Eğitim Ücretleri

Çeşitli ülke alternatifleri ile değişik bölümlerde Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İş Güvenliği, Ekonomi, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik tedavi, Psikoloji Türkçe eğitim ile alakalı Programlarımız firmamıza özel Doçentler, Profesörler aracığı ile yürütmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler sadece eğitim kapsamında değil, yaşama koşullarının kalitesini arttırma açısından da diğer yurtdışı eğitim merkezlerine göre çok daha fazladır. Dile kolay 20 seneden fazla bir tecrübe zaten böyle bir hizmeti alacağınızı göstermektedir. Yerleşim ve konaklama yeri olarak sayısız tercih arasından size uygun olan seçeneği seçtikten sonra gideceğiniz ülkede sizin buraya güvenle yerleşmeniz sağlanmaktadır.

Ayrıca yurtdışında eğitim alacağınızdan dolayı gerekli olan evrak ve belgelerin ilgili makamlara tercüme edilerek ulaştırılması da Eurostar Eğitim Danışmanlık firmamızın ilgili personelleri tarafından tercüme edilerek sağlanmaktadır. Bunun ile birlikte gidilen ülkede ki diğer oturma izni, polis kaydı gibi işlemlerde gene bizim tarafımızdan yürütülmektedir.

Çalıştığımız ülkeler: Azerbaycan, Gürcistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Makedonya, Ukrayna, Moldova, Karadağ, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Yunanistan, Litvanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti.

Yurtdışı Eğitim Ücretleri Listesi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

whatsapp1