniversite eğitimi okumak hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan en önemli adımlardan birisidir. Bu konuda deneyimli ekibimiz en ideal seçimleri yapabilmeniz için eğitim hayatına başladığınız andan itibaren sizi dikkatli bir şekilde yönlendirmektedir. Bu konuda uzun yılların tecrübesine sahip danışmanlarımız keyifli bir üniversite hayatı geçirebilmeniz için çabalamaktadırlar. Geleceğiniz için alacağınız kararlarda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığının gücünü yanınızda hissedin…  

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1