Yurtdışında Üniversite Hakkında

Yurtdışında üniversite kabul işlemleri hakkında bilgisi olmayan kişiler tüm soruları hakkında Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından destek alabilirler. Uzman temsilciler yurtdışında üniversite hakkında ve yök denkliği gibi konularda güvenilir hizmet sağlamakta ve kayıt işlemlerinizi oldukça hızlı halletmenize yardımcı olmaktadır.

Başka bir ülkede ünivesite okumak

Lisans eğitiminizi yurtdışında almaya karar verdiniz. Fakat hangi ülke, hangi üniversite ve hangi şehri seçmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Ayrıca tercih yaptığınız ülkede eğitim kalitesi ve yaşam giderleri nasıldır? Gibi sorular aklınıza takılıyorsa artık hiç problem etmenize gerek yok! Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak güvenilir ve alanında uzman danışmanlarımız ile eğitim göreceğiniz üniversite ve tüm detaylar hakkında araştırmayı yapmaktayız. Siz öğrencilere destek olmak için tüm prosedürleri profesyonel olarak yerine getirmekteyiz.

Kişiye Özel Analiz ve Raporlamayı Nasıl Oluşturuyoruz?

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak ilk amacımız sizin için en ideal seçenekler hakkında araştırma yaparak ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlerinize yönelik tercih yapmanızı sağlamaktır. Bu konuda sizi anlamaya yönelik görüşmeler yaparak kişisel özelliklerinize ve isteklerinize uygun üniversitelerin bölümlerin ve ülkelerin hangileri olduğuna karar veriyoruz. Görüşmeler sonucunda edinilen bilgiler doğrultusunda elimizdeki alternatifler arasından sizin için en ideal üniversiteyi ve bölümü tespit ediyoruz.

yurtdışında üniversite okumakRaporlama Sonucunda Neler Öğreneceksiniz?

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız, ekonomik durumunuz ve isteklerinize uygun olarak en ideal üniversite seçeneklerini size sunuyorlar. Ve kişiye özel bir rapor oluşturuluyor. Bu rapor sayesinde ulaşabileceğiniz bilgiler şunlardır.

 • Size uygun olduğu belirlenen üniversiteler hakkında ayrıntılı bilgiler
 • Üniversitelerin eğitim giderleri ve karşılaştırmalı analizi tablosu
 •  Üniversitenin bulunduğu şehrin ve ülkenin yaşam koşulları
 •  Tercih edilen ülke ve şehirdeki konaklama seçenekleri
 •  Üniversitenin yer aldığı ülkedeki çalışma fırsatları

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzman güvenilir ve tecrübeli kadrosu ile gereksinim duyduğunuz danışmanlık ve rehberlik hizmetini sizlere sunmaktadır. Geniş yurtdışı servis ağı bulunan firma eğitim alacağınız ülkede eğitiminiz süresince size destek sağlamaktadır.

Yurtdışında üniversite okumayı düşünüyorsanız iletişim telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Kaliteli danışmanlık hizmetlerimizden hemen yararlanın ve geleceğinizi güvence altına alın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  whatsapp1